Reklam
Mohamed Amine ben Hamida, Al Hazem forması giyiyor. Mevki: Defans, Uyruk: Tunus, Yaş: 30, Boy: 181 cm, Piyasa değeri: €1 Mn. 2026-2027: 12 maç, 0 gol, 1 asist. Son kayıtlı maç: Al Khaleej - Al Hazem (29 Ekim 2026).
Son güncelleme:
Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
En Yüksek: 1 Mn € (1 Haz 2026)
Al Hazem: 11 maç, 0 gol, 0 asist
Mohamed Amine ben Hamida, 2026/2027 sezonunun mevcut Al Hazem kayıtlarında 772 dakika oynadı ve 9 maça ilk 11'de başladı.
İlgili sayfalar: Al Hazem, Canlı skorlar
Mohamed Amine ben Hamida 30 yaşında. Doğum tarihi: 15 Aralık 1995.
Mevki: Defans.
Mohamed Amine ben Hamida, Al Hazem forması giyiyor.
Mohamed Amine ben Hamida oyuncusunun boyu: 181 cm.
Kullandığı ayak: Sol.
Uyruk: Tunus.
Piyasa değeri: €1 Mn.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Esperance Sportive de Tunis | 30 yaş | 1 Mn € | |
| Esperance Sportive de Tunis | 29 yaş | 700 B € | |
| Esperance Sportive de Tunis | 29 yaş | 700 B € | |
| Esperance Sportive de Tunis | 29 yaş | 650 B € | |
| Esperance Sportive de Tunis | 28 yaş | 650 B € | |
| Esperance Sportive de Tunis | 28 yaş | 600 B € | |
| Esperance Sportive de Tunis | 27 yaş | 600 B € | |
| Esperance Sportive de Tunis | 27 yaş | 575 B € | |
| Esperance Sportive de Tunis | 26 yaş | 550 B € | |
| Esperance Sportive de Tunis | 26 yaş | 550 B € | |
| Esperance Sportive de Tunis | 25 yaş | 300 B € | |
| Esperance Sportive de Tunis | 25 yaş | 300 B € | |
| Esperance Sportive de Tunis | 24 yaş | 100 B € | |
| Olympique de Beja | 21 yaş | 75 B € | |
| Olympique de Beja | 21 yaş | 50 B € |
Mohamed Amine ben Hamida, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 12 maçta 0 gol attı, 1 asist yaptı.
Mohamed Amine ben Hamida, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 12 maçta 0 gol attı, 1 asist yaptı. Süre: 849 dakika. Ortalama reyting: 6,4.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Suudi Pro Ligi | Al Hazem | 11 | 772 | 0 | 0 | 6,3 |
| Suudi Arabistan Kral Kupası | Al Hazem | 1 | 77 | 0 | 1 | 7,0 | |
| 2026 | Dünya Şampiyonası | TunusMilli Takım | 3 | 203 | 0 | 0 | 6,0 |
| Hazırlık Maçları | TunusMilli Takım | 1 | 66 | 0 | 0 | 5,4 | |
| 2025-2026 | CAF Şampiyonlar Ligi | Esperance Sportive de Tunis | 10 | 900 | 0 | 2 | 6,9 |
| Arap Kupası | TunusMilli Takım | 1 | 1 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2025 |
|---|
| Kulüpler Dünya Şampiyonası |
| Esperance Sportive de Tunis |
| 3 |
| 270 |
| 0 |
| 0 |
| 5,9 |
| Afrika Uluslar Kupası | TunusMilli Takım | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | CAF Şampiyonlar Ligi | Esperance Sportive de Tunis | 8 | 651 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2023-2024 | CAF Şampiyonlar Ligi | Esperance Sportive de Tunis | 12 | 1.079 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Afrika Futbol Ligi | Esperance Sportive de Tunis | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023 | Arap Kulüpler Şampiyonlar Kupası | Esperance Sportive de Tunis | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2022-2023 | CAF Şampiyonlar Ligi | Esperance Sportive de Tunis | 9 | 796 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2021-2022 | CAF Şampiyonlar Ligi | Esperance Sportive de Tunis | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap Kupası | TunusMilli Takım | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2021 | Arap Kupası | TunusMilli Takım | 5 | 461 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|
| 2020-2021 | CAF Şampiyonlar Ligi | Esperance Sportive de Tunis | 8 | 320 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | CAF Şampiyonlar Ligi | Esperance Sportive de Tunis | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 |
|---|