Veri yok
En Yüksek: 750 B € (20 Tem 2016)
Son güncelleme:
Mevki: Orta Saha, Uyruk: İspanya, Yaş: 39, Boy: 176 cm. Isaías, 2024-2025 sezonunda tüm turnuvalarda 23 maçta 0 gol attı, 1 asist yaptı.
Isaías, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Adelaide United - Melbourne Victory karşılaşmasında 11 dakika oynadı. Maçın tarihi: 18 Ocak 2025.
Adelaide United: 218 maç, 10 gol, 12 asist
Al-Wakrah Sports Club: 20 maç, 1 gol, 2 asist
Hercules: 4 maç, 0 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Canlı skorlar
Isaías 39 yaşında. Doğum tarihi: 9 Şubat 1987.
Mevki: Orta Saha.
Isaías oyuncusunun boyu: 176 cm.
Kullandığı ayak: Sol.
Uyruk: İspanya.
Isaías, 2024-2025 sezonunda tüm turnuvalarda 23 maçta 0 gol attı, 1 asist yaptı.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Adelaide United | 38 yaş | 100 B € | |
| Adelaide United | 37 yaş | 150 B € | |
| Adelaide United | 37 yaş | 175 B € | |
| Adelaide United | 36 yaş | 200 B € | |
| Adelaide United | 36 yaş | 200 B € | |
| Adelaide United | 35 yaş | 250 B € | |
| Adelaide United | 34 yaş | 350 B € | |
| Al-Wakrah | 34 yaş | 350 B € | |
| Al-Wakrah | 33 yaş | 450 B € | |
| Al-Wakrah | 33 yaş | 525 B € | |
| Al-Wakrah | 33 yaş | 650 B € | |
| Adelaide United | 32 yaş | 750 B € | |
| Adelaide United | 31 yaş | 750 B € | |
| Adelaide United | 30 yaş | 750 B € | |
| Adelaide United | 29 yaş | 750 B € | |
| Adelaide United | 28 yaş | 500 B € | |
| Adelaide United | 27 yaş | 350 B € | |
| Ponferradina | 26 yaş | 300 B € | |
| Ponferradina | 25 yaş | 300 B € |
Isaías, 2024-2025 sezonunda tüm turnuvalarda 23 maçta 0 gol attı, 1 asist yaptı. Süre: 1.096 dakika. Ortalama reyting: 6,6.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | A-League | Adelaide United | 22 | 1.006 | 0 | 1 | 6,6 |
| Avustralya FFA Kupası | Adelaide United | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 | |
| 2024 | Avustralya FFA Kupası | Adelaide United | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | A-League | Adelaide United | 25 | 2.037 | 0 | 0 | 6,5 |
| Avustralya FFA Kupası | Adelaide United | 3 | 265 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2022-2023 | A-League | Adelaide United | 25 | 2.092 | 0 | 3 | 6,4 |
| Avustralya FFA Kupası |
| Adelaide United |
| 2 |
| 210 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| 2021-2022 | A-League | Adelaide United | 25 | 2.060 | 0 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avustralya FFA Kupası | Adelaide United | 3 | 300 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçı | Adelaide United | 1 | 32 | 0 | 0 | 5,4 |
| 2020-2021 | Qatar Stars League | Al-Wakrah Sports Club | 14 | 1.185 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Katar Stars Kupası | Al-Wakrah Sports Club | 5 | 340 | 1 | 2 | 7,2 | |
| Katar Emir Kupası | Al-Wakrah Sports Club | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2018-2019 | A-League | Adelaide United | 29 | 2.400 | 4 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avustralya FFA Kupası | Adelaide United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2017-2018 | A-League | Adelaide United | 26 | 2.147 | 0 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2016-2017 | A-League | Adelaide United | 22 | 1.845 | 1 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2015-2016 | A-League | Adelaide United | 25 | 2.090 | 4 | 1 | 7,5 |
|---|
| 2014-2015 | A-League | Adelaide United | 5 | 450 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2013-2014 | A-League | Adelaide United | 1 | 68 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | La Liga | Hercules | 4 | 78 | 0 | 0 | – |
|---|