
Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Sakat
Veri yok
En Yüksek: 7,5 Mn € (7 Eyl 2022)
Son güncelleme:
Nicolás Ibáñez, Cruz Azul forması giyiyor. Mevki: Forvet, Uyruk: Arjantin, Yaş: 32, Boy: 179 cm, Piyasa değeri: €2 Mn. Nicolás Ibáñez, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 11 maçta 4 gol attı, 2 asist yaptı.
Nicolás Ibáñez, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Pumas UNAM - Cruz Azul karşılaşmasında 90 dakika oynadı. Maçın tarihi: 12 Ekim 2026.
Cruz Azul: 11 maç, 4 gol, 2 asist
Nicolás Ibáñez, 2026/2027 sezonunun mevcut Cruz Azul kayıtlarında 744 dakika oynadı ve 9 maça ilk 11'de başladı.
Cruz Azul: 55 maç, 24 gol, 5 asist
Tigres UANL: 159 maç, 42 gol, 10 asist
Pachuca: 43 maç, 28 gol, 2 asist
Atletico San Luis: 32 maç, 8 gol, 3 asist
Gimnasia La Plata: 39 maç, 9 gol, 1 asist
İlgili sayfalar: Cruz Azul, Canlı skorlar
Nicolás Ibáñez 32 yaşında. Doğum tarihi: 23 Ağustos 1994.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Cruz Azul | 31 yaş | 2 Mn € | |
| Tigres UANL | 31 yaş | 2,2 Mn € | |
| Tigres UANL | 30 yaş | 2,5 Mn € | |
| Tigres UANL | 30 yaş | 2,8 Mn € | |
| Tigres UANL | 30 yaş | 3 Mn € | |
| Tigres UANL | 30 yaş | 4 Mn € | |
| Tigres UANL | 29 yaş | 5 Mn € | |
| Tigres UANL | 29 yaş | 5,5 Mn € | |
| Tigres UANL | 29 yaş | 5,5 Mn € | |
| Tigres UANL | 28 yaş | 7 Mn € | |
| Tigres UANL | 28 yaş | 7,5 Mn € | |
| Pachuca | 28 yaş | 7,5 Mn € | |
| Pachuca | 28 yaş | 7,5 Mn € | |
| Pachuca | 27 yaş | 6 Mn € | |
| Pachuca | 27 yaş | 4,5 Mn € | |
| Atletico San Luis | 26 yaş | 4,5 Mn € | |
| Atletico San Luis | 26 yaş | 3,5 Mn € | |
| Atletico San Luis | 25 yaş | 4 Mn € | |
| Atletico San Luis | 25 yaş | 2,8 Mn € | |
| Atletico San Luis | 25 yaş | 3,5 Mn € | |
| Atletico San Luis | 24 yaş | 1,5 Mn € | |
| Atletico San Luis | 23 yaş | 1 Mn € | |
| Gimnasia La Plata | 23 yaş | 3,5 Mn € | |
| Gimnasia La Plata | 22 yaş | 1,4 Mn € |
Mevki: Forvet.
Nicolás Ibáñez, Cruz Azul forması giyiyor.
Nicolás Ibáñez oyuncusunun boyu: 179 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: Arjantin.
Piyasa değeri: €2 Mn.
Nicolás Ibáñez, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 11 maçta 4 gol attı, 2 asist yaptı.
Nicolás Ibáñez, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 11 maçta 4 gol attı, 2 asist yaptı. Süre: 744 dakika. Ortalama reyting: 7,0.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga MX | Cruz Azul | 11 | 744 | 4 | 2 | 7,0 |
| 2026 | Leagues Cup | Cruz Azul | 3 | 51 | 1 | 0 | 6,9 |
| CONCACAF Lig Champions Kupası | Cruz Azul | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Campeonde Campeones | Cruz Azul | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,3 | |
| CONCACAF Şampiyonlar Kupası | Cruz Azul | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025-2026 | Liga MX | Cruz Azul | 10 | 532 | 2 | 1 | 6,7 |
| CONCACAF Şampiyonlar Kupası |
| Cruz Azul |
| 3 |
| 130 |
| 2 |
| 0 |
| 7,4 |
| Liga MX | Tigres UANL | 15 | 630 | 2 | 1 | 6,7 |
| Leagues Cup | Tigres UANL | 1 | 62 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2025 | CONCACAF Şampiyonlar Kupası | Tigres UANL | 1 | 30 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2024-2025 | Liga MX | Tigres UANL | 35 | 2.221 | 7 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Şampiyonlar Kupası | Tigres UANL | 7 | 617 | 3 | 0 | 6,9 | |
| Leagues Cup | Tigres UANL | 3 | 189 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2024 | Leagues Cup | Tigres UANL | 2 | 118 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonde Campeones | Tigres UANL | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,6 | |
| CONCACAF Şampiyonlar Kupası | Tigres UANL | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | Liga MX | Tigres UANL | 40 | 1.835 | 13 | 5 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Şampiyonlar Kupası | Tigres UANL | 3 | 35 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Leagues Cup | Tigres UANL | 2 | 19 | 0 | 0 | 6,3 | |
| CONCACAF Lig Champions Kupası | Tigres UANL | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | CONCACAF Şampiyonlar Kupası | Tigres UANL | 4 | 184 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2022-2023 | Liga MX | Tigres UANL | 24 | 1.455 | 6 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Şampiyonlar Kupası | Tigres UANL | 2 | 83 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Leagues Cup | Tigres UANL | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Campeonde Campeones | Tigres UANL | 1 | 16 | 1 | 0 | 7,4 | |
| Liga MX | Pachuca | 18 | 1.436 | 15 | 0 | 7,5 |
| 2021-2022 | Liga MX | Cruz Azul | 6 | 519 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçı | Cruz Azul | 1 | 28 | 0 | 0 | – | |
| Liga MX | Pachuca | 25 | 1.988 | 13 | 2 | 7,0 | |
| Liga MX | Tigres UANL | 7 | 501 | 2 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Liga MX | Cruz Azul | 12 | 1.013 | 8 | 1 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Atletico San Luis | 17 | 1.530 | 5 | 2 | 6,4 | |
| Liga MX | Tigres UANL | 2 | 180 | 1 | 0 | 5,6 |
| 2019-2020 | Liga MX | Atletico San Luis | 13 | 1.150 | 3 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Cruz Azul | 6 | 540 | 5 | 1 | 7,5 | |
| Liga MX | Tigres UANL | 5 | 450 | 6 | 0 | 7,6 | |
| Copa MX | Tigres UANL | 1 | 27 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Liga MX | Atletico San Luis | 2 | 159 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2017-2018 | Primera División | Gimnasia La Plata | 10 | 558 | 2 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | Primera División | Gimnasia La Plata | 29 | 1.920 | 7 | 1 | 6,6 |
|---|