Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Sakat
En Yüksek: 250 B € (28 May 2026)
Son güncelleme:
Malte Karbstein, Jahn Regensburg forması giyiyor. Mevki: Defans, Uyruk: Almanya, Yaş: 28, Boy: 190 cm, Piyasa değeri: €250 B. Malte Karbstein, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 4 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Malte Karbstein, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Stuttgart II - Jahn Regensburg karşılaşmasında 90 dakika oynadı. Maçın tarihi: 19 Eylül 2026.
Jahn Regensburg: 4 maç, 0 gol, 0 asist
Malte Karbstein, 2026/2027 sezonunun mevcut Jahn Regensburg kayıtlarında 273 dakika oynadı ve 3 maça ilk 11'de başladı.
İlgili sayfalar: Jahn Regensburg, Canlı skorlar
Malte Karbstein 28 yaşında. Doğum tarihi: 30 Ocak 1998.
Mevki: Defans.
Malte Karbstein, Jahn Regensburg forması giyiyor.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Jahn Regensburg | 28 yaş | 250 B € | |
| Waldhof Mannheim | 27 yaş | 225 B € | |
| Waldhof Mannheim | 27 yaş | 200 B € | |
| Waldhof Mannheim | 26 yaş | 200 B € | |
| Waldhof Mannheim | 26 yaş | 225 B € | |
| Waldhof Mannheim | 25 yaş | 175 B € | |
| Waldhof Mannheim | 25 yaş | 150 B € | |
| Waldhof Mannheim | 24 yaş | 150 B € | |
| Kickers Offenbach | 24 yaş | 150 B € | |
| Kickers Offenbach | 24 yaş | 150 B € | |
| Kickers Offenbach | 23 yaş | 175 B € | |
| Kickers Offenbach | 23 yaş | 175 B € | |
| Kickers Offenbach | 23 yaş | 150 B € | |
| Kickers Offenbach | 22 yaş | 125 B € | |
| Werder Bremen II | 22 yaş | 125 B € | |
| Werder Bremen II | 21 yaş | 100 B € | |
| Werder Bremen II | 21 yaş | 125 B € | |
| Energie Cottbus | 20 yaş | 150 B € | |
| Energie Cottbus | 20 yaş | 125 B € | |
| Energie Cottbus | 19 yaş | 100 B € | |
| Energie Cottbus | 19 yaş | 100 B € | |
| Energie Cottbus | 18 yaş | 75 B € | |
| Energie Cottbus U19 | 18 yaş | 75 B € |
Malte Karbstein oyuncusunun boyu: 190 cm.
Kullandığı ayak: Sol.
Uyruk: Almanya.
Piyasa değeri: €250 B.
Malte Karbstein, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 4 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Malte Karbstein, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 4 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 273 dakika. Ortalama reyting: 6,0.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | 3. Liga | Jahn Regensburg | 4 | 273 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2025-2026 | 3. Liga | Jahn Regensburg | 10 | 882 | 2 | 0 | 6,9 |
| 3. Liga | Waldhof Mannheim | 13 | 785 | 0 | 1 | 6,8 | |
| 2024-2025 | 3. Liga | Waldhof Mannheim | 11 | 686 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | 3. Liga | Waldhof Mannheim | 27 | 1.942 | 3 | 1 | 6,5 |
| 2022-2023 | 3. Liga | Waldhof Mannheim | 13 | 768 | 0 | 0 | 6,3 |