Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
En Yüksek: 250 B € (4 Ara 2023)
Son güncelleme:
Maciej Dabrowski, Pogon Szczecin forması giyiyor. Mevki: Kaleci, Uyruk: Polonya, Yaş: 28, Boy: 197 cm, Piyasa değeri: €225 B. Maciej Dabrowski, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 2 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Maciej Dabrowski, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Kosice - Trencin karşılaşmasında 90 dakika oynadı. Maçın tarihi: 1 Ağustos 2026.
Kosice: 15 maç, 0 gol, 0 asist
Raith Rovers: 78 maç, 0 gol, 0 asist
Queen of South: 14 maç, 0 gol, 0 asist
Hibernian: 8 maç, 0 gol, 0 asist
Dumbarton: 12 maç, 0 gol, 0 asist
Cowdenbeath: 3 maç, 0 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Pogon Szczecin, Canlı skorlar
Maciej Dabrowski 28 yaşında. Doğum tarihi: 9 Haziran 1998.
Mevki: Kaleci.
Maciej Dabrowski, Pogon Szczecin forması giyiyor.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Kosice | 27 yaş | 225 B € | |
| Kosice | 27 yaş | 200 B € | |
| Free Player | 27 yaş | 175 B € | |
| Raith Rovers | 27 yaş | 200 B € | |
| Raith Rovers | 26 yaş | 250 B € | |
| Raith Rovers | 26 yaş | 250 B € | |
| Raith Rovers | 25 yaş | 250 B € | |
| Hibernian | 25 yaş | 150 B € | |
| Hibernian | 24 yaş | 150 B € | |
| Hibernian | 24 yaş | 150 B € | |
| Hibernian | 23 yaş | 50 B € | |
| Hibernian | 23 yaş | 25 B € | |
| Hibernian | 22 yaş | 25 B € |
Maciej Dabrowski oyuncusunun boyu: 197 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: Polonya.
Piyasa değeri: €225 B.
Maciej Dabrowski, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 2 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Maciej Dabrowski, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 2 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 180 dakika. Ortalama reyting: 6,3.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Super liga | Kosice | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | Super liga | Kosice | 13 | 1.168 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024-2025 | Şampiyonası | Raith Rovers | 22 | 1.980 | 0 | 0 | 6,5 |
| Lig Kupası | Raith Rovers | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,7 | |
| İskoçya Kupası | Raith Rovers | 2 | 210 | 0 | 0 | 7,7 | |
| İskoçya Challenge Kupası | Raith Rovers | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 2023-2024 |
| Raith Rovers |
| 36 |
| 3.270 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| İskoçya Challenge Kupası | Raith Rovers | 4 | 329 | 0 | 0 | 6,7 |
| Lig Kupası | Raith Rovers | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 |
| Premiership | Raith Rovers | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 |
| İskoçya Kupası | Raith Rovers | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Lig Kupası | Raith Rovers | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig One | Queen of South | 13 | 1.096 | 0 | 0 | 6,6 | |
| İskoçya Challenge Kupası | Queen of South | 1 | 120 | 0 | 0 | 8,6 | |
| Lig Kupası | Hibernian | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Premiership | Hibernian | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2020-2021 | Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçı | Hibernian | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig One | Dumbarton | 8 | 720 | 0 | 0 | – | |
| Lig Kupası | Dumbarton | 4 | 349 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2019-2020 | Lig Kupası | Cowdenbeath | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Lig Kupası | Cowdenbeath | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|