Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Veri yok
En Yüksek: 5 Mn € (14 Mar 2022)
Son güncelleme:
Silvan Hefti, DC United forması giyiyor. Mevki: Defans, Uyruk: İsviçre, Yaş: 28, Boy: 182 cm, Piyasa değeri: €800 B. Silvan Hefti, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 22 maçta 1 gol attı, 3 asist yaptı.
Silvan Hefti, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Inter Miami - DC United karşılaşmasında 22 dakika oynadı. Maçın tarihi: 11 Ekim 2026.
DC United: 24 maç, 1 gol, 2 asist
Silvan Hefti, 2026 sezonunun mevcut DC United kayıtlarında 1997 dakika oynadı ve 23 maça ilk 11'de başladı.
DC United: 25 maç, 1 gol, 3 asist
Hamburger: 21 maç, 1 gol, 1 asist
Montpellier Hérault: 14 maç, 0 gol, 1 asist
Genoa: 53 maç, 1 gol, 1 asist
Young Boys: 71 maç, 2 gol, 5 asist
St. Gallen: 108 maç, 5 gol, 5 asist
İlgili sayfalar: DC United, Canlı skorlar
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| DC United | 28 yaş | 800 B € | |
| Hamburger | 28 yaş | 700 B € | |
| Hamburger | 27 yaş | 1 Mn € | |
| Hamburger | 27 yaş | 1,5 Mn € | |
| Hamburger | 26 yaş | 2 Mn € | |
| Montpellier | 26 yaş | 2,5 Mn € | |
| Genoa | 26 yaş | 2,5 Mn € | |
| Genoa | 25 yaş | 3,4 Mn € | |
| Genoa | 25 yaş | 4,2 Mn € | |
| Genoa | 24 yaş | 5 Mn € | |
| Genoa | 24 yaş | 5 Mn € | |
| Genoa | 24 yaş | 3,5 Mn € | |
| Young Boys | 23 yaş | 3,5 Mn € | |
| Young Boys | 23 yaş | 3,5 Mn € | |
| St. Gallen | 22 yaş | 3,5 Mn € | |
| St. Gallen | 22 yaş | 2,8 Mn € | |
| St. Gallen | 22 yaş | 3,5 Mn € | |
| St. Gallen | 21 yaş | 2,5 Mn € | |
| St. Gallen | 21 yaş | 2,5 Mn € | |
| St. Gallen | 21 yaş | 2,5 Mn € | |
| St. Gallen | 20 yaş | 1,8 Mn € | |
| St. Gallen | 20 yaş | 2,3 Mn € | |
| St. Gallen | 20 yaş | 1,8 Mn € | |
| St. Gallen | 19 yaş | 1,5 Mn € | |
| St. Gallen | 19 yaş | 1,5 Mn € | |
| St. Gallen | 19 yaş | 1 Mn € | |
| St. Gallen | 18 yaş | 1 Mn € | |
| St. Gallen | 18 yaş | 750 B € | |
| St. Gallen | 18 yaş | 100 B € | |
| St. Gallen | 17 yaş | 100 B € |
Silvan Hefti 28 yaşında. Doğum tarihi: 25 Ekim 1997.
Mevki: Defans.
Silvan Hefti, DC United forması giyiyor.
Silvan Hefti oyuncusunun boyu: 182 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: İsviçre.
Piyasa değeri: €800 B.
Silvan Hefti, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 22 maçta 1 gol attı, 3 asist yaptı.
Silvan Hefti, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 22 maçta 1 gol attı, 3 asist yaptı. Süre: 1.765 dakika. Ortalama reyting: 6,3.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Major League Soccer | DC United | 21 | 1.727 | 1 | 2 | 6,3 |
| ABD Açık Kupa | DC United | 1 | 38 | 0 | 1 | 6,3 | |
| 2025-2026 | Major League Soccer | DC United | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | 2. Bundesliga | Hamburger | 20 | 1.000 | 1 | 1 | 6,6 |
| DFB-Pokal | Hamburger | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 | |
| 2023-2024 | Ligue 1 | Montpellier Hérault | 11 | 712 | 0 | 1 | 6,3 |
| Coupe de France |
| Montpellier Hérault |
| 3 |
| 270 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| Serie A | Genoa | 6 | 111 | 0 | 0 | 6,4 |
| Coppa Italia | Genoa | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2022-2023 | Serie B | Genoa | 26 | 1.632 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Genoa | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | Serie A | Genoa | 16 | 1.290 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Genoa | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,4 | |
| İsviçre Super League | Young Boys | 17 | 1.110 | 1 | 2 | 7,0 | |
| Şampiyonlar Ligi | Young Boys | 9 | 584 | 1 | 2 | 6,5 |
| 2020-2021 | İsviçre Super League | Young Boys | 30 | 2.107 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avrupa Ligi | Young Boys | 11 | 963 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Şampiyonlar Ligi | Young Boys | 3 | 260 | 0 | 0 | 6,6 | |
| İsviçre Kupası | Young Boys | 1 | 76 | 0 | 0 | – | |
| İsviçre Super League | St. Gallen | 1 | 84 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2019-2020 | İsviçre Super League | St. Gallen | 33 | 2.915 | 3 | 4 | 6,6 |
|---|
| 2018-2019 | İsviçre Super League | St. Gallen | 29 | 2.508 | 1 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avrupa Ligi | St. Gallen | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2017-2018 | İsviçre Super League | St. Gallen | 27 | 2.346 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | İsviçre Super League | St. Gallen | 9 | 762 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2015-2016 | İsviçre Super League | St. Gallen | 7 | 394 | 0 | 0 | – |
|---|