Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
En Yüksek: 350 B € (14 Kas 2018)
Son güncelleme:
Mevki: Orta Saha, Uyruk: İskoçya, Yaş: 32, Boy: 180 cm, Piyasa değeri: €200 B. Jack Blake, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 27 maçta 7 gol attı, 5 asist yaptı.
Jack Blake, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Rhode Island - Indy Eleven karşılaşmasında 72 dakika oynadı. Maçın tarihi: 1 Ekim 2026.
Indy Eleven: 127 maç, 32 gol, 15 asist
San Diego Loyalty: 52 maç, 7 gol, 10 asist
Real Monarchs: 12 maç, 0 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Canlı skorlar
Jack Blake 32 yaşında. Doğum tarihi: 22 Eylül 1994.
Mevki: Orta Saha.
Jack Blake oyuncusunun boyu: 180 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: İskoçya.
Piyasa değeri: €200 B.
Jack Blake, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 27 maçta 7 gol attı, 5 asist yaptı.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Indy Eleven | 31 yaş | 200 B € | |
| Indy Eleven | 31 yaş | 250 B € | |
| Indy Eleven | 30 yaş | 250 B € | |
| Indy Eleven | 30 yaş | 300 B € | |
| Indy Eleven | 29 yaş | 300 B € | |
| Indy Eleven | 29 yaş | 300 B € | |
| Indy Eleven | 28 yaş | 325 B € | |
| San Diego Loyalty | 28 yaş | 325 B € | |
| San Diego Loyalty | 27 yaş | 300 B € | |
| San Diego Loyalty | 27 yaş | 325 B € | |
| San Diego Loyalty | 26 yaş | 300 B € | |
| Real Monarchs | 25 yaş | 300 B € | |
| Real Monarchs | 25 yaş | 350 B € | |
| Real Monarchs | 24 yaş | 350 B € |
Jack Blake, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 27 maçta 7 gol attı, 5 asist yaptı. Süre: 2.160 dakika. Ortalama reyting: 6,9.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | USL Championship | Indy Eleven | 22 | 1.838 | 6 | 4 | 7,0 |
| USL Kupası | Indy Eleven | 4 | 299 | 0 | 1 | 6,7 | |
| ABD Açık Kupa | Indy Eleven | 1 | 23 | 1 | 0 | 7,2 | |
| 2025-2026 | USL Championship | Indy Eleven | 3 | 270 | 0 | 0 | 5,9 |
| USL Kupası | Indy Eleven | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025 | USL Championship | Indy Eleven | 25 | 2.016 | 10 | 4 | 6,8 |
| ABD Açık Kupa | Indy Eleven |
| 1 |
| 120 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| 2024-2025 | USL Championship | Indy Eleven | 3 | 227 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL Kupası | Indy Eleven | 2 | 86 | 0 | 0 | 6,4 | |
| National Premier Soccer League | Indy Eleven | 2 | 171 | 1 | 0 | 8,3 |
| 2024 | USL Championship | Indy Eleven | 24 | 1.641 | 8 | 4 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | Indy Eleven | 4 | 304 | 1 | 1 | 7,2 |
| 2023-2024 | USL Championship | Indy Eleven | 10 | 707 | 2 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2023 | USL Championship | Indy Eleven | 15 | 1.208 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | Indy Eleven | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022-2023 | USL Championship | Indy Eleven | 8 | 693 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | Indy Eleven | 1 | 45 | 0 | 0 | – | |
| USL Championship | San Diego Loyalty | 3 | 138 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022 | USL Championship | San Diego Loyalty | 18 | 1.039 | 3 | 6 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | San Diego Loyalty | 1 | 63 | 0 | 1 | – |
| 2021-2022 | USL Championship | San Diego Loyalty | 9 | 480 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2021 | USL Championship | San Diego Loyalty | 19 | 1.400 | 4 | 3 | – |
|---|
| 2020-2021 | USL Championship | San Diego Loyalty | 2 | 157 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL Championship | Real Monarchs | 10 | 769 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | USL Championship | Real Monarchs | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|