Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
En Yüksek: 800 B € (21 Ağu 2023)
Son güncelleme:
Ethan Bartlow, Tampa Bay Rowdies forması giyiyor. Mevki: Defans, Uyruk: ABD, Yaş: 26, Boy: 183 cm, Piyasa değeri: €600 B. Ethan Bartlow, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 15 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Ethan Bartlow, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan San Antonio - Tampa Bay Rowdies karşılaşmasında 90 dakika oynadı. Maçın tarihi: 27 Eylül 2026.
Tampa Bay Rowdies: 6 maç, 0 gol, 0 asist
Ethan Bartlow, 2026 sezonunun mevcut Tampa Bay Rowdies kayıtlarında 505 dakika oynadı ve 6 maça ilk 11'de başladı.
Tampa Bay Rowdies: 6 maç, 0 gol, 0 asist
Sporting Kansas City: 12 maç, 0 gol, 0 asist
Houston Dynamo: 98 maç, 0 gol, 3 asist
İlgili sayfalar: Tampa Bay Rowdies, Canlı skorlar
Ethan Bartlow 26 yaşında. Doğum tarihi: 2 Şubat 2000.
Mevki: Defans.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Sporting Kansas City | 26 yaş | 600 B € | |
| Houston Dynamo | 25 yaş | 500 B € | |
| Houston Dynamo | 25 yaş | 500 B € | |
| Houston Dynamo | 24 yaş | 600 B € | |
| Houston Dynamo | 24 yaş | 800 B € | |
| Houston Dynamo | 23 yaş | 800 B € | |
| Houston Dynamo | 23 yaş | 800 B € | |
| Houston Dynamo | 22 yaş | 300 B € | |
| Houston Dynamo | 22 yaş | 100 B € | |
| Houston Dynamo | 21 yaş | 50 B € | |
| Houston Dynamo | 21 yaş | 50 B € | |
| Houston Dynamo | 21 yaş | 50 B € |
Ethan Bartlow oyuncusunun boyu: 183 cm.
Uyruk: ABD.
Piyasa değeri: €600 B.
Ethan Bartlow, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 15 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Ethan Bartlow, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 15 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 1.158 dakika.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | USL Championship | Tampa Bay Rowdies | 6 | 505 | 0 | 0 | 6,9 |
| Major League Soccer | Sporting Kansas City | 9 | 653 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | Major League Soccer | Sporting Kansas City | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,1 |
| ABD Açık Kupa | Sporting Kansas City | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,5 | |
| Major League Soccer | Houston Dynamo | 2 | 161 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 15 | 825 | 0 | 2 | 6,6 |
| Leagues Cup |
| Houston Dynamo |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| ABD Açık Kupa | Houston Dynamo | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2024-2025 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 7 | 341 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Houston Dynamo | 2 | 75 | 0 | 0 | 6,1 | |
| ABD Açık Kupa | Houston Dynamo | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 9 | 463 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Şampiyonlar Kupası | Houston Dynamo | 3 | 233 | 0 | 0 | 6,6 | |
| ABD Açık Kupa | Houston Dynamo | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,7 |
| 2023-2024 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 7 | 483 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | Houston Dynamo | 1 | 41 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2023 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 21 | 1.616 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | Houston Dynamo | 3 | 164 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 5 | 361 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | Houston Dynamo | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,5 | |
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçı | Houston Dynamo | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| MLS Next Pro | Houston Dynamo | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 12 | 710 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | Houston Dynamo | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2021-2022 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 2 | 102 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|