Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Veri yok
En Yüksek: 2 Mn € (26 Ara 2016)
Son güncelleme:
Eboue Kouassi, Uniao Leiria forması giyiyor. Mevki: Defans, Uyruk: Fildişi Sahili, Yaş: 28, Boy: 185 cm, Piyasa değeri: €200 B. Eboue Kouassi, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 1 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Eboue Kouassi, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Leixoes - Uniao Leiria karşılaşmasında 7 dakika oynadı. Maçın tarihi: 22 Ağustos 2026.
Uniao Leiria: 4 maç, 0 gol, 0 asist
Eboue Kouassi, 2026/2027 sezonunun mevcut Uniao Leiria kayıtlarında 7 dakika oynadı ve 1 maça ilk 11'de başladı.
Uniao Leiria: 21 maç, 1 gol, 0 asist
Arouca: 52 maç, 4 gol, 0 asist
Racing Genk: 21 maç, 0 gol, 0 asist
Celtic: 12 maç, 0 gol, 0 asist
Krasnodar: 10 maç, 0 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Uniao Leiria, Canlı skorlar
Eboue Kouassi 28 yaşında. Doğum tarihi: 13 Aralık 1997.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Uniao Leiria | 28 yaş | 200 B € | |
| Uniao Leiria | 28 yaş | 300 B € | |
| Uniao Leiria | 27 yaş | 600 B € | |
| Arouca | 27 yaş | 800 B € | |
| Arouca | 26 yaş | 1 Mn € | |
| Arouca | 26 yaş | 600 B € | |
| Racing Genk | 25 yaş | 600 B € | |
| Racing Genk | 24 yaş | 1 Mn € | |
| Racing Genk | 24 yaş | 1,2 Mn € | |
| Arouca | 24 yaş | 1,5 Mn € | |
| Arouca | 24 yaş | 1,5 Mn € | |
| Racing Genk | 23 yaş | 1,5 Mn € | |
| Racing Genk | 22 yaş | 1,5 Mn € | |
| Racing Genk | 22 yaş | 800 B € | |
| Racing Genk | 22 yaş | 1 Mn € | |
| Celtic | 21 yaş | 750 B € | |
| Celtic | 21 yaş | 1 Mn € | |
| Celtic | 20 yaş | 1 Mn € | |
| Celtic | 20 yaş | 1,5 Mn € | |
| Krasnodar | 19 yaş | 2 Mn € | |
| Krasnodar | 18 yaş | 1 Mn € | |
| Krasnodar 3 | 17 yaş | 50 B € |
Mevki: Defans.
Eboue Kouassi, Uniao Leiria forması giyiyor.
Eboue Kouassi oyuncusunun boyu: 185 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: Fildişi Sahili.
Piyasa değeri: €200 B.
Eboue Kouassi, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 1 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Eboue Kouassi, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 1 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 7 dakika. Ortalama reyting: 6,0.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga Portugal 2 | Uniao Leiria | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2025-2026 | Liga Portugal 2 | Uniao Leiria | 14 | 588 | 0 | 0 | 6,5 |
| Taça de Portugal | Uniao Leiria | 1 | 55 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2024-2025 | Liga Portugal 2 | Uniao Leiria | 5 | 229 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | Primeira Liga | Arouca | 25 | 1.347 | 0 | 0 | 6,4 |
| Lig Kupası | Arouca | 3 | 218 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Taça de Portugal |
| Arouca |
| 2 |
| 210 |
| 1 |
| 0 |
| 6,5 |
| Konferans Ligi | Arouca | 2 | 83 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Belçika Challenger Pro Ligi | Fildişi SahiliMilli Takım | 2 | 137 | 0 | 0 | 5,7 |
|---|
| 2021-2022 | Primeira Liga | Arouca | 19 | 1.469 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taça de Portugal | Arouca | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
| 2021 | Erkekler Olimpik Futbol Turnuvası | Fildişi SahiliMilli Takım | 1 | 114 | 0 | 1 | 7,3 |
|---|
| 2020-2021 | Belçika Pro Ligi | Racing Genk | 18 | 701 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Erkekler Olimpik Futbol Turnuvası | Fildişi SahiliMilli Takım | 2 | 169 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2019-2020 | Belçika Pro Ligi | Racing Genk | 3 | 155 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Lig Kupası | Celtic | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avrupa Ligi | Celtic | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Premiership | Celtic | 1 | 70 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Şampiyonlar Ligi | Celtic | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2017-2018 | Avrupa Ligi | Celtic | 2 | 118 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premiership | Celtic | 2 | 89 | 0 | 0 | 6,5 | |
| İskoçya Kupası | Celtic | 1 | 3 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Şampiyonlar Ligi | Celtic | 1 | 21 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2016-2017 | Premiership | Celtic | 2 | 23 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rusya Premier Ligi | Krasnodar | 9 | 537 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2015-2016 | Rusya Premier Ligi | Krasnodar | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|