Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Veri yok
En Yüksek: 1,2 Mn € (12 Ara 2023)
Son güncelleme:
Leandro Garate, Colon de Santa Fe forması giyiyor. Mevki: Forvet, Uyruk: Arjantin, Yaş: 33, Boy: 190 cm, Piyasa değeri: €225 B. Leandro Garate, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 10 maçta 1 gol attı, 0 asist yaptı.
Leandro Garate, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Atletico Mitre de Santiago del Estero - Colon de Santa Fe karşılaşmasında 12 dakika oynadı. Maçın tarihi: 11 Ekim 2026.
Colon de Santa Fe: 11 maç, 1 gol, 0 asist
Leandro Garate, 2026 sezonunun mevcut Colon de Santa Fe kayıtlarında 570 dakika oynadı ve 6 maça ilk 11'de başladı.
Colon de Santa Fe: 10 maç, 1 gol, 0 asist
AEL Larisa: 31 maç, 4 gol, 1 asist
Banfield: 13 maç, 2 gol, 0 asist
Huracan: 15 maç, 1 gol, 0 asist
Union Espanola: 70 maç, 32 gol, 10 asist
Coquimbo Unido: 9 maç, 0 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Colon de Santa Fe, Canlı skorlar
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| AEL Larisa | 32 yaş | 225 B € | |
| AEL Larisa | 32 yaş | 250 B € | |
| Huracan | 31 yaş | 250 B € | |
| Huracan | 31 yaş | 350 B € | |
| Banfield | 31 yaş | 650 B € | |
| Huracan | 30 yaş | 750 B € | |
| Huracan | 30 yaş | 1 Mn € | |
| Union Espanola | 30 yaş | 1,2 Mn € | |
| Union Espanola | 29 yaş | 1 Mn € | |
| Union Espanola | 29 yaş | 600 B € | |
| Union Espanola | 29 yaş | 600 B € | |
| Union Espanola | 28 yaş | 450 B € | |
| Union Espanola | 28 yaş | 400 B € | |
| Coquimbo Unido | 28 yaş | 350 B € | |
| Coquimbo Unido | 27 yaş | 250 B € | |
| Barnechea | 26 yaş | 300 B € | |
| Arsenal de Sarandi | 25 yaş | 375 B € | |
| Sandefjord | 23 yaş | 100 B € | |
| Club Atletico Tigre | 22 yaş | 150 B € | |
| Club Atletico Tigre | 22 yaş | 200 B € | |
| Club Atletico Tigre | 21 yaş | 150 B € | |
| Club Atletico Tigre | 20 yaş | 50 B € |
Leandro Garate, Colon de Santa Fe forması giyiyor.
Leandro Garate oyuncusunun boyu: 190 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: Arjantin.
Piyasa değeri: €225 B.
Leandro Garate, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 10 maçta 1 gol attı, 0 asist yaptı.
Leandro Garate 33 yaşında. Doğum tarihi: 2 Eylül 1993.
Mevki: Forvet.
Leandro Garate, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 10 maçta 1 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 494 dakika. Ortalama reyting: 6,5.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Primera Nacional | Colon de Santa Fe | 10 | 494 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | Yunanistan Süper Ligi | AEL Larisa | 29 | 1.064 | 4 | 1 | 6,6 |
| Yunanistan Kupası | AEL Larisa | 2 | 116 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 | Primera División | Banfield | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,1 |
| 2024 | Primera División | Banfield | 12 | 528 | 1 | 0 | 6,5 |
| Primera División | Huracan | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2023-2024 |
| Copa de la Liga Profesional |
| Huracan |
| 10 |
| 534 |
| 1 |
| 0 |
| 6,5 |
| Primera División | Huracan | 3 | 26 | 0 | 0 | 6,5 |
| Copa Argentina | Huracan | 1 | 29 | 0 | 0 | 7,2 |
| Liga de Primera | Union Espanola | 2 | 179 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2023 | Liga de Primera | Union Espanola | 23 | 2.018 | 10 | 5 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şili Kupası | Union Espanola | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Liga de Primera | Union Espanola | 5 | 379 | 4 | 2 | 7,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şili Kupası | Union Espanola | 1 | 78 | 1 | 0 | – |
| 2022 | Liga de Primera | Union Espanola | 27 | 1.796 | 10 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şili Kupası | Union Espanola | 8 | 497 | 3 | 0 | 7,0 | |
| CONMEBOL Sudamericana | Union Espanola | 2 | 156 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2021-2022 | Şili Kupası | Union Espanola | 1 | 90 | 3 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga de Ascenso | Coquimbo Unido | 4 | 291 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Liga de Ascenso | Coquimbo Unido | 5 | 292 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga de Ascenso | Barnechea | 7 | 478 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Copa Argentina | Independiente | 1 | 75 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçı | Independiente | 1 | 80 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2015-2016 | Primera División | Club Atletico Tigre | 2 | 33 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2015 | Primera División | Club Atletico Tigre | 3 | 107 | 0 | 1 | – |
|---|
| 2014-2015 | Primera División | Club Atletico Tigre | 2 | 38 | 0 | 0 | – |
|---|