Reklam
Luke Chambers, Liverpool U21 forması giyiyor. Mevki: Orta Saha, Uyruk: İngiltere, Yaş: 22, Boy: 181 cm, Piyasa değeri: €1 Mn. 2026-2027: 5 maç, 0 gol, 1 asist. Son kayıtlı maç: Liverpool U21 - Reading U21 (17 Ekim 2026).
Son güncelleme:
Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Sakat
En Yüksek: 1,5 Mn € (18 Ara 2023)
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Charlton Athletic |
Liverpool U21: 2 maç, 0 gol, 0 asist
Luke Chambers, 2026/2027 sezonunun mevcut Liverpool U21 kayıtlarında 123 dakika oynadı ve 2 maça ilk 11'de başladı.
Liverpool U21: 32 maç, 1 gol, 5 asist
Liverpool: 15 maç, 1 gol, 0 asist
Charlton Athletic: 18 maç, 0 gol, 1 asist
Wigan Athletic: 31 maç, 2 gol, 4 asist
Kilmarnock: 16 maç, 0 gol, 1 asist
Liverpool U19: 10 maç, 2 gol, 2 asist
İlgili sayfalar: Liverpool U21, Canlı skorlar
Luke Chambers 22 yaşında. Doğum tarihi: 24 Haziran 2004.
Mevki: Orta Saha.
Luke Chambers, Liverpool U21 forması giyiyor.
Luke Chambers oyuncusunun boyu: 181 cm.
| 21 yaş |
| 1 Mn € |
| Liverpool U21 | 21 yaş | 800 B € |
| Liverpool U21 | 20 yaş | 1,5 Mn € |
| Wigan Athletic | 20 yaş | 1,5 Mn € |
| Liverpool U21 | 19 yaş | 1,5 Mn € |
| Kilmarnock | 19 yaş | 300 B € |
| Liverpool U21 | 18 yaş | 300 B € |
Kullandığı ayak: Sol.
Uyruk: İngiltere.
Piyasa değeri: €1 Mn.
Luke Chambers, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 5 maçta 0 gol attı, 1 asist yaptı.
Luke Chambers, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 5 maçta 0 gol attı, 1 asist yaptı. Süre: 308 dakika.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | İngiltere Premier League 2 | Liverpool U21 | 2 | 123 | 0 | 0 | 6,8 |
| İngiltere EFL Trophy | Liverpool U21 | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Şampiyonlar Ligi | Liverpool | 1 | 5 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2026 | Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Liverpool | 4 | 266 | 1 | 0 | 6,7 |
| Premier League Yaz Serisi | Liverpool | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | İngiltere Championship | Charlton Athletic | 18 | 1.238 | 0 | 1 | 6,3 |
| İngiltere Premier League 2 |
| Liverpool U21 |
| 2 |
| 107 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| 2024-2025 | İngiltere League One | Wigan Athletic | 12 | 987 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere Lig Kupası | Wigan Athletic | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2023-2024 | Avrupa Ligi | Liverpool | 3 | 138 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Liverpool | 1 | 26 | 0 | 0 | 7,6 | |
| İngiltere Lig Kupası | Liverpool | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,3 | |
| İngiltere League One | Wigan Athletic | 18 | 1.534 | 1 | 3 | 6,8 | |
| İngiltere Premier League 2 | Liverpool U21 | 7 | 630 | 0 | 1 | 6,7 | |
| İngiltere EFL Trophy | Liverpool U21 | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | İskoçya Premiership | Kilmarnock | 14 | 1.184 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İskoçya Kupası | Kilmarnock | 2 | 167 | 0 | 0 | 6,5 | |
| İngiltere Premier League 2 | Liverpool U21 | 14 | 1.196 | 1 | 3 | 6,5 | |
| İngiltere EFL Trophy | Liverpool U21 | 2 | 159 | 0 | 0 | 5,4 | |
| Avrupa Gençlik Ligi | Liverpool U19 | 6 | 540 | 2 | 1 | 6,9 | |
| U19 Avrupa Şampiyonası | İngiltereMilli Takım | 6 | 498 | 1 | 3 | 7,1 |
| 2022 | Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Liverpool | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2021-2022 | Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Liverpool | 3 | 134 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere U23 Premier Ligi | Liverpool U23 | 3 | 10 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Hazırlık Maçları | Liverpool U23 | 1 | 33 | 0 | 0 | – | |
| Avrupa Gençlik Ligi | Liverpool U19 | 4 | 275 | 0 | 1 | 7,1 | |
| İngiltere EFL Trophy | Liverpool U21 | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| U19 Avrupa Şampiyonası | İngiltereMilli Takım | 6 | 268 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2021 | Hazırlık Maçları | İngiltereMilli Takım | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|