Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
En Yüksek: 175 B € (5 Nis 2023)
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
Son güncelleme:
Dion Conroy, Wealdstone forması giyiyor. Mevki: Defans, Uyruk: İngiltere, Yaş: 30, Boy: 188 cm, Piyasa değeri: €125 B. Dion Conroy, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 6 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Dion Conroy, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Wealdstone - Yeovil Town karşılaşmasında 24 dakika oynadı. Maçın tarihi: 10 Ekim 2026.
Wealdstone: 6 maç, 0 gol, 0 asist
Dion Conroy, 2026/2027 sezonunun mevcut Wealdstone kayıtlarında 392 dakika oynadı ve 5 maça ilk 11'de başladı.
Wealdstone: 6 maç, 0 gol, 0 asist
Crawley Town: 105 maç, 3 gol, 1 asist
Swindon Town: 85 maç, 1 gol, 2 asist
İlgili sayfalar: Wealdstone, Canlı skorlar
Dion Conroy 30 yaşında. Doğum tarihi: 11 Aralık 1995.
Mevki: Defans.
Dion Conroy, Wealdstone forması giyiyor.
| Crawley Town |
| 30 yaş |
| 125 B € |
| Crawley Town | 29 yaş | 150 B € |
| Crawley Town | 29 yaş | 150 B € |
| Crawley Town | 29 yaş | 150 B € |
| Crawley Town | 28 yaş | 175 B € |
| Crawley Town | 28 yaş | 175 B € |
| Crawley Town | 27 yaş | 175 B € |
| Crawley Town | 27 yaş | 175 B € |
| Swindon Town | 21 yaş | 100 B € |
Dion Conroy oyuncusunun boyu: 188 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: İngiltere.
Piyasa değeri: €125 B.
Dion Conroy, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 6 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Dion Conroy, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 6 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 392 dakika. Ortalama reyting: 6,1.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ulusal Lig | Wealdstone | 6 | 392 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025-2026 | İngiltere Football League Two | Crawley Town | 19 | 1.710 | 0 | 0 | 6,7 |
| FA Kupası | Crawley Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 | |
| İngiltere Football League Trophy | Crawley Town | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2024-2025 | İngiltere Football League One | Crawley Town | 21 | 1.838 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2023-2024 | İngiltere Football League Two | Crawley Town | 35 | 3.072 | 1 |
| 0 |
| 6,9 |
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçı | Crawley Town | 1 | 86 | 0 | 0 | 6,4 |
| İngiltere Football League Trophy | Crawley Town | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | İngiltere Football League Two | Crawley Town | 25 | 2.156 | 2 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere Football League Kupası | Crawley Town | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | İngiltere Football League Two | Swindon Town | 37 | 3.359 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Kupası | Swindon Town | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,2 | |
| İngiltere Football League Trophy | Swindon Town | 1 | 27 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | İngiltere Football League One | Swindon Town | 19 | 1.554 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|
| 2019-2020 | İngiltere Football League Two | Swindon Town | 11 | 906 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2018-2019 | İngiltere Football League Two | Swindon Town | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2016-2017 | İngiltere Football League One | Swindon Town | 7 | 614 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|