Reklam
Lewis Morgan, Toronto forması giyiyor. Mevki: Forvet, Uyruk: İskoçya, Yaş: 30, Boy: 178 cm, Piyasa değeri: €1 Mn. 2026: 23 maç, 3 gol, 2 asist. Son kayıtlı maç: Atlanta United - Toronto (2 Kasım 2026).
Son güncelleme:
Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Sakat
Veri yok
En Yüksek: 6 Mn € (7 Kas 2022)
San Diego: 22 maç, 3 gol, 3 asist
Lewis Morgan, 2026 sezonunun mevcut San Diego kayıtlarında 904 dakika oynadı ve 11 maça ilk 11'de başladı.
Toronto: 9 maç, 3 gol, 0 asist
San Diego: 18 maç, 0 gol, 3 asist
New York Red Bulls: 83 maç, 31 gol, 8 asist
Inter Miami: 58 maç, 7 gol, 6 asist
Celtic: 30 maç, 2 gol, 0 asist
Sunderland: 15 maç, 1 gol, 2 asist
İlgili sayfalar: Toronto, Canlı skorlar
Lewis Morgan 30 yaşında. Doğum tarihi: 30 Eylül 1996.
Mevki: Forvet.
Lewis Morgan, Toronto forması giyiyor.
Lewis Morgan oyuncusunun boyu: 178 cm.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| San Diego | 29 yaş | 1 Mn € | |
| San Diego | 29 yaş | 1 Mn € | |
| New York Red Bulls | 29 yaş | 1,2 Mn € | |
| New York Red Bulls | 28 yaş | 2 Mn € | |
| New York Red Bulls | 28 yaş | 4 Mn € | |
| New York Red Bulls | 28 yaş | 5 Mn € | |
| New York Red Bulls | 28 yaş | 6 Mn € | |
| New York Red Bulls | 27 yaş | 5 Mn € | |
| New York Red Bulls | 27 yaş | 4 Mn € | |
| New York Red Bulls | 26 yaş | 4 Mn € | |
| New York Red Bulls | 26 yaş | 6 Mn € | |
| New York Red Bulls | 25 yaş | 5 Mn € | |
| Inter Miami | 25 yaş | 4 Mn € | |
| Inter Miami | 24 yaş | 4 Mn € | |
| Inter Miami | 24 yaş | 3,5 Mn € | |
| Inter Miami | 24 yaş | 3 Mn € | |
| Inter Miami | 23 yaş | 800 B € | |
| Inter Miami | 23 yaş | 600 B € | |
| Celtic | 23 yaş | 750 B € | |
| Celtic | 22 yaş | 750 B € | |
| Celtic | 22 yaş | 750 B € | |
| Celtic | 21 yaş | 750 B € | |
| Saint Mirren | 21 yaş | 500 B € | |
| Saint Mirren | 20 yaş | 100 B € | |
| Saint Mirren | 19 yaş | 50 B € |
Uyruk: İskoçya.
Piyasa değeri: €1 Mn.
Lewis Morgan, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 23 maçta 3 gol attı, 2 asist yaptı.
Lewis Morgan, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 23 maçta 3 gol attı, 2 asist yaptı. Süre: 967 dakika.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Major League Soccer | Toronto | 9 | 396 | 3 | 0 | 7,0 |
| Major League Soccer | San Diego | 11 | 408 | 0 | 2 | 6,6 | |
| Leagues Cup | San Diego | 3 | 163 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | Major League Soccer | San Diego | 2 | 100 | 0 | 1 | 6,6 |
| CONCACAF Şampiyonlar Kupası | San Diego | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 3 | 148 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024-2025 | Major League Soccer |
| New York Red Bulls |
| 4 |
| 356 |
| 0 |
| 1 |
| 6,9 |
| Uluslar Ligi | İskoçyaMilli Takım | 3 | 34 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 28 | 2.347 | 11 | 3 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | New York Red Bulls | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Avrupa Şampiyonası | İskoçyaMilli Takım | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 2 | 174 | 2 | 1 | 8,3 |
|---|
| 2023 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 3 | 179 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | New York Red Bulls | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 5 | 377 | 3 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2022 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 27 | 2.188 | 12 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | New York Red Bulls | 4 | 243 | 3 | 0 | 7,5 |
| 2021-2022 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | New York Red Bulls | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,6 | |
| Major League Soccer | Inter Miami | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021 | Major League Soccer | Inter Miami | 27 | 2.199 | 2 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | Major League Soccer | Inter Miami | 5 | 436 | 0 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2020 | Major League Soccer | Inter Miami | 22 | 1.886 | 5 | 5 | 7,1 |
|---|
| 2019-2020 | Major League Soccer | Inter Miami | 1 | 79 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İskoçya Premiership | Celtic | 5 | 245 | 0 | 0 | – | |
| Avrupa Ligi | Celtic | 4 | 185 | 2 | 0 | 7,1 | |
| Şampiyonlar Ligi | Celtic | 4 | 203 | 0 | 0 | – | |
| İskoçya Lig Kupası | Celtic | 3 | 154 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | İskoçya Premiership | Celtic | 7 | 165 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şampiyonlar Ligi | Celtic | 3 | 125 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Avrupa Ligi | Celtic | 2 | 79 | 0 | 0 | 5,8 | |
| İskoçya Lig Kupası | Celtic | 1 | 25 | 0 | 0 | 7,4 | |
| İngiltere League One | Sunderland | 13 | 729 | 0 | 2 | 6,6 | |
| İngiltere EFL Trophy | Sunderland | 2 | 157 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2017-2018 | İskoçya Kupası | St Mirren | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2014-2015 | İskoçya Premiership | Celtic | 1 | 17 | 0 | 0 | – |
|---|