Reklam
Sam Byram, Middlesbrough forması giyiyor. Mevki: Defans, Uyruk: İngiltere, Yaş: 33, Boy: 180 cm, Piyasa değeri: €400 B. 2026-2027: 2 maç, 0 gol, 0 asist. Son kayıtlı maç: Middlesbrough - Charlton Athletic (31 Ekim 2026).
Son güncelleme:

Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Veri yok
En Yüksek: 4,5 Mn € (8 Şub 2016)
Middlesbrough: 1 maç, 0 gol, 0 asist
Sam Byram, 2026/2027 sezonunun mevcut Middlesbrough kayıtlarında 26 dakika oynadı ve 0 maça ilk 11'de başladı.
Middlesbrough: 2 maç, 0 gol, 0 asist
Leeds United: 120 maç, 7 gol, 4 asist
Norwich City: 54 maç, 1 gol, 0 asist
Nottingham Forest: 8 maç, 0 gol, 1 asist
West Ham United: 27 maç, 0 gol, 1 asist
İlgili sayfalar: Middlesbrough, Canlı skorlar
Sam Byram 33 yaşında. Doğum tarihi: 16 Eylül 1993.
Mevki: Defans.
Sam Byram, Middlesbrough forması giyiyor.
Sam Byram oyuncusunun boyu: 180 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Leeds United | 32 yaş | 400 B € | |
| Leeds United | 32 yaş | 600 B € | |
| Leeds United | 31 yaş | 800 B € | |
| Leeds United | 31 yaş | 1 Mn € | |
| Leeds United | 30 yaş | 1 Mn € | |
| Leeds United | 30 yaş | 1 Mn € | |
| Norwich City | 29 yaş | 1 Mn € | |
| Norwich City | 29 yaş | 1,5 Mn € | |
| Norwich City | 29 yaş | 2 Mn € | |
| Norwich City | 28 yaş | 2 Mn € | |
| Norwich City | 28 yaş | 2 Mn € | |
| Norwich City | 27 yaş | 2 Mn € | |
| Norwich City | 27 yaş | 2 Mn € | |
| Norwich City | 27 yaş | 2 Mn € | |
| Norwich City | 26 yaş | 2,8 Mn € | |
| Norwich City | 26 yaş | 3,5 Mn € | |
| West Ham | 25 yaş | 3,5 Mn € | |
| West Ham | 24 yaş | 4 Mn € | |
| West Ham | 24 yaş | 4,5 Mn € | |
| West Ham | 23 yaş | 4,5 Mn € | |
| West Ham | 23 yaş | 4,5 Mn € | |
| West Ham | 22 yaş | 4,5 Mn € | |
| West Ham | 22 yaş | 4,5 Mn € | |
| Leeds United | 22 yaş | 3,5 Mn € | |
| Leeds United | 21 yaş | 3 Mn € | |
| Leeds United | 20 yaş | 3 Mn € | |
| Leeds United | 19 yaş | 3,5 Mn € | |
| Leeds United | 19 yaş | 2,5 Mn € | |
| Leeds United | 19 yaş | 750 B € | |
| Leeds United | 18 yaş | 150 B € |
Uyruk: İngiltere.
Piyasa değeri: €400 B.
Sam Byram, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 2 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Sam Byram, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 2 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 71 dakika. Ortalama reyting: 6,2.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | İngiltere Championship | Middlesbrough | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,2 |
| İngiltere Lig Kupası | Middlesbrough | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | Premier League | Leeds United | 2 | 8 | 0 | 0 | 6,5 |
| FA Kupası | Leeds United | 2 | 7 | 0 | 0 | 6,7 | |
| İngiltere Lig Kupası | Leeds United | 1 | 71 | 0 | 0 | 7,8 | |
| 2024-2025 | İngiltere Championship | Leeds United | 36 | 1.405 | 1 | 1 | 6,8 |
| FA Kupası |
| Leeds United |
| 2 |
| 146 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| İngiltere Lig Kupası | Leeds United | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | İngiltere Championship | Leeds United | 34 | 2.034 | 2 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Kupası | Leeds United | 2 | 172 | 0 | 1 | 7,2 | |
| İngiltere Lig Kupası | Leeds United | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | İngiltere Championship | Norwich City | 15 | 1.079 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere Lig Kupası | Norwich City | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | Premier League | Norwich City | 15 | 1.024 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Kupası | Norwich City | 3 | 251 | 0 | 0 | 6,5 | |
| İngiltere U23 Premier Ligi | Nottingham Forest | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2019-2020 | Premier League | Norwich City | 17 | 1.294 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Kupası | Norwich City | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| İngiltere Lig Kupası | Norwich City | 1 | 86 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2018-2019 | İngiltere Championship | Nottingham Forest | 6 | 525 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere Lig Kupası | Nottingham Forest | 1 | 39 | 0 | 1 | 7,2 |
| 2017-2018 | Premier League | West Ham United | 5 | 247 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2016-2017 | Premier League | West Ham United | 18 | 1.247 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2015-2016 | Premier League | West Ham United | 4 | 286 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere Championship | Leeds United | 21 | 1.455 | 3 | 1 | 6,5 |
| 2014-2015 | İngiltere Championship | Leeds United | 10 | 663 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2013-2014 | İngiltere Championship | Leeds United | 6 | 298 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | İngiltere Championship | Leeds United | 2 | 94 | 0 | 0 | – |
|---|