Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Veri yok
En Yüksek: 650 B € (14 Eki 2021)
Son güncelleme:
Erik Daniel, Skalica forması giyiyor. Mevki: Orta Saha, Uyruk: Çekya, Yaş: 34, Boy: 178 cm, Piyasa değeri: €100 B. Erik Daniel, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 10 maçta 1 gol attı, 2 asist yaptı.
Erik Daniel, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Skalica - Slovan Bratislava karşılaşmasında 90 dakika oynadı. Maçın tarihi: 10 Ekim 2026.
Skalica: 10 maç, 1 gol, 2 asist
Erik Daniel, 2026/2027 sezonunun mevcut Skalica kayıtlarında 894 dakika oynadı ve 10 maça ilk 11'de başladı.
Skalica: 35 maç, 5 gol, 5 asist
Spartak Trnava: 110 maç, 15 gol, 12 asist
Zaglebie Lubin: 34 maç, 3 gol, 3 asist
Slovan Bratislava: 56 maç, 6 gol, 5 asist
Ruzomberok: 4 maç, 0 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Skalica, Canlı skorlar
Erik Daniel 34 yaşında. Doğum tarihi: 4 Şubat 1992.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Skalica | 34 yaş | 100 B € | |
| Skalica | 33 yaş | 125 B € | |
| Skalica | 33 yaş | 150 B € | |
| Spartak Trnava | 33 yaş | 225 B € | |
| Spartak Trnava | 32 yaş | 250 B € | |
| Spartak Trnava | 32 yaş | 325 B € | |
| Spartak Trnava | 31 yaş | 425 B € | |
| Spartak Trnava | 31 yaş | 400 B € | |
| Spartak Trnava | 30 yaş | 450 B € | |
| Zaglebie Lubin | 30 yaş | 400 B € | |
| Zaglebie Lubin | 29 yaş | 650 B € | |
| Zaglebie Lubin | 29 yaş | 650 B € | |
| Slovan Bratislava | 29 yaş | 500 B € | |
| Slovan Bratislava | 28 yaş | 500 B € | |
| Slovan Bratislava | 28 yaş | 500 B € | |
| Slovan Bratislava | 28 yaş | 475 B € | |
| Slovan Bratislava | 27 yaş | 600 B € | |
| Ruzomberok | 27 yaş | 550 B € | |
| Ruzomberok | 26 yaş | 600 B € | |
| Ruzomberok | 26 yaş | 600 B € | |
| Ruzomberok | 25 yaş | 550 B € | |
| Ruzomberok | 25 yaş | 400 B € | |
| Ruzomberok | 24 yaş | 350 B € | |
| Spartak Myjava | 24 yaş | 400 B € | |
| Spartak Myjava | 23 yaş | 375 B € | |
| Spartak Myjava | 23 yaş | 350 B € | |
| Spartak Myjava | 22 yaş | 275 B € | |
| Spartak Myjava | 22 yaş | 225 B € | |
| Spartak Myjava | 21 yaş | 225 B € | |
| Spartak Myjava | 21 yaş | 125 B € | |
| Liberec | 20 yaş | 100 B € |
Mevki: Orta Saha.
Erik Daniel, Skalica forması giyiyor.
Erik Daniel oyuncusunun boyu: 178 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: Çekya.
Piyasa değeri: €100 B.
Erik Daniel, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 10 maçta 1 gol attı, 2 asist yaptı.
Erik Daniel, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 10 maçta 1 gol attı, 2 asist yaptı. Süre: 894 dakika. Ortalama reyting: 6,6.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Super liga | Skalica | 10 | 894 | 1 | 2 | 6,6 |
| 2025-2026 | Super liga | Skalica | 25 | 2.197 | 4 | 3 | 6,7 |
| Super liga | Spartak Trnava | 4 | 113 | 1 | 1 | 7,1 | |
| Konferans Ligi | Spartak Trnava | 3 | 78 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Avrupa Ligi | Spartak Trnava | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Super liga | Spartak Trnava | 30 | 2.186 | 4 | 3 | 6,7 |
| Konferans Ligi |
| 1 |
| 4 |
| 0 |
| 0 |
| 5,9 |
| 2023-2024 | Super liga | Spartak Trnava | 27 | 1.759 | 2 | 5 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferans Ligi | Spartak Trnava | 10 | 842 | 4 | 0 | 6,6 | |
| Slovakya Kupası | Spartak Trnava | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Super liga | Spartak Trnava | 26 | 1.794 | 4 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Slovakya Kupası | Spartak Trnava | 4 | 280 | 0 | 0 | – | |
| Konferans Ligi | Spartak Trnava | 3 | 245 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Ekstraklasa | Zaglebie Lubin | 30 | 2.119 | 3 | 2 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Polonya Kupası | Zaglebie Lubin | 3 | 119 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Ekstraklasa | Zaglebie Lubin | 1 | 57 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Super liga | Slovan Bratislava | 28 | 1.320 | 4 | 4 | – | |
| Slovakya Kupası | Slovan Bratislava | 2 | 82 | 0 | 0 | – | |
| Avrupa Ligi | Slovan Bratislava | 1 | 69 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Super liga | Slovan Bratislava | 10 | 483 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avrupa Ligi | Slovan Bratislava | 8 | 299 | 2 | 1 | 7,1 | |
| Slovakya Kupası | Slovan Bratislava | 2 | 52 | 0 | 0 | – | |
| Şampiyonlar Ligi | Slovan Bratislava | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Avrupa Ligi | Slovan Bratislava | 2 | 92 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Super liga | Slovan Bratislava | 1 | 4 | 0 | 0 | – | |
| Şampiyonlar Ligi | Slovan Bratislava | 1 | 13 | 0 | 0 | – | |
| Super liga | Ruzomberok | 4 | 328 | 0 | 0 | – |