Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Veri yok
En Yüksek: 800 B € (27 Haz 2021)
Son güncelleme:
Scott Bain, Falkirk forması giyiyor. Mevki: Kaleci, Uyruk: İskoçya, Yaş: 34, Boy: 183 cm, Piyasa değeri: €100 B. Scott Bain, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 8 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Scott Bain, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Falkirk - Dundee karşılaşmasında 90 dakika oynadı. Maçın tarihi: 10 Ekim 2026.
Falkirk: 8 maç, 0 gol, 0 asist
Scott Bain, 2026/2027 sezonunun mevcut Falkirk kayıtlarında 720 dakika oynadı ve 8 maça ilk 11'de başladı.
İlgili sayfalar: Falkirk, Canlı skorlar
Scott Bain 34 yaşında. Doğum tarihi: 22 Kasım 1991.
Mevki: Kaleci.
Scott Bain, Falkirk forması giyiyor.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Falkirk | 34 yaş | 100 B € | |
| Falkirk | 34 yaş | 100 B € | |
| Celtic | 33 yaş | 150 B € | |
| Celtic | 33 yaş | 200 B € | |
| Celtic | 32 yaş | 250 B € | |
| Celtic | 32 yaş | 300 B € | |
| Celtic | 31 yaş | 350 B € | |
| Celtic | 31 yaş | 650 B € | |
| Celtic | 30 yaş | 800 B € | |
| Celtic | 30 yaş | 800 B € | |
| Celtic | 29 yaş | 800 B € | |
| Celtic | 29 yaş | 600 B € | |
| Celtic | 28 yaş | 600 B € | |
| Celtic | 28 yaş | 750 B € | |
| Celtic | 27 yaş | 750 B € | |
| Celtic | 27 yaş | 500 B € | |
| Celtic | 26 yaş | 500 B € | |
| Celtic | 26 yaş | 350 B € | |
| Dundee | 25 yaş | 400 B € | |
| Dundee | 24 yaş | 400 B € | |
| Dundee | 22 yaş | 250 B € | |
| Alloa Athletic | 21 yaş | 175 B € |
Uyruk: İskoçya.
Piyasa değeri: €100 B.
Scott Bain, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 8 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Kullandığı ayak: Sağ.
Scott Bain, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 8 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 720 dakika. Ortalama reyting: 7,0.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Premiership | Falkirk | 8 | 720 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2025-2026 | Premiership | Falkirk | 32 | 2.864 | 0 | 0 | 6,7 |
| İskoçya Kupası | Falkirk | 4 | 450 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Lig Kupası | Falkirk | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Hazırlık Maçları | Falkirk | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2023-2024 | Premiership | Celtic | 3 | 152 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Premiership |
| Celtic |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| 2021-2022 | Premiership | Celtic | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avrupa Ligi | Celtic | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,6 | |
| Şampiyonlar Ligi | Celtic | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020-2021 | Premiership | Celtic | 19 | 1.710 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avrupa Ligi | Celtic | 3 | 270 | 0 | 0 | 5,7 | |
| İskoçya Kupası | Celtic | 2 | 182 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Şampiyonlar Ligi | Celtic | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İskoçya Kupası | Celtic | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Premiership | Celtic | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçı | Celtic | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,1 |
| 2018-2019 | Premiership | Celtic | 20 | 1.800 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İskoçya Kupası | Celtic | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Lig Kupası | Celtic | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Avrupa Şampiyonası | Celtic | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Avrupa Ligi | Celtic | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2017-2018 | Premiership | Celtic | 7 | 630 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premiership | Dundee | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,8 |
| 2016-2017 | Premiership | Dundee | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premiership | Celtic | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2015-2016 | Premiership | Celtic | 8 | 681 | 0 | 0 | 5,7 |
|---|
| 2014-2015 | Premiership | Dundee | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|