Reklam
Luis Urruti, Sport Boys forması giyiyor. Mevki: Orta Saha, Uyruk: Uruguay, Yaş: 34, Boy: 172 cm, Piyasa değeri: €275 B. 2026: 24 maç, 1 gol, 4 asist. Son kayıtlı maç: Universitario De Deportes - Sport Boys (5 Kasım 2026).
Son güncelleme:
Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
En Yüksek: 600 B € (8 Eyl 2016)
Sport Boys: 30 maç, 3 gol, 4 asist
Luis Urruti, 2026 sezonunun mevcut Sport Boys kayıtlarında 2343 dakika oynadı ve 28 maça ilk 11'de başladı.
Sport Boys: 58 maç, 8 gol, 6 asist
Carlos Mannucci: 17 maç, 4 gol, 4 asist
Deportivo Garcilaso: 12 maç, 3 gol, 0 asist
Universitario de Deportes: 99 maç, 22 gol, 12 asist
River Plate Montevideo: 10 maç, 0 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Sport Boys, Canlı skorlar
Luis Urruti 34 yaşında. Doğum tarihi: 11 Eylül 1992.
Mevki: Orta Saha.
Luis Urruti, Sport Boys forması giyiyor.
Luis Urruti oyuncusunun boyu: 172 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Sport Boys | 33 yaş | 275 B € | |
| Sport Boys | 33 yaş | 325 B € | |
| Sport Boys | 32 yaş | 350 B € | |
| Carlos Mannucci | 32 yaş | 375 B € | |
| Deportivo Garcilaso | 31 yaş | 400 B € | |
| Universitario De Deportes | 31 yaş | 450 B € | |
| Universitario De Deportes | 30 yaş | 425 B € | |
| Universitario De Deportes | 30 yaş | 425 B € | |
| Universitario De Deportes | 29 yaş | 450 B € | |
| Universitario De Deportes | 29 yaş | 500 B € | |
| Universitario De Deportes | 28 yaş | 475 B € | |
| Universitario De Deportes | 28 yaş | 400 B € | |
| Universitario De Deportes | 27 yaş | 325 B € | |
| Universitario De Deportes | 27 yaş | 400 B € | |
| River Plate Montevideo | 26 yaş | 200 B € | |
| Centro Atletico Fenix | 25 yaş | 250 B € | |
| Penarol | 24 yaş | 350 B € | |
| Penarol | 23 yaş | 600 B € | |
| Cerro Montevideo | 23 yaş | 425 B € | |
| Cerro Montevideo | 22 yaş | 150 B € | |
| Cerro Montevideo | 22 yaş | 125 B € | |
| Cerro Montevideo | 21 yaş | 125 B € | |
| Cerro Montevideo | 21 yaş | 75 B € |
Uyruk: Uruguay.
Piyasa değeri: €275 B.
Luis Urruti, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 24 maçta 1 gol attı, 4 asist yaptı.
Luis Urruti, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 24 maçta 1 gol attı, 4 asist yaptı. Süre: 1.882 dakika. Ortalama reyting: 6,6.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Peru Liga 1 | Sport Boys | 24 | 1.882 | 1 | 4 | 6,6 |
| 2025-2026 | Peru Liga 1 | Sport Boys | 14 | 1.104 | 3 | 1 | 6,6 |
| 2025 | Peru Liga 1 | Sport Boys | 5 | 391 | 2 | 0 | 6,9 |
| 2024-2025 | Peru Liga 1 | Sport Boys | 15 | 1.086 | 2 | 1 | 6,7 |
| Peru Liga 1 | Carlos Mannucci | 14 | 1.162 | 4 | 4 | 6,8 | |
| 2024 | Peru Liga 1 | Carlos Mannucci | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,4 |
| Peru Liga 1 |
| Deportivo Garcilaso |
| 6 |
| 340 |
| 2 |
| 0 |
| 7,3 |
| CONMEBOL Sudamericana | Deportivo Garcilaso | 4 | 192 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023-2024 | Peru Liga 1 | Carlos Mannucci | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Peru Liga 1 | Deportivo Garcilaso | 2 | 112 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Peru Liga 1 | Universitario de Deportes | 3 | 178 | 2 | 0 | 7,4 |
| 2023 | Peru Liga 1 | Universitario de Deportes | 24 | 1.020 | 6 | 4 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Sudamericana | Universitario de Deportes | 6 | 238 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Peru Liga 1 | Universitario de Deportes | 4 | 229 | 3 | 0 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Sudamericana | Universitario de Deportes | 2 | 95 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022 | Peru Liga 1 | Universitario de Deportes | 5 | 68 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Libertadores | Universitario de Deportes | 2 | 168 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021-2022 | Peru Liga 1 | Universitario de Deportes | 13 | 991 | 2 | 5 | 6,8 |
|---|
| 2021 | Peru Liga 1 | Universitario de Deportes | 5 | 425 | 3 | 1 | 7,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Libertadores | Universitario de Deportes | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020-2021 | Peru Liga 1 | Universitario de Deportes | 17 | 884 | 4 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Libertadores | Universitario de Deportes | 2 | 159 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020 | Peru Liga 1 | Universitario de Deportes | 6 | 245 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Libertadores | Universitario de Deportes | 2 | 47 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2019-2020 | Peru Liga 1 | Universitario de Deportes | 5 | 330 | 2 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Libertadores | Universitario de Deportes | 2 | 94 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Uruguay Primera División | River Plate Montevideo | 5 | 334 | 0 | 0 | – |
| 2019 | CONMEBOL Sudamericana | River Plate Montevideo | 2 | 179 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2018-2019 | Uruguay Primera División | River Plate Montevideo | 3 | 116 | 0 | 0 | – |
|---|