Reklam
Jakub Janetzký, Zbrojovka forması giyiyor. Mevki: Orta Saha, Uyruk: Çekya, Yaş: 29, Boy: 181 cm, Piyasa değeri: €200 B. 2026-2027: 11 maç, 0 gol, 0 asist. Son kayıtlı maç: Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno (31 Ekim 2026).
Son güncelleme:
Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Veri yok
En Yüksek: 325 B € (9 Haz 2017)
Zbrojovka Brno: 11 maç, 0 gol, 0 asist
Jakub Janetzký, 2026/2027 sezonunun mevcut Zbrojovka Brno kayıtlarında 634 dakika oynadı ve 6 maça ilk 11'de başladı.
Zbrojovka Brno: 11 maç, 0 gol, 0 asist
Zlín: 145 maç, 11 gol, 6 asist
Slezský Opava: 8 maç, 0 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Zbrojovka, Canlı skorlar
Jakub Janetzký 29 yaşında. Doğum tarihi: 12 Haziran 1997.
Mevki: Orta Saha.
Jakub Janetzký, Zbrojovka forması giyiyor.
Jakub Janetzký oyuncusunun boyu: 181 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: Çekya.
Piyasa değeri: €200 B.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Zbrojovka | 28 yaş | 200 B € | |
| Zbrojovka | 28 yaş | 200 B € | |
| Zbrojovka | 28 yaş | 200 B € | |
| Zbrojovka | 27 yaş | 200 B € | |
| Zbrojovka | 27 yaş | 200 B € | |
| Zlín | 26 yaş | 225 B € | |
| Zlín | 26 yaş | 275 B € | |
| Zlín | 26 yaş | 200 B € | |
| Zlín | 25 yaş | 250 B € | |
| Zlín | 25 yaş | 250 B € | |
| Zlín | 24 yaş | 250 B € | |
| Zlín | 24 yaş | 300 B € | |
| Zlín | 23 yaş | 300 B € | |
| Zlín | 23 yaş | 300 B € | |
| Zlín | 22 yaş | 300 B € | |
| Opava | 22 yaş | 300 B € | |
| Opava | 21 yaş | 300 B € | |
| Opava | 21 yaş | 250 B € | |
| Opava | 21 yaş | 250 B € | |
| Jablonec | 20 yaş | 300 B € | |
| Opava | 19 yaş | 325 B € | |
| Opava | 19 yaş | 275 B € | |
| Opava | 19 yaş | 225 B € | |
| Opava | 19 yaş | 100 B € |
Jakub Janetzký, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 11 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Jakub Janetzký, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 11 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 634 dakika. Ortalama reyting: 6,3.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Çekya Birinci Ligi | Zbrojovka Brno | 11 | 634 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | Çekya Birinci Ligi | Zlín | 30 | 2.344 | 4 | 1 | 6,5 |
| Çekya Kupası | Zlín | 2 | 204 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 | Çekya Birinci Ligi | Zlín | 28 | 2.010 | 2 | 1 | 6,3 |
| Çekya Kupası | Zlín | 1 | 14 | 0 | 0 | – | |
| 2021-2022 | Çekya Birinci Ligi | Zlín | 31 | 1.671 | 2 | 4 | 6,5 |
| Çekya Kupası |
| Zlín |
| 1 |
| 118 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2020-2021 | Çekya Birinci Ligi | Zlín | 31 | 1.521 | 3 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | Çekya Birinci Ligi | Zlín | 20 | 985 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Çekya Kupası | Zlín | 1 | 76 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Çekya Birinci Ligi | Slezský Opava | 8 | 507 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|