Reklam
Waldemar Anton, Dortmund forması giyiyor. Mevki: Defans, Uyruk: Almanya, Yaş: 30, Boy: 189 cm, Piyasa değeri: €18 Mn. 2026-2027: 16 maç, 0 gol, 1 asist. Son kayıtlı maç: Borussia Dortmund - Real Betis (4 Kasım 2026).
Son güncelleme:

Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Sakat
Veri yok
En Yüksek: 24 Mn € (8 Eki 2024)
Borussia Dortmund: 8 maç, 0 gol, 1 asist
Waldemar Anton, 2026/2027 sezonunun mevcut Borussia Dortmund kayıtlarında 720 dakika oynadı ve 8 maça ilk 11'de başladı.
Borussia Dortmund: 104 maç, 6 gol, 3 asist
Stuttgart: 142 maç, 4 gol, 8 asist
Hannover 96: 132 maç, 5 gol, 1 asist
İlgili sayfalar: Dortmund, Canlı skorlar
Waldemar Anton 30 yaşında. Doğum tarihi: 20 Temmuz 1996.
Mevki: Defans.
Waldemar Anton, Dortmund forması giyiyor.
Waldemar Anton oyuncusunun boyu: 189 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: Almanya.
Piyasa değeri: €18 Mn.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Dortmund | 29 yaş | 18 Mn € | |
| Dortmund | 29 yaş | 18 Mn € | |
| Dortmund | 28 yaş | 18 Mn € | |
| Dortmund | 28 yaş | 18 Mn € | |
| Dortmund | 28 yaş | 24 Mn € | |
| Dortmund | 28 yaş | 24 Mn € | |
| Stuttgart | 27 yaş | 20 Mn € | |
| Stuttgart | 27 yaş | 18 Mn € | |
| Stuttgart | 27 yaş | 10 Mn € | |
| Stuttgart | 27 yaş | 7 Mn € | |
| Stuttgart | 26 yaş | 4,5 Mn € | |
| Stuttgart | 26 yaş | 4,5 Mn € | |
| Stuttgart | 25 yaş | 6 Mn € | |
| Stuttgart | 25 yaş | 6 Mn € | |
| Stuttgart | 25 yaş | 7,5 Mn € | |
| Stuttgart | 24 yaş | 9 Mn € | |
| Stuttgart | 24 yaş | 7 Mn € | |
| Hannover 96 | 23 yaş | 5,5 Mn € | |
| Hannover 96 | 23 yaş | 7 Mn € | |
| Hannover 96 | 23 yaş | 8 Mn € | |
| Hannover 96 | 23 yaş | 8,5 Mn € | |
| Hannover 96 | 22 yaş | 12 Mn € | |
| Hannover 96 | 22 yaş | 12 Mn € | |
| Hannover 96 | 22 yaş | 15 Mn € | |
| Hannover 96 | 22 yaş | 15 Mn € | |
| Hannover 96 | 21 yaş | 12 Mn € | |
| Hannover 96 | 21 yaş | 10 Mn € | |
| Hannover 96 | 21 yaş | 6,5 Mn € | |
| Hannover 96 | 21 yaş | 4 Mn € | |
| Hannover 96 | 20 yaş | 2,5 Mn € | |
| Hannover 96 | 20 yaş | 1,5 Mn € | |
| Hannover 96 | 20 yaş | 1 Mn € | |
| Hannover 96 | 20 yaş | 500 B € | |
| Hannover 96 | 19 yaş | 100 B € | |
| Hannover 96 | 18 yaş | 100 B € |
Waldemar Anton, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 16 maçta 0 gol attı, 1 asist yaptı.
Waldemar Anton, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 16 maçta 0 gol attı, 1 asist yaptı. Süre: 1.417 dakika.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Bundesliga | Borussia Dortmund | 8 | 720 | 0 | 1 | 6,9 |
| Şampiyonlar Ligi | Borussia Dortmund | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Almanya Kupası | Borussia Dortmund | 2 | 157 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Uluslar Ligi | AlmanyaMilli Takım | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2026 | Almanya Süper Kupası | Borussia Dortmund | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Borussia Dortmund | 1 | 59 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (Avrupa) |
| AlmanyaMilli Takım |
| 4 |
| 228 |
| 0 |
| 0 |
| 7,1 |
| Dünya Şampiyonası | AlmanyaMilli Takım | 2 | 48 | 0 | 0 | 6,5 |
| Hazırlık Maçları | AlmanyaMilli Takım | 1 | 29 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025-2026 | Bundesliga | Borussia Dortmund | 32 | 2.880 | 2 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şampiyonlar Ligi | Borussia Dortmund | 9 | 747 | 1 | 0 | 6,4 | |
| Almanya Kupası | Borussia Dortmund | 3 | 300 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Borussia Dortmund | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2024-2025 | Bundesliga | Borussia Dortmund | 26 | 1.947 | 2 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şampiyonlar Ligi | Borussia Dortmund | 10 | 590 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Kulüpler Dünya Şampiyonası | Borussia Dortmund | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Almanya Kupası | Borussia Dortmund | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,7 | |
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Borussia Dortmund | 1 | 88 | 0 | 0 | 7,6 | |
| Uluslar Ligi | AlmanyaMilli Takım | 4 | 125 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024 | Avrupa Şampiyonası | AlmanyaMilli Takım | 2 | 32 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2023-2024 | Bundesliga | Stuttgart | 33 | 2.888 | 0 | 3 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Almanya Kupası | Stuttgart | 4 | 360 | 1 | 1 | 7,7 | |
| Hazırlık Maçları | AlmanyaMilli Takım | 2 | 91 | 0 | 0 | 3,8 |
| 2022-2023 | Bundesliga | Stuttgart | 34 | 2.946 | 1 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Almanya Kupası | Stuttgart | 3 | 235 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2. Bundesliga | Stuttgart | 2 | 179 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2021-2022 | Bundesliga | Stuttgart | 29 | 2.597 | 2 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Almanya Kupası | Stuttgart | 2 | 78 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020-2021 | Bundesliga | Stuttgart | 31 | 2.712 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Almanya Kupası | Stuttgart | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Stuttgart | 1 | 70 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2019-2020 | 2. Bundesliga | Hannover 96 | 29 | 2.600 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Almanya Kupası | Hannover 96 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2018-2019 | Bundesliga | Hannover 96 | 34 | 3.060 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Almanya Kupası | Hannover 96 | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2. Bundesliga | Hannover 96 | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Bundesliga | Hannover 96 | 27 | 2.278 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | 2. Bundesliga | Hannover 96 | 30 | 2.542 | 2 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2015-2016 | Bundesliga | Hannover 96 | 8 | 584 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|