Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
En Yüksek: 800 B € (1 Haz 2017)
Son güncelleme:
Lukas Jäger, Rheindorf Altach forması giyiyor. Mevki: Orta Saha, Uyruk: Avusturya, Yaş: 32, Boy: 183 cm, Piyasa değeri: €200 B. Lukas Jäger, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 8 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Lukas Jäger, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Rheindorf Altach - Wolfsberger karşılaşmasında 90 dakika oynadı. Maçın tarihi: 11 Ekim 2026.
Rheindorf Altach: 8 maç, 0 gol, 0 asist
Lukas Jäger, 2026/2027 sezonunun mevcut Rheindorf Altach kayıtlarında 696 dakika oynadı ve 8 maça ilk 11'de başladı.
Rheindorf Altach: 204 maç, 4 gol, 1 asist
Sturm Graz: 76 maç, 2 gol, 1 asist
Nürnberg: 19 maç, 1 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Rheindorf Altach, Canlı skorlar
Lukas Jäger 32 yaşında. Doğum tarihi: 12 Şubat 1994.
Mevki: Orta Saha.
Lukas Jäger, Rheindorf Altach forması giyiyor.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Rheindorf Altach | 32 yaş | 200 B € | |
| Rheindorf Altach | 31 yaş | 200 B € | |
| Rheindorf Altach | 31 yaş | 200 B € | |
| Rheindorf Altach | 30 yaş | 300 B € | |
| Rheindorf Altach | 30 yaş | 300 B € | |
| Rheindorf Altach | 30 yaş | 450 B € | |
| Rheindorf Altach | 29 yaş | 450 B € | |
| Rheindorf Altach | 29 yaş | 450 B € | |
| Rheindorf Altach | 28 yaş | 400 B € | |
| Sturm Graz | 28 yaş | 400 B € | |
| Sturm Graz | 27 yaş | 400 B € | |
| Sturm Graz | 27 yaş | 300 B € | |
| Sturm Graz | 26 yaş | 300 B € | |
| Sturm Graz | 26 yaş | 400 B € | |
| Sturm Graz | 26 yaş | 400 B € | |
| Nürnberg | 25 yaş | 500 B € | |
| Nürnberg | 25 yaş | 500 B € | |
| Nürnberg | 25 yaş | 200 B € | |
| Nürnberg | 24 yaş | 200 B € | |
| Nürnberg | 24 yaş | 400 B € | |
| Nürnberg | 23 yaş | 500 B € | |
| Nürnberg | 23 yaş | 650 B € | |
| Rheindorf Altach | 23 yaş | 800 B € | |
| Rheindorf Altach | 22 yaş | 750 B € | |
| Rheindorf Altach | 22 yaş | 600 B € | |
| Rheindorf Altach | 21 yaş | 400 B € | |
| Rheindorf Altach | 21 yaş | 350 B € | |
| Rheindorf Altach | 21 yaş | 300 B € | |
| Rheindorf Altach | 20 yaş | 200 B € | |
| Rheindorf Altach | 20 yaş | 175 B € | |
| Rheindorf Altach | 19 yaş | 125 B € | |
| Rheindorf Altach | 19 yaş | 125 B € | |
| Rheindorf Altach | 18 yaş | 125 B € | |
| Rheindorf Altach | 18 yaş | 75 B € | |
| Rheindorf Altach | 17 yaş | 75 B € | |
| Rheindorf Altach | 17 yaş | 75 B € |
Lukas Jäger oyuncusunun boyu: 183 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: Avusturya.
Piyasa değeri: €200 B.
Lukas Jäger, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 8 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Lukas Jäger, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 8 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 696 dakika. Ortalama reyting: 6,6.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Bundesliga | Rheindorf Altach | 8 | 696 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025-2026 | Bundesliga | Rheindorf Altach | 26 | 2.049 | 0 | 0 | 6,5 |
| Avusturya Kupası | Rheindorf Altach | 6 | 548 | 1 | 0 | 6,8 | |
| 2024-2025 | Bundesliga | Rheindorf Altach | 27 | 1.065 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023-2024 | Bundesliga | Rheindorf Altach | 30 | 2.465 | 1 | 0 | 6,3 |
| Avusturya Kupası | Rheindorf Altach | 3 | 241 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2022-2023 |
|---|
| Bundesliga |
| Rheindorf Altach |
| 30 |
| 2.700 |
| 1 |
| 0 |
| 6,1 |
| Avusturya Kupası | Rheindorf Altach | 2 | 127 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Bundesliga | Sturm Graz | 29 | 984 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avrupa Ligi | Sturm Graz | 6 | 234 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Avusturya Kupası | Sturm Graz | 3 | 70 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Bundesliga | Sturm Graz | 22 | 728 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avusturya Kupası | Sturm Graz | 2 | 39 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Bundesliga | Sturm Graz | 13 | 957 | 0 | 0 | 5,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avusturya Kupası | Sturm Graz | 1 | 23 | 0 | 0 | – | |
| 2. Bundesliga | Nürnberg | 14 | 1.008 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçı | Nürnberg | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,9 | |
| DFB-Pokal | Nürnberg | 1 | 120 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2018-2019 | Bundesliga | Nürnberg | 2 | 25 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçı | Nürnberg | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2016-2017 | Bundesliga | Rheindorf Altach | 33 | 2.846 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2015-2016 | Bundesliga | Rheindorf Altach | 29 | 2.223 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2014-2015 | Bundesliga | Rheindorf Altach | 10 | 408 | 0 | 0 | – |
|---|