Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Veri yok
En Yüksek: 700 B € (27 Ara 2019)
Son güncelleme:
Yuta Kamiya, Fagiano Okayama forması giyiyor. Mevki: Orta Saha, Uyruk: Japonya, Yaş: 29, Boy: 176 cm, Piyasa değeri: €350 B. Yuta Kamiya, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 8 maçta 1 gol attı, 0 asist yaptı.
Yuta Kamiya, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Avispa Fukuoka - Fagiano Okayama karşılaşmasında 45 dakika oynadı. Maçın tarihi: 10 Ekim 2026.
Fagiano Okayama: 8 maç, 1 gol, 0 asist
Yuta Kamiya, 2026/2027 sezonunun mevcut Fagiano Okayama kayıtlarında 201 dakika oynadı ve 1 maça ilk 11'de başladı.
Fagiano Okayama: 68 maç, 3 gol, 7 asist
Gangwon: 10 maç, 0 gol, 0 asist
Shimizu S-Pulse: 53 maç, 4 gol, 7 asist
Kashiwa Reysol: 47 maç, 6 gol, 8 asist
Shonan Bellmare: 11 maç, 0 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Fagiano Okayama, Canlı skorlar
Yuta Kamiya 29 yaşında. Doğum tarihi: 24 Nisan 1997.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Fagiano Okayama | 29 yaş | 350 B € | |
| Fagiano Okayama | 28 yaş | 400 B € | |
| Fagiano Okayama | 28 yaş | 300 B € | |
| Fagiano Okayama | 27 yaş | 325 B € | |
| Gangwon | 27 yaş | 400 B € | |
| Gangwon | 26 yaş | 450 B € | |
| Shimizu S Pulse | 26 yaş | 500 B € | |
| Shimizu S Pulse | 25 yaş | 500 B € | |
| Shimizu S Pulse | 25 yaş | 600 B € | |
| Shimizu S Pulse | 24 yaş | 600 B € | |
| Kashiwa Reysol | 24 yaş | 650 B € | |
| Kashiwa Reysol | 23 yaş | 650 B € | |
| Kashiwa Reysol | 22 yaş | 550 B € | |
| Ehime | 22 yaş | 700 B € | |
| Ehime | 22 yaş | 300 B € | |
| Ehime | 21 yaş | 200 B € | |
| Shonan Bellmare | 20 yaş | 75 B € | |
| Shonan Bellmare | 19 yaş | 50 B € | |
| Shonan Bellmare | 18 yaş | 50 B € |
Mevki: Orta Saha.
Yuta Kamiya, Fagiano Okayama forması giyiyor.
Yuta Kamiya oyuncusunun boyu: 176 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: Japonya.
Piyasa değeri: €350 B.
Yuta Kamiya, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 8 maçta 1 gol attı, 0 asist yaptı.
Yuta Kamiya, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 8 maçta 1 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 201 dakika. Ortalama reyting: 6,2.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Japonya J1 Ligi | Fagiano Okayama | 8 | 201 | 1 | 0 | 6,2 |
| 2026 | Japonya J1 Ligi | Fagiano Okayama | 9 | 332 | 0 | 2 | 6,6 |
| 2025-2026 | Japonya J1 Ligi | Fagiano Okayama | 2 | 104 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2025 | Japonya J1 Ligi | Fagiano Okayama | 31 | 1.325 | 1 | 3 | 6,5 |
| 2024-2025 | Japonya J1 Ligi | Fagiano Okayama | 3 | 109 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024 | Japonya J2 Ligi | Fagiano Okayama | 15 |
| 463 |
| 1 |
| 2 |
| 6,8 |
| Kore K League 1 | Gangwon | 7 | 169 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Kore K League 1 | Gangwon | 3 | 55 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2023 | Japonya J2 Ligi | Shimizu S-Pulse | 22 | 784 | 3 | 3 | 6,8 |
|---|
| 2022-2023 | J.League Kupası | Shimizu S-Pulse | 2 | 129 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japonya J2 Ligi | Shimizu S-Pulse | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022 | Japonya J1 Ligi | Shimizu S-Pulse | 5 | 209 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2021-2022 | Japonya J1 Ligi | Shimizu S-Pulse | 16 | 938 | 1 | 4 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.League Kupası | Shimizu S-Pulse | 6 | 342 | 0 | 0 | – | |
| İmparatorluk Kupası | Shimizu S-Pulse | 1 | 27 | 0 | 0 | – | |
| Japonya J1 Ligi | Kashiwa Reysol | 2 | 118 | 0 | 1 | 6,4 |
| 2021 | Japonya J1 Ligi | Kashiwa Reysol | 14 | 678 | 2 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2020-2021 | Japonya J1 Ligi | Kashiwa Reysol | 17 | 763 | 3 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.League Kupası | Kashiwa Reysol | 3 | 111 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Japonya J1 Ligi | Kashiwa Reysol | 10 | 505 | 1 | 4 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | Japonya J1 Ligi | Kashiwa Reysol | 1 | 21 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2016-2017 | Japonya J1 Ligi | Shonan Bellmare | 4 | 240 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2016 | Japonya J1 Ligi | Shonan Bellmare | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2015-2016 | Japonya J1 Ligi | Shonan Bellmare | 6 | 270 | 0 | 0 | – |
|---|