Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Sakat
En Yüksek: 4 Mn € (16 Haz 2024)
Son güncelleme:
João Pedro, Grêmio forması giyiyor. Mevki: Defans, Uyruk: Brezilya, Yaş: 29, Boy: 179 cm, Piyasa değeri: €1 Mn. João Pedro, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 10 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
João Pedro, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Remo - PA - Grêmio - RS karşılaşmasında 90 dakika oynadı. Maçın tarihi: 8 Ekim 2026.
Grêmio - RS: 8 maç, 0 gol, 0 asist
João Pedro, 2026 sezonunun mevcut Grêmio - RS kayıtlarında 467 dakika oynadı ve 5 maça ilk 11'de başladı.
Grêmio - RS: 130 maç, 7 gol, 9 asist
Corinthians - SP: 8 maç, 0 gol, 0 asist
Bahia - BA: 36 maç, 1 gol, 1 asist
Chapecoense: 9 maç, 0 gol, 0 asist
Palmeiras - SP: 16 maç, 0 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Grêmio, Canlı skorlar
João Pedro 29 yaşında. Doğum tarihi: 15 Kasım 1996.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Grêmio | 29 yaş | 1 Mn € | |
| Grêmio | 29 yaş | 1,5 Mn € | |
| Grêmio | 29 yaş | 2 Mn € | |
| Grêmio | 28 yaş | 2,5 Mn € | |
| Grêmio | 28 yaş | 3 Mn € | |
| Grêmio | 28 yaş | 4 Mn € | |
| Grêmio | 27 yaş | 4 Mn € | |
| Grêmio | 27 yaş | 2,5 Mn € | |
| Grêmio | 27 yaş | 2,5 Mn € | |
| Grêmio | 26 yaş | 900 B € | |
| Grêmio | 26 yaş | 600 B € | |
| Porto B | 26 yaş | 400 B € | |
| Corinthians | 25 yaş | 750 B € | |
| Corinthians | 25 yaş | 750 B € | |
| Bahia | 24 yaş | 900 B € | |
| Bahia | 24 yaş | 900 B € | |
| Bahia | 23 yaş | 900 B € | |
| Bahia | 23 yaş | 900 B € | |
| Bahia | 23 yaş | 1,1 Mn € | |
| Porto B | 22 yaş | 1,3 Mn € | |
| Porto B | 22 yaş | 2 Mn € | |
| Porto | 21 yaş | 3 Mn € | |
| Bahia | 21 yaş | 500 B € | |
| Chapecoense | 21 yaş | 500 B € | |
| Palmeiras | 20 yaş | 500 B € | |
| Palmeiras | 19 yaş | 750 B € | |
| Palmeiras | 19 yaş | 1 Mn € | |
| Palmeiras | 18 yaş | 1,3 Mn € | |
| Palmeiras | 18 yaş | 1,3 Mn € |
Mevki: Defans.
João Pedro, Grêmio forması giyiyor.
João Pedro oyuncusunun boyu: 179 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: Brezilya.
Piyasa değeri: €1 Mn.
João Pedro, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 10 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
João Pedro, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 10 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 605 dakika. Ortalama reyting: 6,5.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serie A | Grêmio - RS | 7 | 377 | 0 | 0 | 6,4 |
| Campeonato Gaucho | Grêmio - RS | 3 | 228 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2025-2026 | Campeonato Gaucho | Grêmio - RS | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 |
| Serie A | Grêmio - RS | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025 | Campeonato Gaucho | Grêmio - RS | 8 | 660 | 0 | 1 | 5,9 |
| Serie A | Grêmio - RS | 6 | 429 | 0 | 0 | 6,5 | |
| CONMEBOL Sudamericana | Grêmio - RS |
| 4 |
| 305 |
| 1 |
| 0 |
| 6,4 |
| Brezilya Kupası | Grêmio - RS | 1 | 58 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2024-2025 | Serie A | Grêmio - RS | 4 | 278 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brezilya Kupası | Grêmio - RS | 3 | 216 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024 | Serie A | Grêmio - RS | 24 | 2.127 | 0 | 4 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Libertadores | Grêmio - RS | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Campeonato Gaucho | Grêmio - RS | 4 | 324 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Brezilya Kupası | Grêmio - RS | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Serie A | Grêmio - RS | 11 | 843 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Gaucho | Grêmio - RS | 10 | 838 | 1 | 1 | 6,4 | |
| CONMEBOL Libertadores | Grêmio - RS | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2023 | Serie A | Grêmio - RS | 21 | 1.441 | 2 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brezilya Kupası | Grêmio - RS | 6 | 471 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Campeonato Gaucho | Grêmio - RS | 3 | 224 | 0 | 1 | 7,0 |
| 2022-2023 | Serie A | Grêmio - RS | 2 | 173 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brezilya Kupası | Grêmio - RS | 2 | 112 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Campeonato Gaucho | Grêmio - RS | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 2 | 81 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Libertadores | Corinthians - SP | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Serie A | Corinthians - SP | 1 | 21 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2021-2022 | Serie A | Corinthians - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Libertadores | Corinthians - SP | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Serie A | Corinthians - SP | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Sudamericana | Bahia - BA | 1 | 6 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Copa do Nordeste | Bahia - BA | 6 | 171 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Bahia - BA | 2 | 79 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Brezilya Kupası | Bahia - BA | 1 | 25 | 0 | 0 | – | |
| Brezilya Campeonato Baiano Ligi | Bahia - BA | 1 | 21 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Serie A | Bahia - BA | 3 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2019-2020 | Serie A | Bahia - BA | 7 | 475 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Sudamericana | Bahia - BA | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Copa do Nordeste | Bahia - BA | 1 | 60 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Serie A | Bahia - BA | 5 | 415 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2018-2019 | Liga Portugal 2 | Bahia - BA | 1 | 36 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig Kupası | Bahia - BA | 1 | 65 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Serie A | Bahia - BA | 3 | 270 | 0 | 1 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Sudamericana | Bahia - BA | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Serie A | Chapecoense | 5 | 204 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2017 | Serie A | Chapecoense | 4 | 280 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016 | Serie A | Palmeiras - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2015-2016 | Serie A | Palmeiras - SP | 7 | 540 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2015 | Serie A | Palmeiras - SP | 4 | 248 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2014-2015 | Serie A | Palmeiras - SP | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|