Reklam
Ryan Gravenberch, Liverpool forması giyiyor. Mevki: Orta Saha, Uyruk: Hollanda, Yaş: 24, Boy: 190 cm, Piyasa değeri: €75 Mn. 2026-2027: 16 maç, 0 gol, 1 asist. Son kayıtlı maç: Liverpool - Chelsea (28 Ekim 2026).
Son güncelleme:

Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Veri yok
En Yüksek: 90 Mn € (16 Eki 2025)
Liverpool: 7 maç, 0 gol, 1 asist
Ryan Gravenberch, 2026/2027 sezonunun mevcut Liverpool kayıtlarında 344 dakika oynadı ve 4 maça ilk 11'de başladı.
Liverpool: 153 maç, 10 gol, 14 asist
Bayern München: 41 maç, 1 gol, 4 asist
Ajax: 113 maç, 14 gol, 13 asist
Ajax Amsterdam U21: 21 maç, 4 gol, 7 asist
İlgili sayfalar: Liverpool, Canlı skorlar
Ryan Gravenberch 24 yaşında. Doğum tarihi: 16 Mayıs 2002.
Mevki: Orta Saha.
Ryan Gravenberch, Liverpool forması giyiyor.
Ryan Gravenberch oyuncusunun boyu: 190 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: Hollanda.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Liverpool | 24 yaş | 75 Mn € | |
| Liverpool | 24 yaş | 80 Mn € | |
| Liverpool | 23 yaş | 90 Mn € | |
| Liverpool | 23 yaş | 90 Mn € | |
| Liverpool | 23 yaş | 75 Mn € | |
| Liverpool | 22 yaş | 70 Mn € | |
| Liverpool | 22 yaş | 55 Mn € | |
| Liverpool | 22 yaş | 40 Mn € | |
| Liverpool | 22 yaş | 35 Mn € | |
| Liverpool | 21 yaş | 35 Mn € | |
| Liverpool | 21 yaş | 35 Mn € | |
| Bayern Munich | 21 yaş | 30 Mn € | |
| Bayern Munich | 20 yaş | 30 Mn € | |
| Ajax | 20 yaş | 35 Mn € | |
| Ajax | 19 yaş | 35 Mn € | |
| Ajax | 19 yaş | 33 Mn € | |
| Ajax | 18 yaş | 28 Mn € | |
| Ajax | 18 yaş | 22 Mn € | |
| Ajax | 18 yaş | 11 Mn € | |
| Ajax | 17 yaş | 11 Mn € | |
| Ajax | 17 yaş | 12 Mn € | |
| Ajax | 17 yaş | 5 Mn € | |
| Ajax Amsterdam U21 | 17 yaş | 5 Mn € | |
| Ajax Amsterdam U21 | 16 yaş | 5 Mn € | |
| Ajax Amsterdam U21 | 16 yaş | 5 Mn € | |
| Ajax Amsterdam U21 | 16 yaş | 5 Mn € |
Piyasa değeri: €75 Mn.
Ryan Gravenberch, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 16 maçta 0 gol attı, 1 asist yaptı.
