Reklam
Jack Baldwin, Colchester United forması giyiyor. Mevki: Defans, Uyruk: İngiltere, Yaş: 33, Boy: 185 cm. 2026-2027: 9 maç, 1 gol, 0 asist. Son kayıtlı maç: Hornchurch - Yeovil Town (27 Ekim 2026).
Son güncelleme:
Veri yok
En Yüksek: 500 B € (6 Mar 2014)
Hornchurch: 9 maç, 1 gol, 0 asist
Northampton Town: 27 maç, 1 gol, 0 asist
Eastleigh: 2 maç, 0 gol, 0 asist
Colchester United: 2 maç, 0 gol, 0 asist
Ross County: 102 maç, 5 gol, 4 asist
Bristol Rovers: 49 maç, 2 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Colchester United, Canlı skorlar
Jack Baldwin 33 yaşında. Doğum tarihi: 30 Haziran 1993.
Mevki: Defans.
Jack Baldwin, Colchester United forması giyiyor.
Jack Baldwin oyuncusunun boyu: 185 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: İngiltere.
Jack Baldwin, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 9 maçta 1 gol attı, 0 asist yaptı.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Eastleigh | 32 yaş | 75 B € | |
| Colchester United | 32 yaş | 150 B € | |
| Northampton Town | 31 yaş | 200 B € | |
| Northampton Town | 31 yaş | 250 B € | |
| Ross County | 30 yaş | 350 B € | |
| Ross County | 30 yaş | 375 B € | |
| Ross County | 29 yaş | 400 B € | |
| Ross County | 29 yaş | 400 B € | |
| Ross County | 29 yaş | 450 B € | |
| Ross County | 28 yaş | 450 B € | |
| Ross County | 28 yaş | 375 B € | |
| Salford City | 26 yaş | 325 B € | |
| Peterborough United | 23 yaş | 400 B € | |
| Peterborough United | 22 yaş | 450 B € | |
| Peterborough United | 22 yaş | 500 B € | |
| Peterborough United | 21 yaş | 500 B € | |
| Peterborough United | 20 yaş | 500 B € | |
| Hartlepool United | 20 yaş | 75 B € | |
| Hartlepool United | 18 yaş | 50 B € |
Jack Baldwin, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 9 maçta 1 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 519 dakika.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | İngiltere National League | Hornchurch | 8 | 455 | 1 | 0 | – |
| İngiltere National League Kupası | Hornchurch | 1 | 64 | 0 | 0 | – | |
| 2025-2026 | İngiltere National League | Northampton Town | 2 | 179 | 0 | 0 | – |
| İngiltere League Two | Northampton Town | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,1 | |
| İngiltere National League | Eastleigh | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| İngiltere League Two | Colchester United | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 | |
| İngiltere EFL Trophy |
| Colchester United |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2024-2025 | İngiltere League One | Northampton Town | 22 | 1.125 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Kupası | Northampton Town | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,1 | |
| İngiltere Lig Kupası | Northampton Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | İskoçya Premiership | Ross County | 32 | 2.879 | 1 | 1 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İskoçya Lig Kupası | Ross County | 5 | 404 | 1 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | İskoçya Premiership | Ross County | 28 | 2.191 | 1 | 1 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İskoçya Lig Kupası | Ross County | 3 | 236 | 0 | 0 | 6,6 | |
| İskoçya Championship | Ross County | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,2 | |
| İskoçya Kupası | Ross County | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021-2022 | İskoçya Premiership | Ross County | 31 | 2.592 | 2 | 2 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere League Two | Bristol Rovers | 3 | 144 | 0 | 0 | 6,2 | |
| İngiltere Lig Kupası | Bristol Rovers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020-2021 | İngiltere League One | Bristol Rovers | 38 | 2.951 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Kupası | Bristol Rovers | 3 | 270 | 1 | 0 | 6,7 | |
| İngiltere EFL Trophy | Bristol Rovers | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| İngiltere Lig Kupası | Bristol Rovers | 1 | 67 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2019-2020 | İngiltere League Two | Salford City | 13 | 901 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere EFL Trophy | Salford City | 4 | 284 | 0 | 0 | 6,7 | |
| İngiltere Lig Kupası | Sunderland | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2018-2019 | İngiltere League One | Sunderland | 23 | 2.070 | 2 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Kupası | Sunderland | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 | |
| İngiltere Lig Kupası | Sunderland | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2017-2018 | İngiltere League One | Peterborough United | 12 | 1.016 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2016-2017 | İngiltere League One | Peterborough United | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|