Reklam
James Pantemis, Portland Timbers forması giyiyor. Mevki: Kaleci, Uyruk: Kanada, Yaş: 29, Boy: 191 cm, Piyasa değeri: €1 Mn. 2026: 25 maç, 0 gol, 0 asist. Son kayıtlı maç: Portland Timbers - Houston Dynamo (2 Kasım 2026).
Son güncelleme:
Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
En Yüksek: 1 Mn € (10 Ara 2025)
Portland Timbers: 33 maç, 0 gol, 0 asist
James Pantemis, 2026 sezonunun mevcut Portland Timbers kayıtlarında 2970 dakika oynadı ve 33 maça ilk 11'de başladı.
Portland Timbers: 74 maç, 0 gol, 0 asist
Montreal Impact: 42 maç, 0 gol, 0 asist
Valour: 7 maç, 0 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Portland Timbers, Canlı skorlar
James Pantemis 29 yaşında. Doğum tarihi: 21 Şubat 1997.
Mevki: Kaleci.
James Pantemis, Portland Timbers forması giyiyor.
James Pantemis oyuncusunun boyu: 191 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: Kanada.
Piyasa değeri: €1 Mn.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Portland Timbers | 29 yaş | 1 Mn € | |
| Portland Timbers | 28 yaş | 1 Mn € | |
| Portland Timbers | 28 yaş | 800 B € | |
| Portland Timbers | 27 yaş | 400 B € | |
| Portland Timbers | 27 yaş | 400 B € | |
| Montreal Impact | 26 yaş | 400 B € | |
| Montreal Impact | 26 yaş | 400 B € | |
| Montreal Impact | 25 yaş | 400 B € | |
| Montreal Impact | 25 yaş | 400 B € | |
| Montreal Impact | 24 yaş | 400 B € | |
| Montreal Impact | 24 yaş | 200 B € | |
| Montreal Impact | 23 yaş | 200 B € | |
| Montreal Impact | 22 yaş | 100 B € | |
| Montreal Impact | 22 yaş | 100 B € | |
| Montreal Impact | 21 yaş | 50 B € | |
| Montreal Impact | 21 yaş | 50 B € | |
| Montreal Impact | 21 yaş | 50 B € |
James Pantemis, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 25 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
James Pantemis, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 25 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 2.250 dakika. Ortalama reyting: 6,8.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Major League Soccer | Portland Timbers | 25 | 2.250 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2025-2026 | Major League Soccer | Portland Timbers | 19 | 1.710 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2025 | Major League Soccer | Portland Timbers | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,5 |
| Leagues Cup | Portland Timbers | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2024-2025 | Major League Soccer | Portland Timbers | 13 | 1.170 | 0 | 0 | 7,3 |
| Leagues Cup | Portland Timbers | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,8 | |
| 2024 |
|---|
| Major League Soccer |
| Portland Timbers |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2023-2024 | Major League Soccer | Portland Timbers | 11 | 940 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2023 | Major League Soccer | Montreal Impact | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2022-2023 | Major League Soccer | Montreal Impact | 8 | 713 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2022 | Major League Soccer | Montreal Impact | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kanada Şampiyonası | Montreal Impact | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2021-2022 | Major League Soccer | Montreal Impact | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2021 | Major League Soccer | Montreal Impact | 11 | 990 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Olimpiyat Elemeleri (CONCACAF) | KanadaMilli Takım | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2020-2021 | Major League Soccer | Montreal Impact | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Olimpiyat Elemeleri (CONCACAF) | Montreal Impact | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,4 | |
| Kanada Premier Ligi | Valour | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Major League Soccer | Montreal Impact | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kanada Premier Ligi | Valour | 5 | 450 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Kanada Şampiyonası | Montreal Impact | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|