Veri yok
En Yüksek: 750 B € (24 Haz 2019)
Son güncelleme:
Mevki: Orta Saha, Uyruk: Çekya, Yaş: 35, Boy: 176 cm, Piyasa değeri: €75 B. Jakub Hora, 2024-2025 sezonunda tüm turnuvalarda 30 maçta 4 gol attı, 4 asist yaptı.
Jakub Hora, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Dukla Praha - Vyskov karşılaşmasında 120 dakika oynadı. Maçın tarihi: 1 Haziran 2025.
Dukla Praha: 31 maç, 4 gol, 4 asist
Dynamo Ceske Budejovice: 69 maç, 8 gol, 9 asist
Teplice: 5 maç, 1 gol, 0 asist
Podbeskidzie Bielsko-Biala: 16 maç, 2 gol, 1 asist
İlgili sayfalar: Canlı skorlar
Jakub Hora 35 yaşında. Doğum tarihi: 23 Şubat 1991.
Mevki: Orta Saha.
Jakub Hora oyuncusunun boyu: 176 cm.
Kullandığı ayak: Sol.
Uyruk: Çekya.
Piyasa değeri: €75 B.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Táborsko | 35 yaş | 75 B € | |
| Táborsko | 34 yaş | 100 B € | |
| Táborsko | 34 yaş | 125 B € | |
| Dukla | 34 yaş | 150 B € | |
| Dukla | 33 yaş | 175 B € | |
| Dukla | 33 yaş | 225 B € | |
| Dynamo Ceske Budejovice | 32 yaş | 300 B € | |
| Dynamo Ceske Budejovice | 32 yaş | 400 B € | |
| Dynamo Ceske Budejovice | 31 yaş | 400 B € | |
| Dynamo Ceske Budejovice | 31 yaş | 400 B € | |
| Dynamo Ceske Budejovice | 30 yaş | 450 B € | |
| Podbeskidzie Bielsko Biala | 30 yaş | 450 B € | |
| Podbeskidzie Bielsko Biala | 29 yaş | 450 B € | |
| Riga | 29 yaş | 450 B € | |
| Riga | 29 yaş | 525 B € | |
| Riga | 29 yaş | 525 B € | |
| Slavia | 28 yaş | 650 B € | |
| Teplice | 28 yaş | 750 B € | |
| Teplice | 27 yaş | 550 B € | |
| Teplice | 27 yaş | 500 B € | |
| Teplice | 26 yaş | 400 B € | |
| Teplice | 26 yaş | 600 B € | |
| Teplice | 25 yaş | 600 B € | |
| Teplice | 25 yaş | 500 B € | |
| Teplice | 25 yaş | 500 B € | |
| Teplice | 24 yaş | 400 B € | |
| Bohemians | 23 yaş | 350 B € | |
| Plzeň | 22 yaş | 350 B € | |
| Plzeň | 21 yaş | 400 B € | |
| Plzeň | 20 yaş | 500 B € | |
| Plzeň | 20 yaş | 500 B € | |
| Plzeň | 20 yaş | 600 B € | |
| Slavia | 19 yaş | 500 B € | |
| Slavia | 19 yaş | 400 B € |
Jakub Hora, 2024-2025 sezonunda tüm turnuvalarda 30 maçta 4 gol attı, 4 asist yaptı.
Jakub Hora, 2024-2025 sezonunda tüm turnuvalarda 30 maçta 4 gol attı, 4 asist yaptı. Süre: 1.857 dakika. Ortalama reyting: 6,6.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | 1. liga | Dukla Praha | 30 | 1.857 | 4 | 4 | 6,6 |
| 2023-2024 | 1. liga | Dukla Praha | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,3 |
| 1. liga | Dynamo Ceske Budejovice | 11 | 893 | 3 | 1 | 6,4 | |
| 2022-2023 | 1. liga | Dynamo Ceske Budejovice | 26 | 2.144 | 2 | 6 | 6,5 |
| 1. liga | Teplice | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2021-2022 | 1. liga | Dynamo Ceske Budejovice | 29 | 2.228 | 3 | 2 | 6,3 |
| 2020-2021 | Ekstraklasa | Podbeskidzie Bielsko-Biala | 16 | 1.137 | 2 | 1 | 6,2 |
| Higher Lig | Dynamo Ceske Budejovice | 1 | 20 | 0 | 0 | – | |
| Şampiyonlar Ligi | Dynamo Ceske Budejovice | 1 | 71 | 0 | 0 | 5,0 | |
| 2019-2020 | 1. liga | Dynamo Ceske Budejovice | 1 | 18 | 0 | 0 | – |
| 1. liga | Teplice | 2 | 161 | 0 | 0 | – | |
| 2018-2019 | 1. liga | Teplice | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,7 |