Veri yok
En Yüksek: 4 Mn € (23 Eyl 2018)
Son güncelleme:
Mevki: Defans, Uyruk: İngiltere, Yaş: 35, Boy: 194 cm. Kyle Bartley, 2024-2025 sezonunda tüm turnuvalarda 31 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Kyle Bartley, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan West Bromwich Albion - Derby County karşılaşmasında 90 dakika oynadı. Maçın tarihi: 21 Nisan 2025.
West Bromwich Albion: 231 maç, 14 gol, 5 asist
West Bromwich U21: 1 maç, 0 gol, 0 asist
Swansea City: 13 maç, 0 gol, 0 asist
Leeds United: 45 maç, 6 gol, 2 asist
Birmingham City: 8 maç, 1 gol, 0 asist
Nottingham Forest: 4 maç, 0 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Canlı skorlar
Kyle Bartley 35 yaşında. Doğum tarihi: 22 Mayıs 1991.
Mevki: Defans.
Kyle Bartley oyuncusunun boyu: 194 cm.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| West Brom | 34 yaş | 250 B € | |
| West Brom | 33 yaş | 300 B € | |
| West Brom | 33 yaş | 350 B € | |
| West Brom | 32 yaş | 400 B € | |
| West Brom | 32 yaş | 600 B € | |
| West Brom | 31 yaş | 900 B € | |
| West Brom | 31 yaş | 1,2 Mn € | |
| West Brom | 30 yaş | 2 Mn € | |
| West Brom | 30 yaş | 2,5 Mn € | |
| West Brom | 30 yaş | 2,5 Mn € | |
| West Brom | 29 yaş | 2,8 Mn € | |
| West Brom | 29 yaş | 2,8 Mn € | |
| West Brom | 28 yaş | 2,8 Mn € | |
| West Brom | 28 yaş | 3,5 Mn € | |
| West Brom | 28 yaş | 3,5 Mn € | |
| West Brom | 27 yaş | 4 Mn € | |
| Swansea City | 27 yaş | 3,5 Mn € | |
| Swansea City | 26 yaş | 3,5 Mn € | |
| Swansea City | 26 yaş | 3,5 Mn € | |
| Leeds United | 25 yaş | 1 Mn € | |
| Leeds United | 25 yaş | 1 Mn € | |
| Swansea City | 24 yaş | 1 Mn € | |
| Swansea City | 24 yaş | 1 Mn € | |
| Swansea City | 23 yaş | 1 Mn € | |
| Swansea City | 23 yaş | 1 Mn € | |
| Birmingham City | 22 yaş | 1 Mn € | |
| Birmingham City | 22 yaş | 1 Mn € | |
| Swansea City | 21 yaş | 1 Mn € | |
| Swansea City | 21 yaş | 1 Mn € | |
| Sheffield United | 19 yaş | 500 B € | |
| Sheffield United | 18 yaş | 175 B € |
Uyruk: İngiltere.
Kyle Bartley, 2024-2025 sezonunda tüm turnuvalarda 31 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Kyle Bartley, 2024-2025 sezonunda tüm turnuvalarda 31 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 2.621 dakika. Ortalama reyting: 7,0.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | İngiltere Football League Championship | West Bromwich Albion | 31 | 2.621 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2023-2024 | İngiltere Football League Championship | West Bromwich Albion | 38 | 2.793 | 4 | 1 | 6,9 |
| FA Kupası | West Bromwich Albion | 2 | 141 | 0 | 0 | 6,3 | |
| İngiltere Football League Kupası | West Bromwich Albion | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2022-2023 | İngiltere Football League Championship | West Bromwich Albion | 13 | 662 | 2 | 0 | 6,5 |
| İngiltere Football League Kupası | West Bromwich Albion |
| 2 |
| 160 |
| 0 |
| 0 |
| 7,4 |
| İngiltere U21 Premier Ligi | West Bromwich Albion | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,2 |
| İngiltere U21 Premier Ligi | West Bromwich U21 | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 | İngiltere Football League Championship | West Bromwich Albion | 39 | 3.439 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Kupası | West Bromwich Albion | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2020-2021 | Premier League | West Bromwich Albion | 30 | 2.584 | 3 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Kupası | West Bromwich Albion | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2019-2020 | İngiltere Football League Championship | West Bromwich Albion | 37 | 3.205 | 2 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Kupası | West Bromwich Albion | 2 | 106 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2018-2019 | İngiltere Football League Championship | West Bromwich Albion | 30 | 2.129 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Kupası | West Bromwich Albion | 3 | 300 | 1 | 0 | 7,5 |
| 2017-2018 | Premier League | Swansea City | 5 | 234 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | İngiltere Football League Championship | Leeds United | 45 | 3.960 | 6 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | Premier League | Swansea City | 5 | 284 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | Premier League | Swansea City | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2013-2014 | Premier League | Swansea City | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere Football League Championship | Birmingham City | 8 | 437 | 1 | 0 | 6,2 |
| 2012-2013 | Premier League | Swansea City | 1 | 57 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Premiership | Nottingham Forest | 3 | 110 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | İngiltere Football League Championship | Nottingham Forest | 1 | 82 | 0 | 0 | – |
|---|