Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Veri yok
En Yüksek: 5 Mn € (9 Ara 2025)
Son güncelleme:
Kevin Serna, Fluminense forması giyiyor. Mevki: Forvet, Uyruk: Kolombiya, Yaş: 28, Boy: 181 cm, Piyasa değeri: €5 Mn. Kevin Serna, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 39 maçta 7 gol attı, 4 asist yaptı.
Kevin Serna, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Flamengo - RJ - Fluminense - RJ karşılaşmasında 30 dakika oynadı. Maçın tarihi: 11 Ekim 2026.
Fluminense - RJ: 29 maç, 4 gol, 4 asist
Kevin Serna, 2026 sezonunun mevcut Fluminense - RJ kayıtlarında 1551 dakika oynadı ve 16 maça ilk 11'de başladı.
Fluminense - RJ: 137 maç, 26 gol, 14 asist
Alianza Lima: 23 maç, 3 gol, 3 asist
Tarma: 70 maç, 14 gol, 17 asist
Sportivo Luqueno: 14 maç, 0 gol, 1 asist
İlgili sayfalar: Fluminense, Canlı skorlar
Kevin Serna 28 yaşında. Doğum tarihi: 17 Aralık 1997.
Mevki: Forvet.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Fluminense | 28 yaş | 5 Mn € | |
| Fluminense | 27 yaş | 5 Mn € | |
| Fluminense | 27 yaş | 3 Mn € | |
| Fluminense | 27 yaş | 2 Mn € | |
| Fluminense | 27 yaş | 1,5 Mn € | |
| Fluminense | 26 yaş | 1,2 Mn € | |
| Alianza Lima | 26 yaş | 1,2 Mn € | |
| Tarma | 25 yaş | 1 Mn € | |
| Tarma | 25 yaş | 850 B € | |
| Tarma | 25 yaş | 800 B € | |
| Tarma | 24 yaş | 700 B € | |
| Tarma | 24 yaş | 375 B € | |
| Los Chankas | 23 yaş | 375 B € | |
| Sportivo Luqueno | 23 yaş | 175 B € | |
| Sportivo Luqueno | 22 yaş | 250 B € |
Kevin Serna oyuncusunun boyu: 181 cm.
Kullandığı ayak: Sol.
Uyruk: Kolombiya.
Piyasa değeri: €5 Mn.
Kevin Serna, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 39 maçta 7 gol attı, 4 asist yaptı.
Kevin Serna, Fluminense forması giyiyor.
Kevin Serna, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 39 maçta 7 gol attı, 4 asist yaptı. Süre: 1.936 dakika. Ortalama reyting: 6,8.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serie A | Fluminense - RJ | 25 | 1.347 | 4 | 4 | 6,8 |
| CONMEBOL Libertadores | Fluminense - RJ | 7 | 230 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Campeonato Carioca A | Fluminense - RJ | 4 | 266 | 2 | 0 | 7,3 | |
| Brezilya Kupası | Fluminense - RJ | 3 | 93 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | Serie A | Fluminense - RJ | 7 | 409 | 0 | 1 | 6,6 |
| Campeonato Carioca A | Fluminense - RJ | 4 | 248 | 3 | 0 | 7,6 | |
| Brezilya Kupası | Fluminense - RJ |
| 2 |
| 180 |
| 1 |
| 0 |
| 7,1 |
| CONMEBOL Libertadores | Fluminense - RJ | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,3 |
| Hazırlık Maçları | Fluminense - RJ | 1 | 31 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2025 | Serie A | Fluminense - RJ | 28 | 1.835 | 7 | 4 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Carioca A | Fluminense - RJ | 10 | 442 | 1 | 2 | 6,6 | |
| CONMEBOL Sudamericana | Fluminense - RJ | 8 | 562 | 2 | 0 | 6,8 | |
| Brezilya Kupası | Fluminense - RJ | 8 | 499 | 1 | 1 | 6,8 | |
| Kulüpler Dünya Şampiyonası | Fluminense - RJ | 1 | 59 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024-2025 | Serie A | Fluminense - RJ | 5 | 217 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Sudamericana | Fluminense - RJ | 2 | 95 | 1 | 0 | 7,1 | |
| Campeonato Carioca A | Fluminense - RJ | 2 | 81 | 0 | 0 | – | |
| Kulüpler Dünya Şampiyonası | Fluminense - RJ | 1 | 20 | 0 | 0 | 6,6 | |
| CONMEBOL Libertadores | Fluminense - RJ | 1 | 57 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2024 | Serie A | Fluminense - RJ | 13 | 710 | 3 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Libertadores | Fluminense - RJ | 2 | 121 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Brezilya Kupası | Fluminense - RJ | 2 | 107 | 0 | 0 | 6,0 | |
| CONMEBOL Libertadores | Alianza Lima | 6 | 515 | 2 | 0 | 7,0 | |
| Liga 1 | Alianza Lima | 6 | 365 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2023-2024 | Liga 1 | Alianza Lima | 11 | 809 | 1 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 | Tarma | 14 | 1.259 | 3 | 3 | 7,2 |
| 2023 | Liga 1 | Tarma | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2022-2023 | Liga 1 | Tarma | 30 | 2.700 | 7 | 12 | 7,0 |
|---|
| 2022 | Liga 1 | Tarma | 5 | 450 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2021-2022 | Liga 1 | Tarma | 19 | 1.539 | 3 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2020-2021 | Paraguay Primera División | Sportivo Luqueno | 2 | 152 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020 | Paraguay Primera División | Sportivo Luqueno | 9 | 264 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | Paraguay Primera División | Sportivo Luqueno | 3 | 138 | 0 | 0 | – |
|---|