Reklam
Max Aarons, Bournemouth forması giyiyor. Mevki: Defans, Uyruk: İngiltere, Yaş: 26, Boy: 178 cm, Piyasa değeri: €2,5 Mn. 2026-2027: 1 maç, 0 gol, 0 asist. Son kayıtlı maç: Bournemouth U21 - Brentford U21 (26 Ekim 2026).
Son güncelleme:
Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
En Yüksek: 22 Mn € (8 Mar 2020)
Bournemouth U21: 1 maç, 0 gol, 0 asist
Rangers: 35 maç, 1 gol, 0 asist
Valencia: 1 maç, 0 gol, 0 asist
Norwich City: 214 maç, 5 gol, 13 asist
Bournemouth: 28 maç, 0 gol, 1 asist
İlgili sayfalar: Bournemouth, Canlı skorlar
Max Aarons 26 yaşında. Doğum tarihi: 4 Ocak 2000.
Mevki: Defans.
Max Aarons, Bournemouth forması giyiyor.
Max Aarons oyuncusunun boyu: 178 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: İngiltere.
Piyasa değeri: €2,5 Mn.
Max Aarons, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 1 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Rangers | 26 yaş | 2,5 Mn € | |
| Rangers | 25 yaş | 4 Mn € | |
| Rangers | 25 yaş | 5 Mn € | |
| Valencia | 25 yaş | 6 Mn € | |
| Valencia | 25 yaş | 12 Mn € | |
| Bournemouth | 24 yaş | 16 Mn € | |
| Bournemouth | 24 yaş | 16 Mn € | |
| Bournemouth | 23 yaş | 18 Mn € | |
| Norwich City | 23 yaş | 16 Mn € | |
| Norwich City | 23 yaş | 16 Mn € | |
| Norwich City | 22 yaş | 18 Mn € | |
| Norwich City | 22 yaş | 18 Mn € | |
| Norwich City | 22 yaş | 22 Mn € | |
| Norwich City | 21 yaş | 22 Mn € | |
| Norwich City | 21 yaş | 22 Mn € | |
| Norwich City | 21 yaş | 20 Mn € | |
| Norwich City | 20 yaş | 20 Mn € | |
| Norwich City | 20 yaş | 22 Mn € | |
| Norwich City | 20 yaş | 20 Mn € | |
| Norwich City | 20 yaş | 22 Mn € | |
| Norwich City | 19 yaş | 15 Mn € | |
| Norwich City | 19 yaş | 8 Mn € | |
| Norwich City | 19 yaş | 5 Mn € | |
| Norwich City | 18 yaş | 250 B € |
Max Aarons, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 1 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 90 dakika.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | İngiltere Premier League 2 | Bournemouth U21 | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2025-2026 | İskoçya Premiership | Rangers | 21 | 837 | 1 | 0 | 6,6 |
| Avrupa Ligi | Rangers | 6 | 462 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Şampiyonlar Ligi | Rangers | 5 | 352 | 0 | 0 | 6,1 | |
| İskoçya Lig Kupası | Rangers | 2 | 121 | 0 | 0 | 6,2 | |
| İskoçya Kupası | Rangers | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2024-2025 | La Liga | Valencia |
| 1 |
| 8 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| La Liga | Norwich City | 3 | 110 | 0 | 0 | 6,0 |
| İspanya Kral Kupası | Norwich City | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,2 |
| Premier League | Bournemouth | 3 | 85 | 0 | 0 | 6,2 |
| FA Kupası | Bournemouth | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2023-2024 | Premier League | Bournemouth | 20 | 1.234 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere Lig Kupası | Bournemouth | 2 | 99 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Bournemouth | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 | |
| FA Kupası | Bournemouth | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023 | U21 Avrupa Şampiyonası | İngiltereMilli Takım | 1 | 89 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2022-2023 | İngiltere Championship | Norwich City | 43 | 3.693 | 1 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere Lig Kupası | Norwich City | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| FA Kupası | Norwich City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| U21 Avrupa Şampiyonası | İngiltereMilli Takım | 3 | 195 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Hazırlık Maçları | İngiltereMilli Takım | 3 | 119 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022 | Hazırlık Maçları | İngiltereMilli Takım | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2021-2022 | Premier League | Norwich City | 34 | 2.882 | 0 | 2 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere Championship | Norwich City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| FA Kupası | Norwich City | 1 | 19 | 0 | 0 | 7,2 | |
| U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri | İngiltereMilli Takım | 5 | 423 | 0 | 1 | 7,5 |
| 2021 | Hazırlık Maçları | İngiltereMilli Takım | 1 | 13 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | İngiltere Championship | Norwich City | 45 | 4.047 | 2 | 2 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Kupası | Norwich City | 2 | 118 | 0 | 0 | 6,5 | |
| U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri | İngiltereMilli Takım | 3 | 198 | 0 | 1 | – | |
| U21 Avrupa Şampiyonası | İngiltereMilli Takım | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Premier League | Norwich City | 36 | 3.240 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Kupası | Norwich City | 3 | 248 | 0 | 0 | 6,8 | |
| İngiltere Lig Kupası | Norwich City | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,4 | |
| U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri | İngiltereMilli Takım | 4 | 321 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2018-2019 | İngiltere Championship | Norwich City | 41 | 3.395 | 2 | 6 | 6,6 |
|---|