
Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Sakat
Veri yok
En Yüksek: 8 Mn € (26 Mar 2023)
Son güncelleme:
Mama Baldé, Brest forması giyiyor. Mevki: Forvet, Uyruk: Gine-Bissau, Yaş: 30, Boy: 176 cm, Piyasa değeri: €3 Mn. Mama Baldé, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 5 maçta 1 gol attı, 1 asist yaptı.
Mama Baldé, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Stade Brestois 29 - Angers SCO karşılaşmasında 61 dakika oynadı. Maçın tarihi: 10 Ekim 2026.
Stade Brestois 29: 5 maç, 1 gol, 1 asist
Mama Baldé, 2026/2027 sezonunun mevcut Stade Brestois 29 kayıtlarında 192 dakika oynadı ve 2 maça ilk 11'de başladı.
Stade Brestois 29: 64 maç, 5 gol, 7 asist
Lyon: 26 maç, 2 gol, 3 asist
Troyes: 65 maç, 15 gol, 5 asist
Dijon: 56 maç, 13 gol, 2 asist
Aves: 41 maç, 11 gol, 2 asist
İlgili sayfalar: Brest, Canlı skorlar
Mama Baldé 30 yaşında. Doğum tarihi: 6 Kasım 1995.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Brest | 30 yaş | 3 Mn € | |
| Brest | 30 yaş | 3,5 Mn € | |
| Brest | 29 yaş | 4 Mn € | |
| Brest | 29 yaş | 4,5 Mn € | |
| OL | 28 yaş | 4 Mn € | |
| OL | 28 yaş | 4 Mn € | |
| OL | 28 yaş | 6 Mn € | |
| Troyes | 27 yaş | 8 Mn € | |
| Troyes | 27 yaş | 8 Mn € | |
| Troyes | 26 yaş | 6 Mn € | |
| Troyes | 26 yaş | 5 Mn € | |
| Troyes | 26 yaş | 4,5 Mn € | |
| Troyes | 26 yaş | 5 Mn € | |
| Troyes | 25 yaş | 4 Mn € | |
| Dijon | 25 yaş | 4,5 Mn € | |
| Dijon | 25 yaş | 6 Mn € | |
| Dijon | 24 yaş | 3,5 Mn € | |
| Dijon | 24 yaş | 3,2 Mn € | |
| Dijon | 24 yaş | 4 Mn € | |
| Dijon | 24 yaş | 2,5 Mn € | |
| Sporting B | 21 yaş | 400 B € | |
| Sporting B | 20 yaş | 400 B € | |
| Sporting B | 20 yaş | 350 B € | |
| Sporting B | 19 yaş | 50 B € |
Mevki: Forvet.
Mama Baldé, Brest forması giyiyor.
Mama Baldé oyuncusunun boyu: 176 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: Gine-Bissau.
Piyasa değeri: €3 Mn.
Mama Baldé, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 5 maçta 1 gol attı, 1 asist yaptı.
Mama Baldé, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 5 maçta 1 gol attı, 1 asist yaptı. Süre: 192 dakika. Ortalama reyting: 7,0.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | Afrika Uluslar Kupası | Gine-BissauMilli Takım | 2 | 140 | 2 | 0 | 8,1 |
| 2026-2027 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 5 | 192 | 1 | 1 | 7,0 |
| 2026 | Dünya Şampiyonası Elemeleri (CAF) | Gine-BissauMilli Takım | 3 | 229 | 1 | 1 | 8,1 |
| 2025-2026 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 18 | 711 | 2 | 2 | 6,6 |
| Coupe de France | Stade Brestois 29 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (CAF) | Gine-BissauMilli Takım |
| 1 |
| 90 |
| 1 |
| 0 |
| – |
| 2025 | Afrika Uluslar Kupası | Gine-BissauMilli Takım | 6 | 504 | 1 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2024-2025 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 27 | 1.147 | 2 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şampiyonlar Ligi | Stade Brestois 29 | 9 | 452 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Coupe de France | Stade Brestois 29 | 4 | 116 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Ligue 1 | Lyon | 2 | 31 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | European Emirates Stadium Kupası | Lyon | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2023-2024 | Ligue 1 | Lyon | 20 | 543 | 2 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Lyon | 3 | 15 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Afrika Uluslar Kupası | Gine-BissauMilli Takım | 2 | 148 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023 | Afrika Uluslar Kupası | Gine-BissauMilli Takım | 2 | 159 | 0 | 0 | 5,7 |
|---|
| 2022-2023 | Ligue 1 | Troyes | 34 | 2.671 | 12 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Troyes | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Afrika Uluslar Kupası | Gine-BissauMilli Takım | 1 | 76 | 1 | 0 | 7,7 |
| 2021-2022 | Ligue 1 | Troyes | 30 | 1.723 | 3 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (CAF) | Gine-BissauMilli Takım | 3 | 179 | 0 | 0 | – | |
| Afrika Uluslar Kupası | Gine-BissauMilli Takım | 1 | 5 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Afrika Uluslar Kupası | Gine-BissauMilli Takım | 3 | 251 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | Ligue 1 | Dijon | 29 | 2.169 | 7 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | Ligue 1 | Dijon | 24 | 1.681 | 6 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Dijon | 2 | 116 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Ligue Coupe | Dijon | 1 | 36 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019 | Afrika Uluslar Kupası | Gine-BissauMilli Takım | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2018-2019 | Primeira Liga | Aves | 28 | 2.275 | 8 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Afrika Uluslar Kupası | Gine-BissauMilli Takım | 2 | 176 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2017-2018 | Primeira Liga | Aves | 13 | 725 | 3 | 1 | 6,7 |
|---|