
Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Sakat
Veri yok
En Yüksek: 30 Mn € (19 Ara 2018)
Son güncelleme:
Patrick Cutrone, Monza forması giyiyor. Mevki: Forvet, Uyruk: İtalya, Yaş: 28, Boy: 183 cm, Piyasa değeri: €4 Mn. Patrick Cutrone, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 6 maçta 0 gol attı, 2 asist yaptı.
Patrick Cutrone, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Monza - Sassuolo karşılaşmasında 56 dakika oynadı. Maçın tarihi: 18 Eylül 2026.
Monza: 4 maç, 0 gol, 0 asist
Patrick Cutrone, 2026/2027 sezonunun mevcut Monza kayıtlarında 192 dakika oynadı ve 2 maça ilk 11'de başladı.
Monza: 27 maç, 7 gol, 6 asist
Parma: 17 maç, 1 gol, 0 asist
Como: 102 maç, 31 gol, 10 asist
Empoli: 31 maç, 3 gol, 0 asist
Valencia: 2 maç, 0 gol, 0 asist
Fiorentina: 39 maç, 5 gol, 2 asist
İlgili sayfalar: Monza, Canlı skorlar
Patrick Cutrone 28 yaşında. Doğum tarihi: 3 Ocak 1998.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Monza | 28 yaş | 4 Mn € | |
| Monza | 28 yaş | 4 Mn € | |
| Parma | 27 yaş | 5 Mn € | |
| Como | 27 yaş | 6 Mn € | |
| Como | 26 yaş | 7 Mn € | |
| Como | 26 yaş | 7 Mn € | |
| Como | 26 yaş | 5 Mn € | |
| Como | 26 yaş | 3 Mn € | |
| Como | 25 yaş | 2,5 Mn € | |
| Como | 25 yaş | 2,5 Mn € | |
| Como | 24 yaş | 2,5 Mn € | |
| Como | 24 yaş | 3 Mn € | |
| Empoli | 24 yaş | 3,5 Mn € | |
| Empoli | 24 yaş | 4,5 Mn € | |
| Empoli | 23 yaş | 6 Mn € | |
| Empoli | 23 yaş | 7 Mn € | |
| Valencia | 23 yaş | 9 Mn € | |
| Valencia | 23 yaş | 10 Mn € | |
| Fiorentina | 22 yaş | 12 Mn € | |
| Fiorentina | 22 yaş | 15,5 Mn € | |
| Fiorentina | 22 yaş | 15,5 Mn € | |
| Fiorentina | 22 yaş | 17 Mn € | |
| Wolves | 21 yaş | 20 Mn € | |
| Wolves | 21 yaş | 25 Mn € | |
| Milan | 21 yaş | 28 Mn € | |
| Milan | 20 yaş | 30 Mn € | |
| Milan | 20 yaş | 23 Mn € | |
| Milan | 20 yaş | 20 Mn € | |
| Milan | 19 yaş | 7 Mn € | |
| Milan | 19 yaş | 3 Mn € | |
| Milan | 19 yaş | 500 B € | |
| Milan | 19 yaş | 400 B € | |
| Milan U20 | 18 yaş | 300 B € | |
| Milan U20 | 17 yaş | 150 B € | |
| Milan U20 | 17 yaş | 150 B € | |
| Milan U20 | 16 yaş | 75 B € |
Mevki: Forvet.
Patrick Cutrone, Monza forması giyiyor.
Patrick Cutrone oyuncusunun boyu: 183 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: İtalya.
Piyasa değeri: €4 Mn.
Patrick Cutrone, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 6 maçta 0 gol attı, 2 asist yaptı.
Patrick Cutrone, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 6 maçta 0 gol attı, 2 asist yaptı. Süre: 302 dakika. Ortalama reyting: 6,8.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Serie A | Monza | 4 | 192 | 0 | 0 | 6,3 |
| Coppa Italia | Monza | 2 | 110 | 0 | 2 | 7,7 | |
| 2026 | Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçı | Monza | 1 | 64 | 1 | 1 | 9,0 |
| 2025-2026 | Serie B | Monza | 20 | 1.348 | 6 | 3 | 6,9 |
| Serie A | Parma | 15 | 891 | 1 | 0 | 6,4 | |
| Coppa Italia | Parma | 2 | 42 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2024-2025 | Serie A |
| 33 |
| 2.053 |
| 7 |
| 4 |
| 6,7 |
| Coppa Italia | Como | 1 | 78 | 1 | 0 | 7,6 |
| 2023-2024 | Serie B | Como | 32 | 2.485 | 14 | 4 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Como | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022-2023 | Serie B | Como | 35 | 2.319 | 9 | 2 | 6,7 |
|---|
| 2021-2022 | Serie A | Empoli | 28 | 1.402 | 3 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Empoli | 3 | 151 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2020-2021 | La Liga | Valencia | 2 | 36 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Fiorentina | 12 | 209 | 0 | 0 | 6,6 | |
| La Liga | Fiorentina | 5 | 64 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Coppa Italia | Fiorentina | 2 | 97 | 0 | 1 | 5,6 | |
| FA Kupası | Wolverhampton Wanderers | 2 | 81 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Premier League | Wolverhampton Wanderers | 2 | 23 | 0 | 0 | 6,5 | |
| U21 Avrupa Şampiyonası | İtalyaMilli Takım | 4 | 238 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Serie A | Fiorentina | 18 | 815 | 4 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Fiorentina | 2 | 111 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Premier League | Wolverhampton Wanderers | 12 | 295 | 2 | 0 | – | |
| Avrupa Ligi | Wolverhampton Wanderers | 10 | 389 | 0 | 1 | 6,6 | |
| İngiltere Football League Kupası | Wolverhampton Wanderers | 2 | 180 | 1 | 1 | 6,8 | |
| U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri | İtalyaMilli Takım | 3 | 137 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2019 | U21 Avrupa Şampiyonası | İtalyaMilli Takım | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,9 |
|---|
| 2018-2019 | Serie A | Milan | 34 | 1.438 | 3 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avrupa Ligi | Milan | 5 | 329 | 4 | 0 | 7,4 | |
| Coppa Italia | Milan | 3 | 66 | 2 | 0 | 7,0 | |
| Uluslararası Champions Kupası | Milan | 1 | 32 | 0 | 0 | – | |
| FC Supercup | Milan | 1 | 79 | 0 | 0 | 7,0 | |
| U21 Avrupa Şampiyonası | İtalyaMilli Takım | 2 | 120 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2017-2018 | Serie A | Milan | 28 | 1.511 | 10 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avrupa Ligi | Milan | 5 | 347 | 1 | 1 | 6,7 |
| 2016-2017 | Serie A | Milan | 1 | 5 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|