Reklam
Nicolás Oroz, Argentinos Juniors forması giyiyor. Mevki: Orta Saha, Uyruk: Arjantin, Yaş: 32, Boy: 173 cm, Piyasa değeri: €1 Mn. 2026: 30 maç, 2 gol, 3 asist. Son kayıtlı maç: Atletico Tucuman - Argentinos Juniors (3 Kasım 2026).
Son güncelleme:
Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Veri yok
En Yüksek: 1 Mn € (16 Ara 2025)
Argentinos Juniors: 33 maç, 2 gol, 4 asist
Nicolás Oroz, 2026 sezonunun mevcut Argentinos Juniors kayıtlarında 2553 dakika oynadı ve 31 maça ilk 11'de başladı.
Argentinos Juniors: 116 maç, 6 gol, 11 asist
Racing Club de Avellaneda: 55 maç, 5 gol, 4 asist
Volos NPS: 20 maç, 4 gol, 1 asist
Al Wasl: 27 maç, 2 gol, 2 asist
Universidad de Chile: 22 maç, 2 gol, 3 asist
O'Higgins: 30 maç, 1 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Argentinos Juniors, Canlı skorlar
Nicolás Oroz 32 yaşında. Doğum tarihi: 1 Nisan 1994.
Mevki: Orta Saha.
Nicolás Oroz, Argentinos Juniors forması giyiyor.
Nicolás Oroz oyuncusunun boyu: 173 cm.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Argentinos Juniors | 32 yaş | 1 Mn € | |
| Argentinos Juniors | 31 yaş | 1 Mn € | |
| Argentinos Juniors | 31 yaş | 800 B € | |
| Argentinos Juniors | 30 yaş | 800 B € | |
| Argentinos Juniors | 30 yaş | 800 B € | |
| Racing Club | 29 yaş | 800 B € | |
| Racing Club | 29 yaş | 750 B € | |
| Racing Club | 28 yaş | 500 B € | |
| Volos NPS | 28 yaş | 500 B € | |
| Volos NPS | 27 yaş | 600 B € | |
| Al-Wasl | 27 yaş | 800 B € | |
| Al-Wasl | 26 yaş | 800 B € | |
| Racing Club | 26 yaş | 650 B € | |
| Universidad de Chile | 25 yaş | 800 B € | |
| Universidad de Chile | 25 yaş | 550 B € | |
| O.Higgins | 24 yaş | 325 B € | |
| Racing Club | 23 yaş | 150 B € | |
| Racing Club | 21 yaş | 100 B € | |
| Racing Club | 20 yaş | 100 B € |
Kullandığı ayak: Sol.
Uyruk: Arjantin.
Piyasa değeri: €1 Mn.
Nicolás Oroz, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 30 maçta 2 gol attı, 3 asist yaptı.
Nicolás Oroz, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 30 maçta 2 gol attı, 3 asist yaptı. Süre: 2.367 dakika. Ortalama reyting: 6,8.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Arjantin Primera División | Argentinos Juniors | 27 | 2.144 | 2 | 3 | 6,8 |
| CONMEBOL Libertadores | Argentinos Juniors | 2 | 150 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Arjantin Kupası | Argentinos Juniors | 1 | 73 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2025-2026 | Arjantin Primera División | Argentinos Juniors | 11 | 706 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2025 | Arjantin Primera División | Argentinos Juniors | 24 | 1.811 | 1 | 0 | 6,8 |
| Arjantin Kupası | Argentinos Juniors | 2 | 120 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2024-2025 |
|---|
| Arjantin Primera División |
| Argentinos Juniors |
| 9 |
| 561 |
| 1 |
| 2 |
| 6,7 |
| Arjantin Kupası | Argentinos Juniors | 1 | 66 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024 | Arjantin Primera División | Argentinos Juniors | 21 | 1.346 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Liga Profesional | Argentinos Juniors | 11 | 789 | 0 | 4 | 6,9 | |
| CONMEBOL Sudamericana | Argentinos Juniors | 4 | 282 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2023-2024 | Copa de la Liga Profesional | Argentinos Juniors | 3 | 238 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Libertadores | Racing Club de Avellaneda | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Arjantin Kupası | Racing Club de Avellaneda | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,0 |
| 2022-2023 | Arjantin Primera División | Racing Club de Avellaneda | 5 | 177 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2022 | Arjantin Primera División | Racing Club de Avellaneda | 9 | 391 | 0 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Trofeo de Campeones | Racing Club de Avellaneda | 2 | 50 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Arjantin Primera División | Racing Club de Avellaneda | 1 | 58 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yunanistan Süper Ligi | Volos NPS | 18 | 1.290 | 4 | 1 | 6,8 | |
| Yunanistan Kupası | Volos NPS | 2 | 43 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | BAE Pro Ligi | Al Wasl | 22 | 1.768 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BAE Başkanlık Kupası | Al Wasl | 5 | 378 | 0 | 2 | 6,6 |
| 2019-2020 | Şili Primera División | Universidad de Chile | 4 | 341 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şili Kupası | Universidad de Chile | 1 | 89 | 0 | 1 | 7,1 |
| 2019 | Şili Primera División | Universidad de Chile | 11 | 683 | 1 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2018-2019 | Şili Primera División | Universidad de Chile | 6 | 442 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şili Primera División | O'Higgins | 12 | 570 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2018 | Şili Primera División | O'Higgins | 2 | 173 | 1 | 0 | 7,4 |
|---|
| 2017-2018 | Şili Primera División | O'Higgins | 16 | 485 | 0 | 0 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arjantin Primera División | Racing Club de Avellaneda | 2 | 61 | 0 | 0 | 5,9 |