Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Veri yok
Son güncelleme:
Ryan Johnson, Wimbledon forması giyiyor. Mevki: Defans, Uyruk: Kuzey İrlanda, Yaş: 30, Boy: 188 cm, Piyasa değeri: €250 B. Ryan Johnson, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 10 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Ryan Johnson, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Plymouth Argyle - Wimbledon karşılaşmasında 90 dakika oynadı. Maçın tarihi: 10 Ekim 2026.
Wimbledon: 8 maç, 0 gol, 0 asist
Ryan Johnson, 2026/2027 sezonunun mevcut Wimbledon kayıtlarında 698 dakika oynadı ve 8 maça ilk 11'de başladı.
Wimbledon: 143 maç, 5 gol, 1 asist
Stockport County: 32 maç, 1 gol, 2 asist
Port Vale: 8 maç, 0 gol, 0 asist
Salford City: 1 maç, 0 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Wimbledon, Canlı skorlar
Ryan Johnson 30 yaşında. Doğum tarihi: 2 Ekim 1996.
Mevki: Defans.
Ryan Johnson, Wimbledon forması giyiyor.
Ryan Johnson oyuncusunun boyu: 188 cm.
Kullandığı ayak: Sol.
Uyruk: Kuzey İrlanda.
Piyasa değeri: €250 B.
Ryan Johnson, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 10 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Ryan Johnson, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 10 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 815 dakika. Ortalama reyting: 6,4.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | İngiltere Football League One | Wimbledon | 8 | 698 | 0 | 0 | 6,4 |
| İngiltere Football League Trophy | Wimbledon | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,9 | |
| İngiltere Football League Kupası | Wimbledon | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2025-2026 | İngiltere Football League One | Wimbledon | 40 | 3.552 | 4 | 0 | 6,5 |
| İngiltere Football League Trophy | Wimbledon | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 | |
| İngiltere Football League Kupası | Wimbledon | 2 | 114 | 0 | 0 | 6,2 | |
| FA Kupası |
| Wimbledon |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| 2024-2025 | İngiltere Football League Two | Wimbledon | 43 | 3.517 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere Football League Trophy | Wimbledon | 2 | 61 | 0 | 0 | 5,9 | |
| FA Kupası | Wimbledon | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| İngiltere Football League Kupası | Wimbledon | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | İngiltere Football League Two | Wimbledon | 31 | 2.718 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere Football League Trophy | Wimbledon | 3 | 225 | 0 | 0 | 6,7 | |
| FA Kupası | Wimbledon | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 | |
| İngiltere Football League Kupası | Wimbledon | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçı | Wimbledon | 1 | 62 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | İngiltere Football League Two | Stockport County | 27 | 1.655 | 0 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere Football League Trophy | Stockport County | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,1 | |
| İngiltere Football League Kupası | Stockport County | 2 | 135 | 0 | 0 | 7,0 | |
| FA Kupası | Stockport County | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2021-2022 | İngiltere Football League Trophy | Port Vale | 4 | 285 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere Football League Two | Port Vale | 4 | 199 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | FA Kupası | Salford City | 1 | 120 | 0 | 0 | – |
|---|