Reklam
Sam Walker, Watford forması giyiyor. Mevki: Kaleci, Uyruk: İngiltere, Yaş: 35, Boy: 199 cm, Piyasa değeri: €50 B. 2025-2026: 53 maç, 0 gol, 0 asist. Son kayıtlı maç: Bradford City - Bolton Wanderers (14 Mayıs 2026).
Son güncelleme:
Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
En Yüksek: 400 B € (21 Mar 2023)
Bradford City: 125 maç, 0 gol, 0 asist
Shrewsbury Town: 3 maç, 0 gol, 0 asist
Charlton Athletic: 2 maç, 0 gol, 0 asist
Kilmarnock: 43 maç, 0 gol, 0 asist
Wimbledon: 14 maç, 0 gol, 0 asist
Reading: 13 maç, 0 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Watford, Canlı skorlar
Sam Walker 35 yaşında. Doğum tarihi: 2 Ekim 1991.
Mevki: Kaleci.
Sam Walker, Watford forması giyiyor.
Sam Walker oyuncusunun boyu: 199 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: İngiltere.
Piyasa değeri: €50 B.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Bradford City | 34 yaş | 50 B € | |
| Bradford City | 34 yaş | 75 B € | |
| Bradford City | 33 yaş | 75 B € | |
| Bradford City | 33 yaş | 100 B € | |
| Bradford City | 32 yaş | 125 B € | |
| Charlton Athletic | 32 yaş | 200 B € | |
| Kilmarnock | 31 yaş | 350 B € | |
| Kilmarnock | 31 yaş | 400 B € | |
| Kilmarnock | 31 yaş | 250 B € | |
| Kilmarnock | 30 yaş | 200 B € | |
| Kilmarnock | 30 yaş | 200 B € | |
| Reading | 29 yaş | 200 B € | |
| Reading | 29 yaş | 150 B € | |
| Reading | 28 yaş | 150 B € | |
| Reading | 27 yaş | 150 B € | |
| Reading | 26 yaş | 100 B € | |
| Colchester United | 24 yaş | 75 B € | |
| Colchester United | 24 yaş | 75 B € | |
| Colchester United | 24 yaş | 75 B € | |
| Colchester United | 23 yaş | 75 B € | |
| Colchester United | 22 yaş | 50 B € |
Sam Walker, 2025-2026 sezonunda tüm turnuvalarda 53 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Sam Walker, 2025-2026 sezonunda tüm turnuvalarda 53 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 4.770 dakika. Ortalama reyting: 6,4.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | İngiltere League One | Bradford City | 48 | 4.320 | 0 | 0 | 6,4 |
| İngiltere Lig Kupası | Bradford City | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,3 | |
| İngiltere EFL Trophy | Bradford City | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,4 | |
| FA Kupası | Bradford City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2024-2025 | İngiltere League Two | Bradford City | 46 | 4.140 | 0 | 0 | 6,6 |
| İngiltere EFL Trophy | Bradford City | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,1 | |
| FA Kupası |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| İngiltere Lig Kupası | Bradford City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | İngiltere League Two | Bradford City | 20 | 1.800 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere EFL Trophy | Shrewsbury Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,0 | |
| FA Kupası | Charlton Athletic | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | İskoçya Premiership | Kilmarnock | 28 | 2.520 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İskoçya Lig Kupası | Kilmarnock | 4 | 315 | 0 | 0 | 6,4 | |
| İskoçya Kupası | Kilmarnock | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | İskoçya Challenge Kupası | Kilmarnock | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İskoçya Lig Kupası | Kilmarnock | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| İskoçya Championship | Kilmarnock | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,6 | |
| İskoçya Kupası | Kilmarnock | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020-2021 | İngiltere League One | Wimbledon | 12 | 1.080 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere EFL Trophy | Wimbledon | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| İngiltere League One | Shrewsbury Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2019-2020 | FA Kupası | Reading | 4 | 390 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere Lig Kupası | Reading | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018-2019 | İngiltere Championship | Reading | 7 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere Lig Kupası | Reading | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |