Reklam
Kyle McFadzean, Chesterfield forması giyiyor. Mevki: Defans, Uyruk: İngiltere, Yaş: 39, Boy: 185 cm, Piyasa değeri: €25 B. 2026-2027: 11 maç, 0 gol, 0 asist. Son kayıtlı maç: Port Vale - Chesterfield (17 Ekim 2026).
Son güncelleme:
Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Veri yok
En Yüksek: 500 B € (17 Eyl 2017)
Chesterfield: 10 maç, 0 gol, 0 asist
Kyle McFadzean, 2026/2027 sezonunun mevcut Chesterfield kayıtlarında 900 dakika oynadı ve 10 maça ilk 11'de başladı.
Chesterfield: 62 maç, 2 gol, 0 asist
Blackburn Rovers: 17 maç, 0 gol, 0 asist
Coventry City: 170 maç, 8 gol, 2 asist
Burton Albion: 97 maç, 4 gol, 1 asist
Milton Keynes Dons: 40 maç, 0 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Chesterfield, Canlı skorlar
Kyle McFadzean 39 yaşında. Doğum tarihi: 20 Şubat 1987.
Mevki: Defans.
Kyle McFadzean, Chesterfield forması giyiyor.
Kyle McFadzean oyuncusunun boyu: 185 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Chesterfield | 39 yaş | 25 B € | |
| Chesterfield | 38 yaş | 50 B € | |
| Chesterfield | 38 yaş | 50 B € | |
| Blackburn Rovers | 37 yaş | 150 B € | |
| Blackburn Rovers | 37 yaş | 200 B € | |
| Coventry City | 36 yaş | 250 B € | |
| Coventry City | 36 yaş | 500 B € | |
| Coventry City | 35 yaş | 250 B € | |
| Coventry City | 35 yaş | 250 B € | |
| Coventry City | 34 yaş | 300 B € | |
| Coventry City | 34 yaş | 300 B € | |
| Coventry City | 34 yaş | 300 B € | |
| Coventry City | 33 yaş | 500 B € | |
| Coventry City | 33 yaş | 400 B € | |
| Burton | 31 yaş | 500 B € | |
| Burton | 30 yaş | 500 B € | |
| Burton | 30 yaş | 400 B € | |
| Burton | 29 yaş | 350 B € | |
| Milton Keynes Dons | 29 yaş | 350 B € | |
| Milton Keynes Dons | 28 yaş | 300 B € | |
| Milton Keynes Dons | 28 yaş | 250 B € | |
| Milton Keynes Dons | 27 yaş | 150 B € | |
| Sheffield United | 19 yaş | 50 B € |
Uyruk: İngiltere.
Piyasa değeri: €25 B.
Kyle McFadzean, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 11 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Kyle McFadzean, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 11 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 990 dakika. Ortalama reyting: 6,7.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | İngiltere League Two | Chesterfield | 10 | 900 | 0 | 0 | 6,7 |
| İngiltere Lig Kupası | Chesterfield | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2025-2026 | İngiltere League Two | Chesterfield | 37 | 3.166 | 2 | 0 | 6,8 |
| FA Kupası | Chesterfield | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| İngiltere EFL Trophy | Chesterfield | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 | |
| İngiltere Lig Kupası | Chesterfield | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2024-2025 | İngiltere League Two |
| Chesterfield |
| 10 |
| 801 |
| 0 |
| 0 |
| 7,1 |
| İngiltere Lig Kupası | Blackburn Rovers | 2 | 69 | 0 | 0 | 6,9 |
| İngiltere Championship | Blackburn Rovers | 1 | 1 | 0 | 0 | 7,0 |
| İngiltere Premier League 2 | Blackburn Rovers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | İngiltere Championship | Blackburn Rovers | 12 | 901 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Kupası | Blackburn Rovers | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,5 | |
| İngiltere Championship | Coventry City | 15 | 1.290 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | İngiltere Championship | Coventry City | 37 | 3.144 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere Lig Kupası | Coventry City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | İngiltere Championship | Coventry City | 38 | 3.212 | 3 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2020-2021 | İngiltere Championship | Coventry City | 38 | 3.292 | 2 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Kupası | Coventry City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| İngiltere Lig Kupası | Coventry City | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,7 |
| 2019-2020 | İngiltere League One | Coventry City | 30 | 2.538 | 0 | 1 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Kupası | Coventry City | 6 | 565 | 0 | 0 | 7,0 | |
| İngiltere EFL Trophy | Coventry City | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2018-2019 | İngiltere League One | Burton Albion | 22 | 1.947 | 3 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere Lig Kupası | Burton Albion | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2017-2018 | İngiltere Championship | Burton Albion | 42 | 3.053 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2016-2017 | İngiltere Championship | Burton Albion | 31 | 2.322 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | İngiltere Championship | Milton Keynes Dons | 39 | 3.311 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | İngiltere League One | Milton Keynes Dons | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|