Reklam
Mövqe: Hücumçu, Vətəndaşlıq: Qana, Yaş: 36, Boy: 176 sm, Bazar dəyəri: 150K €. 2025-2026: 17 oyun, 1 qol, 0 məhsuldar ötürmə. Son qeydə alınmış oyun: AZ Alkmaar - NAC Breda (17 may 2026).
Yenilənib:
Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Məlumat mövcud deyil
Ən yüksək: 18 mln € (31 iyl 2016)
NAC Breda: 17 oyun, 1 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Havre Athletic Club: 48 oyun, 10 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Nottingham Forest: 13 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Al-Sadd: 38 oyun, 21 qol, 3 məhsuldar ötürmə
Swansea City: 140 oyun, 47 qol, 15 məhsuldar ötürmə
Fenerbahçe: 37 oyun, 0 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Futbol canlı hesab
André Ayew – yaş: 36. Doğum tarixi: 17 dekabr 1989.
Mövqe: Hücumçu.
André Ayew – boy: 176 sm.
Əsas ayaq: Sol.
Vətəndaşlıq: Qana.
Bazar dəyəri: 150K €.
André Ayew, 2025-2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 17 oyun, 1 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Free Player | 36 yaş | 150K € | |
| NAC Breda | 36 yaş | 250K € | |
| NAC Breda | 36 yaş | 300K € | |
| Free Player | 35 yaş | 400K € | |
| Havre | 35 yaş | 600K € | |
| Havre | 34 yaş | 700K € | |
| Havre | 34 yaş | 800K € | |
| Havre | 34 yaş | 1 mln € | |
| Havre | 34 yaş | 1,2 mln € | |
| Free Player | 33 yaş | 1,2 mln € | |
| Nott'm Forest | 33 yaş | 1,8 mln € | |
| Al Sadd | 32 yaş | 2,2 mln € | |
| Al Sadd | 32 yaş | 2,5 mln € | |
| Al Sadd | 32 yaş | 2,5 mln € | |
| Al Sadd | 31 yaş | 3 mln € | |
| Swansea City | 31 yaş | 3,5 mln € | |
| Swansea City | 31 yaş | 4 mln € | |
| Swansea City | 30 yaş | 4 mln € | |
| Swansea City | 30 yaş | 4,8 mln € | |
| Swansea City | 30 yaş | 6 mln € | |
| Fenerbahçe | 29 yaş | 6 mln € | |
| Fenerbahçe | 29 yaş | 9 mln € | |
| Fenerbahçe | 28 yaş | 14 mln € | |
| Swansea City | 28 yaş | 15 mln € | |
| West Ham | 28 yaş | 18 mln € | |
| West Ham | 27 yaş | 18 mln € | |
| West Ham | 27 yaş | 18 mln € | |
| Swansea City | 26 yaş | 18 mln € | |
| Swansea City | 26 yaş | 15 mln € | |
| Swansea City | 25 yaş | 13 mln € | |
| Marseille | 25 yaş | 13 mln € | |
| Marseille | 25 yaş | 12 mln € | |
| Marseille | 24 yaş | 12,5 mln € | |
| Marseille | 24 yaş | 12 mln € | |
| Marseille | 23 yaş | 14 mln € | |
| Marseille | 23 yaş | 15 mln € | |
| Marseille | 22 yaş | 15 mln € | |
| Marseille | 22 yaş | 14 mln € | |
| Marseille | 22 yaş | 13,8 mln € | |
| Marseille | 21 yaş | 10 mln € | |
| Marseille | 21 yaş | 8,5 mln € | |
| Marseille | 21 yaş | 5,5 mln € | |
| Marseille | 20 yaş | 3 mln € | |
| Athlétic Club Arlésien | 20 yaş | 1 mln € | |
| Athlétic Club Arlésien | 19 yaş | 600K € | |
| Athlétic Club Arlésien | 19 yaş | 800K € | |
| Lorient | 19 yaş | 1,2 mln € | |
| Lorient | 19 yaş | 1,1 mln € | |
| Marseille | 18 yaş | 1 mln € | |
| Marseille | 18 yaş | 850K € | |
| Marseille | 17 yaş | 650K € | |
| Marseille | 17 yaş | 400K € |
André Ayew, 2025-2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 17 oyun, 1 qol və 0 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 881. Orta reytinq: 6,5.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Dünya Çempionatı seçmələri (CAF) | QanaMilli komanda | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | Eredivisie | NAC Breda | 17 | 881 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | Liqa 1 | Havre Athletic Club | 27 | 1.451 | 4 | 1 | 6,7 |
| Fransa Kuboku | Havre Athletic Club | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2023-2024 | Liqa 1 | Havre Athletic Club | 19 | 1.105 | 5 | 0 | 6,7 |
| Fransa Kuboku | Havre Athletic Club | 1 | 83 | 1 | 0 | 7,5 | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları |
| QanaMilli komanda |
| 3 |
