Veri yok
Son güncelleme:
Mevki: Orta Saha, Uyruk: Slovakya, Yaş: 35, Boy: 189 cm. Ján Greguš, 2024 sezonunda tüm turnuvalarda 10 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Ján Greguš, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Seattle Sounders - Houston Dynamo karşılaşmasında 1 dakika oynadı. Maçın tarihi: 29 Eylül 2024.
Houston Dynamo: 12 maç, 0 gol, 0 asist
Minnesota United: 85 maç, 5 gol, 16 asist
Nashville: 19 maç, 0 gol, 0 asist
San Jose Earthquakes: 29 maç, 0 gol, 6 asist
Copenhagen: 77 maç, 4 gol, 3 asist
İlgili sayfalar: Canlı skorlar
Ján Greguš 35 yaşında. Doğum tarihi: 29 Ocak 1991.
Mevki: Orta Saha.
Ján Greguš oyuncusunun boyu: 189 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: Slovakya.
Ján Greguš, 2024 sezonunda tüm turnuvalarda 10 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Ján Greguš, 2024 sezonunda tüm turnuvalarda 10 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 637 dakika. Ortalama reyting: 6,6.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 5 | 268 | 0 | 0 | 6,6 |
| CONCACAF Şampiyonlar Kupası | Houston Dynamo | 4 | 249 | 0 | 0 | 6,5 | |
| ABD Açık Kupa | Houston Dynamo | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 2023-2024 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 2 | 113 | 0 | 0 | 6,9 |
| Major League Soccer | Minnesota United | 7 | 565 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2023 | Major League Soccer | Minnesota United | 5 | 340 | 1 | 0 | 7,1 |
| Major League Soccer |
| Nashville |
| 14 |
| 209 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| ABD Açık Kupa | Nashville | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| Leagues Cup | Nashville | 1 | 28 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2022-2023 | ABD Açık Kupa | Nashville | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Nashville | 1 | 3 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Major League Soccer | San Jose Earthquakes | 4 | 204 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022 | Major League Soccer | San Jose Earthquakes | 19 | 1.302 | 0 | 5 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | San Jose Earthquakes | 2 | 71 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (Avrupa) | SlovakyaMilli Takım | 2 | 120 | 0 | 1 | 7,0 |
| 2021-2022 | Major League Soccer | San Jose Earthquakes | 4 | 172 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Minnesota United | 4 | 152 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2021 | Major League Soccer | Minnesota United | 3 | 234 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2020-2021 | Major League Soccer | Minnesota United | 22 | 1.625 | 0 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Uluslar Ligi | SlovakyaMilli Takım | 4 | 222 | 1 | 0 | 7,1 | |
| Hazırlık Maçları | SlovakyaMilli Takım | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020 | Major League Soccer | Minnesota United | 6 | 540 | 0 | 1 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avrupa Şampiyonası | SlovakyaMilli Takım | 5 | 61 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019-2020 | Major League Soccer | Minnesota United | 14 | 1.240 | 2 | 5 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | Minnesota United | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2019 | Major League Soccer | Minnesota United | 9 | 809 | 1 | 2 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | Minnesota United | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Hazırlık Maçları | SlovakyaMilli Takım | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Major League Soccer | Minnesota United | 12 | 1.080 | 0 | 4 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | Minnesota United | 1 | 90 | 1 | 1 | 9,0 | |
| Superliga | Copenhagen | 17 | 650 | 2 | 0 | 6,9 | |
| Avrupa Ligi | Copenhagen | 14 | 851 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Uluslar Ligi | SlovakyaMilli Takım | 3 | 160 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Hazırlık Maçları | SlovakyaMilli Takım | 2 | 79 | 1 | 1 | – |
| 2017-2018 | Superliga | Copenhagen | 20 | 1.121 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avrupa Ligi | Copenhagen | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2016-2017 | Superliga | Copenhagen | 22 | 925 | 2 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | Superliga | Copenhagen | 2 | 42 | 0 | 0 | – |
|---|