Ryan Gravenberch, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 16 maçta 0 gol attı, 1 asist yaptı. Süre: 924 dakika.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Premier League | Liverpool | 7 | 344 | 0 | 1 | 6,5 |
| Şampiyonlar Ligi | Liverpool | 3 | 201 | 0 | 0 | 6,3 | |
| İngiltere Lig Kupası | Liverpool | 2 | 118 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Uluslar Ligi | HollandaMilli Takım | 4 | 261 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2026 | Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Liverpool | 3 | 194 | 0 | 1 | 6,6 |
| Dünya Şampiyonası | HollandaMilli Takım | 4 | 347 | 0 | 2 | 6,8 | |
| Hazırlık Maçları |
| 2 |
| 135 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (Avrupa) | HollandaMilli Takım | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2025-2026 | Premier League | Liverpool | 36 | 2.996 | 5 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şampiyonlar Ligi | Liverpool | 11 | 961 | 1 | 2 | 7,0 | |
| FA Kupası | Liverpool | 3 | 174 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (Avrupa) | HollandaMilli Takım | 3 | 269 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Hazırlık Maçları | HollandaMilli Takım | 1 | 82 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024-2025 | Premier League | Liverpool | 37 | 3.168 | 0 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şampiyonlar Ligi | Liverpool | 9 | 784 | 0 | 0 | 6,8 | |
| İngiltere Lig Kupası | Liverpool | 3 | 254 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Liverpool | 1 | 82 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Uluslar Ligi | HollandaMilli Takım | 6 | 448 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (Avrupa) | HollandaMilli Takım | 2 | 135 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2023-2024 | Premier League | Liverpool | 26 | 1.121 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere Lig Kupası | Liverpool | 5 | 247 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Avrupa Ligi | Liverpool | 5 | 350 | 2 | 1 | 7,3 | |
| FA Kupası | Liverpool | 2 | 121 | 1 | 0 | 7,3 | |
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Bayern München | 2 | 55 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Bundesliga | Bayern München | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Hazırlık Maçları | HollandaMilli Takım | 1 | 86 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2023 | U21 Avrupa Şampiyonası | HollandaMilli Takım | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2022-2023 | Bundesliga | Bayern München | 24 | 559 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şampiyonlar Ligi | Bayern München | 6 | 250 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Bayern München | 3 | 153 | 0 | 2 | 6,9 | |
| Almanya Kupası | Bayern München | 2 | 106 | 1 | 1 | 8,1 | |
| Hazırlık Maçları | HollandaMilli Takım | 2 | 107 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Uluslar Ligi | HollandaMilli Takım | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022 | Dünya Şampiyonası Elemeleri (Avrupa) | HollandaMilli Takım | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2021-2022 | Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Bayern München | 2 | 73 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Almanya Süper Kupası | Bayern München | 1 | 23 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Eredivisie | Ajax | 30 | 2.211 | 2 | 5 | 7,1 | |
| Şampiyonlar Ligi | Ajax | 8 | 703 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Hollanda KNVB Kupası | Ajax | 3 | 196 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Ajax | 1 | 69 | 1 | 0 | 8,5 | |
| U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri | HollandaMilli Takım | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (Avrupa) | HollandaMilli Takım | 2 | 40 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021 | Johan Cruijff Schaal | Ajax | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Eredivisie | Ajax | 32 | 2.616 | 3 | 5 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Ajax | 7 | 361 | 2 | 0 | 6,7 | |
| Şampiyonlar Ligi | Ajax | 6 | 529 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Avrupa Ligi | Ajax | 5 | 449 | 0 | 1 | 7,0 | |
| Hollanda KNVB Kupası | Ajax | 4 | 352 | 1 | 0 | – | |
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (Avrupa) | HollandaMilli Takım | 3 | 64 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Hazırlık Maçları | HollandaMilli Takım | 2 | 83 | 1 | 0 | 7,8 | |
| Avrupa Şampiyonası | HollandaMilli Takım | 1 | 16 | 0 | 0 | 6,6 | |
| U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri | HollandaMilli Takım | 1 | 59 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Avrupa Şampiyonası | HollandaMilli Takım | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2019-2020 | Eredivisie | Ajax | 9 | 480 | 2 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hollanda KNVB Kupası | Ajax | 2 | 167 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Avrupa Ligi | Ajax | 1 | 75 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Eerste Divisie | Ajax Amsterdam U21 | 13 | 1.140 | 3 | 3 | 7,1 | |
| U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri | HollandaMilli Takım | 3 | 255 | 1 | 0 | – |
| 2018-2019 | Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Ajax | 3 | 42 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | Ajax | 1 | 7 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Eerste Divisie | Ajax Amsterdam U21 | 8 | 667 | 1 | 4 | 7,4 |