| 46 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2023 | Afrika Millətlər Kuboku | QanaMilli komanda | 5 | 240 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2022-2023 | Premyer Liqa | Nottingham Forest | 13 | 307 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Qətər Ulduzlar Liqası | Al-Sadd | 9 | 810 | 3 | 1 | 6,9 | |
| Dünya Çempionatı | QanaMilli komanda | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | QanaMilli komanda | 1 | 72 | 0 | 0 | 5,5 |
| 2022 | AFC Çempionlar Liqası | Al-Sadd | 4 | 287 | 1 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Qətər Əmir Kuboku | Al-Sadd | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Dünya Çempionatı | QanaMilli komanda | 2 | 155 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | QanaMilli komanda | 2 | 98 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Yaponiya Kirin Kuboku | QanaMilli komanda | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Dünya Çempionatı seçmələri (CAF) | QanaMilli komanda | 1 | 90 | 1 | 0 | 6,1 |
| 2021-2022 | Qətər Ulduzlar Liqası | Al-Sadd | 21 | 1.287 | 15 | 1 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Qətər Əmir Kuboku | Al-Sadd | 2 | 155 | 2 | 0 | 7,5 | |
| Dünya Çempionatı seçmələri (CAF) | QanaMilli komanda | 3 | 167 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2021 | Qətər Əmir Kuboku | Al-Sadd | 1 | 79 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Afrika Millətlər Kuboku | QanaMilli komanda | 3 | 204 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2020-2021 | Çempionşip | Swansea City | 46 | 3.923 | 17 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltərə Liqa Kuboku | Swansea City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | QanaMilli komanda | 3 | 190 | 0 | 0 | 7,6 | |
| Braziliya IBU | QanaMilli komanda | 1 | 73 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Çempionşip | Swansea City | 46 | 4.102 | 16 | 7 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltərə Liqa Kuboku | Swansea City | 1 | 28 | 2 | 0 | 8,7 |
| 2019 | Afrika Millətlər Kuboku | QanaMilli komanda | 2 | 173 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2018-2019 | Süper Liq | Fenerbahçe | 29 | 887 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avropa Liqası | Fenerbahçe | 5 | 290 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Türkiyə Kuboku | Fenerbahçe | 2 | 98 | 0 | 0 | – | |
| Çempionlar Liqası | Fenerbahçe | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Afrika Millətlər Kuboku | QanaMilli komanda | 2 | 177 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2017-2018 | Premyer Liqa | Swansea City | 12 | 951 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premyer Liqa | West Ham United | 18 | 892 | 3 | 2 | 6,3 |
| 2016-2017 | Premyer Liqa | West Ham United | 25 | 1.440 | 6 | 3 | 6,7 |
|---|
| 2015-2016 | Premyer Liqa | Swansea City | 34 | 2.937 | 12 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2014-2015 | Liqa 1 | Olympique de Marseille | 13 | 1.051 | 3 | 1 | 7,4 |
|---|
| 2014 | Dünya Çempionatı | QanaMilli komanda | 2 | 180 | 2 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2013-2014 | Liqa 1 | Olympique de Marseille | 3 | 142 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dünya Çempionatı | QanaMilli komanda | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2012-2013 | Liqa 1 | Olympique de Marseille | 6 | 521 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Liqa 1 | Olympique de Marseille | 12 | 762 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Liqa 1 | Olympique de Marseille | 13 | 710 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010 | Dünya Çempionatı | QanaMilli komanda | 2 | 209 | 0 | 1 | 7,2 |
|---|
| 2009-2010 | Dünya Çempionatı | QanaMilli komanda | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2007-2008 | Liqa 1 | Olympique de Marseille | 7 | 162 | 0 | 0 | – |
|---|