Reklam
Presnel Kimpembe, Al-Khuraitiat forması giyiyor. Mevki: Defans, Uyruk: Fransa, Yaş: 31, Boy: 183 cm, Piyasa değeri: €3 Mn. 2025-2026: 9 maç, 0 gol, 0 asist. Son kayıtlı maç: Qatar - Al Rayyan (6 Şubat 2026).
Son güncelleme:
Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Veri yok
En Yüksek: 40 Mn € (6 Oca 2021)
İlgili sayfalar: Al-Khuraitiat, Canlı skorlar
Presnel Kimpembe 31 yaşında. Doğum tarihi: 13 Ağustos 1995.
Mevki: Defans.
Presnel Kimpembe, Al-Khuraitiat forması giyiyor.
Presnel Kimpembe oyuncusunun boyu: 183 cm.
Kullandığı ayak: Sol.
Uyruk: Fransa.
Piyasa değeri: €3 Mn.
Presnel Kimpembe, 2025-2026 sezonunda tüm turnuvalarda 9 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Qatar | 30 yaş | 3 Mn € | |
| Qatar | 30 yaş | 4 Mn € | |
| PSG | 29 yaş | 5 Mn € | |
| PSG | 29 yaş | 8 Mn € | |
| PSG | 29 yaş | 9 Mn € | |
| PSG | 28 yaş | 12 Mn € | |
| PSG | 28 yaş | 15 Mn € | |
| PSG | 28 yaş | 20 Mn € | |
| PSG | 28 yaş | 22 Mn € | |
| PSG | 27 yaş | 28 Mn € | |
| PSG | 27 yaş | 35 Mn € | |
| PSG | 27 yaş | 40 Mn € | |
| PSG | 26 yaş | 40 Mn € | |
| PSG | 26 yaş | 40 Mn € | |
| PSG | 25 yaş | 40 Mn € | |
| PSG | 25 yaş | 40 Mn € | |
| PSG | 25 yaş | 35 Mn € | |
| PSG | 24 yaş | 28 Mn € | |
| PSG | 24 yaş | 35 Mn € | |
| PSG | 23 yaş | 30 Mn € | |
| PSG | 23 yaş | 30 Mn € | |
| PSG | 22 yaş | 30 Mn € | |
| PSG | 22 yaş | 18 Mn € | |
| PSG | 21 yaş | 8 Mn € | |
| PSG | 21 yaş | 8 Mn € | |
| PSG | 21 yaş | 8 Mn € | |
| PSG | 20 yaş | 2 Mn € | |
| PSG | 20 yaş | 1,5 Mn € | |
| PSG | 20 yaş | 250 B € | |
| PSG | 19 yaş | 150 B € |
Presnel Kimpembe, 2025-2026 sezonunda tüm turnuvalarda 9 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 559 dakika. Ortalama reyting: 6,5.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Katar Yıldızlar Ligi | Qatar SC | 9 | 559 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | Ligue 1 | Paris Saint-Germain | 2 | 21 | 0 | 0 | 6,7 |
| Fransa Kupası | Paris Saint-Germain | 2 | 37 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Şampiyonlar Ligi | Paris Saint-Germain | 1 | 18 | 0 | 0 | 7,1 | |
| 2022-2023 | Ligue 1 | Paris Saint-Germain | 11 | 729 | 0 | 0 | 6,7 |
| Şampiyonlar Ligi | Paris Saint-Germain | 3 | 146 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Uluslar Ligi |
| FransaMilli Takım |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| 2022 | Dünya Şampiyonası Elemeleri (Avrupa) | FransaMilli Takım | 5 | 449 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2021-2022 | Ligue 1 | Paris Saint-Germain | 30 | 2.579 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şampiyonlar Ligi | Paris Saint-Germain | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Paris Saint-Germain | 3 | 135 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Fransa Kupası | Paris Saint-Germain | 3 | 255 | 1 | 1 | – | |
| Fransa Süper Kupası | Paris Saint-Germain | 2 | 171 | 0 | 0 | 7,7 | |
| Hazırlık Maçları | FransaMilli Takım | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2020-2021 | Ligue 1 | Paris Saint-Germain | 28 | 2.307 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şampiyonlar Ligi | Paris Saint-Germain | 14 | 1.249 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Fransa Süper Kupası | Paris Saint-Germain | 1 | 25 | 0 | 0 | – | |
| Uluslar Ligi | FransaMilli Takım | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Hazırlık Maçları | FransaMilli Takım | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,6 |
| 2020 | Avrupa Şampiyonası | FransaMilli Takım | 4 | 390 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | Ligue 1 | Paris Saint-Germain | 16 | 1.224 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şampiyonlar Ligi | Paris Saint-Germain | 7 | 630 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Fransa Lig Kupası | Paris Saint-Germain | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Paris Saint-Germain | 2 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Avrupa Şampiyonası | FransaMilli Takım | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2018-2019 | Ligue 1 | Paris Saint-Germain | 24 | 2.006 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şampiyonlar Ligi | Paris Saint-Germain | 8 | 647 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Avrupa Şampiyonası | FransaMilli Takım | 1 | 5 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Hazırlık Maçları | FransaMilli Takım | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2018 | Dünya Şampiyonası | FransaMilli Takım | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2017-2018 | Ligue 1 | Paris Saint-Germain | 28 | 2.425 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şampiyonlar Ligi | Paris Saint-Germain | 3 | 198 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2016-2017 | Ligue 1 | Paris Saint-Germain | 19 | 1.710 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2015-2016 | Ligue 1 | Paris Saint-Germain | 6 | 425 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2014-2015 | Ligue 1 | Paris Saint-Germain | 1 | 14 | 0 | 0 | – |
|---|