Reklam
Queensy Menig, KF Llapi forması giyiyor. Mevki: Forvet, Uyruk: Hollanda, Yaş: 31, Boy: 174 cm, Piyasa değeri: €250 B. 2024-2025: 17 maç, 4 gol, 0 asist. Son kayıtlı maç: Sivasspor - Adana Demirspor (29 Mart 2025).
Son güncelleme:
En Yüksek: 2,8 Mn € (21 Haz 2023)
Sivasspor: 28 maç, 6 gol, 1 asist
Partizan Belgrade: 104 maç, 19 gol, 18 asist
Twente Enschede: 50 maç, 9 gol, 7 asist
PEC Zwolle: 13 maç, 1 gol, 0 asist
Oldham Athletic: 7 maç, 1 gol, 1 asist
İlgili sayfalar: KF Llapi, Canlı skorlar
Queensy Menig 31 yaşında. Doğum tarihi: 19 Ağustos 1995.
Mevki: Forvet.
Queensy Menig, KF Llapi forması giyiyor.
Queensy Menig oyuncusunun boyu: 174 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: Hollanda.
Piyasa değeri: €250 B.
Queensy Menig, 2024-2025 sezonunda tüm turnuvalarda 17 maçta 4 gol attı, 0 asist yaptı.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Sivasspor | 29 yaş | 400 B € | |
| Sivasspor | 29 yaş | 600 B € | |
| Sivasspor | 29 yaş | 900 B € | |
| Sivasspor | 29 yaş | 1,3 Mn € | |
| Sivasspor | 28 yaş | 1,7 Mn € | |
| Sivasspor | 28 yaş | 2,2 Mn € | |
| Partizan Belgrade | 28 yaş | 2,8 Mn € | |
| Partizan Belgrade | 27 yaş | 2,8 Mn € | |
| Partizan Belgrade | 27 yaş | 2,2 Mn € | |
| Partizan Belgrade | 27 yaş | 2 Mn € | |
| Partizan Belgrade | 26 yaş | 2,3 Mn € | |
| Partizan Belgrade | 26 yaş | 2 Mn € | |
| Twente Enschede | 25 yaş | 900 B € | |
| Twente Enschede | 25 yaş | 800 B € | |
| Twente Enschede | 25 yaş | 750 B € | |
| Twente Enschede | 25 yaş | 550 B € | |
| Twente Enschede | 24 yaş | 550 B € | |
| Twente Enschede | 24 yaş | 700 B € | |
| PEC Zwolle | 22 yaş | 850 B € | |
| PEC Zwolle | 21 yaş | 1 Mn € | |
| PEC Zwolle | 21 yaş | 900 B € | |
| PEC Zwolle | 20 yaş | 750 B € | |
| PEC Zwolle | 20 yaş | 650 B € | |
| PEC Zwolle | 20 yaş | 650 B € | |
| Ajax Amsterdam U21 | 19 yaş | 500 B € | |
| Ajax Amsterdam U21 | 19 yaş | 400 B € | |
| Ajax Amsterdam U21 | 18 yaş | 200 B € |
Queensy Menig, 2024-2025 sezonunda tüm turnuvalarda 17 maçta 4 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 373 dakika. Ortalama reyting: 6,6.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Süper Lig | Sivasspor | 15 | 260 | 2 | 0 | 6,5 |
| Türkiye Kupası | Sivasspor | 2 | 113 | 2 | 0 | 6,7 | |
| 2023-2024 | Süper Lig | Sivasspor | 11 | 544 | 2 | 1 | 6,8 |
| Sırbistan Süper Ligi | Partizan Belgrade | 14 | 631 | 2 | 1 | 6,7 | |
| Konferans Ligi | Partizan Belgrade | 4 | 266 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Sırbistan Kupası | Partizan Belgrade | 1 | 65 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 | Sırbistan Süper Ligi |
| Partizan Belgrade |
| 30 |
| 2.007 |
| 7 |
| 3 |
| 6,9 |
| Konferans Ligi | Partizan Belgrade | 8 | 580 | 1 | 1 | 6,5 |
| Avrupa Ligi | Partizan Belgrade | 2 | 161 | 1 | 0 | – |
| 2021-2022 | Sırbistan Süper Ligi | Partizan Belgrade | 34 | 2.026 | 6 | 11 | 7,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferans Ligi | Partizan Belgrade | 10 | 692 | 2 | 2 | 6,4 | |
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Partizan Belgrade | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Eredivisie | Twente Enschede | 3 | 270 | 0 | 1 | 6,1 |
| 2020-2021 | Eredivisie | Twente Enschede | 32 | 2.600 | 8 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hollanda KNVB Kupası | Twente Enschede | 1 | 45 | 0 | 0 | – | |
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Twente Enschede | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2019-2020 | Eredivisie | Twente Enschede | 11 | 463 | 1 | 3 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hollanda KNVB Kupası | Twente Enschede | 2 | 90 | 0 | 1 | 5,4 |
| 2017-2018 | Eredivisie | PEC Zwolle | 13 | 533 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere League One | Oldham Athletic | 7 | 223 | 1 | 1 | 6,4 |