Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
En Yüksek: 250 B € (8 Haz 2023)
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
Son güncelleme:
Harrison Holgate, Gateshead forması giyiyor. Mevki: Defans, Uyruk: İngiltere, Yaş: 26, Piyasa değeri: €175 B. Harrison Holgate, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 7 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Harrison Holgate, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Halifax Town - Gateshead karşılaşmasında 90 dakika oynadı. Maçın tarihi: 10 Ekim 2026.
Gateshead: 6 maç, 0 gol, 0 asist
Harrison Holgate, 2026/2027 sezonunun mevcut Gateshead kayıtlarında 450 dakika oynadı ve 5 maça ilk 11'de başladı.
İlgili sayfalar: Gateshead, Canlı skorlar
Harrison Holgate 26 yaşında. Doğum tarihi: 1 Temmuz 2000.
Mevki: Defans.
Harrison Holgate, Gateshead forması giyiyor.
Kullandığı ayak: Sağ.
| Fleetwood Town |
| 25 yaş |
| 175 B € |
| Fleetwood Town | 25 yaş | 150 B € |
| Fleetwood Town | 24 yaş | 125 B € |
| Fleetwood Town | 24 yaş | 125 B € |
| Fleetwood Town | 23 yaş | 175 B € |
| Fleetwood Town | 23 yaş | 200 B € |
| Fleetwood Town | 22 yaş | 250 B € |
| Fleetwood Town | 22 yaş | 200 B € |
| Fleetwood Town | 22 yaş | 150 B € |
Uyruk: İngiltere.
Piyasa değeri: €175 B.
Harrison Holgate, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 7 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Harrison Holgate, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 7 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 495 dakika.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ulusal Lig | Gateshead | 6 | 450 | 0 | 0 | – |
| ENL Kupası | Gateshead | 1 | 45 | 0 | 0 | – | |
| 2025-2026 | İngiltere Football League Two | Fleetwood Town | 20 | 1.649 | 0 | 0 | 6,2 |
| FA Kupası | Fleetwood Town | 2 | 210 | 1 | 1 | 7,1 | |
| İngiltere Football League Trophy | Fleetwood Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,9 | |
| İngiltere Football League Kupası | Fleetwood Town | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2024-2025 |
| Fleetwood Town |
| 5 |
| 450 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| İngiltere Football League Kupası | Fleetwood Town | 3 | 187 | 0 | 0 | 6,6 |
| İngiltere Football League Trophy | Fleetwood Town | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | İngiltere Football League One | Fleetwood Town | 12 | 507 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere Football League Trophy | Fleetwood Town | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,3 | |
| FA Kupası | Fleetwood Town | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 | |
| İngiltere Football League Kupası | Fleetwood Town | 1 | 80 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2022-2023 | İngiltere Football League One | Fleetwood Town | 19 | 1.520 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Kupası | Fleetwood Town | 5 | 316 | 0 | 0 | 6,9 | |
| İngiltere Football League Trophy | Fleetwood Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2021-2022 | İngiltere Football League One | Fleetwood Town | 6 | 448 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere Football League Trophy | Fleetwood Town | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| İngiltere Football League Kupası | Fleetwood Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | İngiltere Football League One | Fleetwood Town | 18 | 1.206 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere Football League Trophy | Fleetwood Town | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| FA Kupası | Fleetwood Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,3 | |
| İngiltere Football League Kupası | Fleetwood Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2019-2020 | İngiltere Football League Trophy | Fleetwood Town | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|