
Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Zədəli
Məlumat mövcud deyil
Ən yüksək: 5 mln € (29 may 2021)
Yenilənib:
Andreas Bouchalakis – OFI Crete komandasının oyunçusu. Mövqe: Yarımmüdafiəçi, Vətəndaşlıq: Yunanıstan, Yaş: 33, Boy: 186 sm, Bazar dəyəri: 300K €. Andreas Bouchalakis, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 11 oyun, 1 qol və 1 məhsuldar ötürmə.
Mövcud qeydlərdə Andreas Bouchalakis futbolçusunun iştirak etdiyi ən son oyun Stade Rennais - OFI Crete olub; futbolçu meydanda 67 dəqiqə keçirib. Oyunun tarixi: 15 oktyabr 2026.
OFI Crete: 6 oyun, 1 qol, 1 məhsuldar ötürmə
2026/27 mövsümü üzrə OFI Crete komandasının mövcud qeydlərində Andreas Bouchalakis futbolçusu 438 dəqiqə oynayıb və 6 oyuna start heyətində başlayıb.
OFI Crete: 12 oyun, 1 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Panetolikos Agrinio: 34 oyun, 1 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Hertha Berlin: 37 oyun, 1 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Konyaspor: 12 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Olympiacos Piraeus: 195 oyun, 11 qol, 12 məhsuldar ötürmə
Nottingham Forest: 21 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: OFI Crete, Futbol canlı hesab
Andreas Bouchalakis – yaş: 33. Doğum tarixi: 5 aprel 1993.
Mövqe: Yarımmüdafiəçi.
Andreas Bouchalakis – Klub: OFI Crete.
Andreas Bouchalakis – boy: 186 sm.
Əsas ayaq: Sol.
Vətəndaşlıq: Yunanıstan.
Bazar dəyəri: 300K €.
Andreas Bouchalakis, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 11 oyun, 1 qol və 1 məhsuldar ötürmə.
Andreas Bouchalakis, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 11 oyun, 1 qol və 1 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 793. Orta reytinq: 6,9.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Yunanıstan Super Liqası | OFI Crete | 6 | 438 | 1 | 1 | 7,0 |
| UEFA Avropa Liqası | OFI Crete | 4 | 280 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Greek Cup | OFI Crete | 1 | 75 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2026 | Greek Super Cup | OFI Crete | 1 | 34 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2025-2026 | Yunanıstan Super Liqası | Panetolikos Agrinio | 30 | 2.331 | 1 | 1 | 6,7 |
| Greek Cup | Panetolikos Agrinio | 4 | 156 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 |
| 2. Bundesliqa |
| Hertha Berlin |
| 9 |
| 118 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| DFB Pokal | Hertha Berlin | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,0 |
| UEFA Millətlər Liqası | YunanıstanMilli komanda | 2 | 133 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024 | UEFA Avropa Çempionatı | YunanıstanMilli komanda | 7 | 247 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2023-2024 | 2. Bundesliqa | Hertha Berlin | 25 | 1.466 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Hertha Berlin | 2 | 60 | 0 | 0 | 6,6 | |
| European Championship qualification | YunanıstanMilli komanda | 1 | 21 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023 | Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | YunanıstanMilli komanda | 1 | 20 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2022-2023 | Süper Liq | Konyaspor | 12 | 733 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Avropa Liqası | Olympiacos Piraeus | 7 | 407 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Yunanıstan Super Liqası | Olympiacos Piraeus | 3 | 150 | 1 | 0 | 7,4 | |
| UEFA Çempionlar Liqası | Olympiacos Piraeus | 2 | 63 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Greek Cup | Olympiacos Piraeus | 1 | 10 | 0 | 0 | – | |
| UEFA Millətlər Liqası | YunanıstanMilli komanda | 5 | 230 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022 | Dünya Çempionatı seçmələri (UEFA) | YunanıstanMilli komanda | 6 | 525 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | YunanıstanMilli komanda | 2 | 113 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | Yunanıstan Super Liqası | Olympiacos Piraeus | 28 | 1.863 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Avropa Liqası | Olympiacos Piraeus | 8 | 429 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Greek Cup | Olympiacos Piraeus | 3 | 238 | 0 | 0 | – | |
| UEFA Çempionlar Liqası | Olympiacos Piraeus | 2 | 72 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | YunanıstanMilli komanda | 3 | 178 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Dünya Çempionatı seçmələri (UEFA) | YunanıstanMilli komanda | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | Yunanıstan Super Liqası | Olympiacos Piraeus | 30 | 1.941 | 3 | 5 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Çempionlar Liqası | Olympiacos Piraeus | 8 | 598 | 0 | 1 | 6,4 | |
| UEFA Avropa Liqası | Olympiacos Piraeus | 4 | 231 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Greek Cup | Olympiacos Piraeus | 3 | 139 | 0 | 0 | – | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | YunanıstanMilli komanda | 4 | 278 | 0 | 0 | 6,6 | |
| UEFA Millətlər Liqası | YunanıstanMilli komanda | 3 | 125 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020 | UEFA Avropa Çempionatı | YunanıstanMilli komanda | 2 | 152 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2019-2020 | Yunanıstan Super Liqası | Olympiacos Piraeus | 33 | 2.628 | 1 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Çempionlar Liqası | Olympiacos Piraeus | 12 | 1.024 | 0 | 1 | 6,7 | |
| UEFA Avropa Liqası | Olympiacos Piraeus | 4 | 320 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Greek Cup | Olympiacos Piraeus | 1 | 42 | 0 | 0 | – | |
| European Championship qualification | YunanıstanMilli komanda | 1 | 17 | 0 | 0 | 6,3 | |
| UEFA Avropa Çempionatı | YunanıstanMilli komanda | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018-2019 | Yunanıstan Super Liqası | Olympiacos Piraeus | 17 | 1.270 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Avropa Liqası | Olympiacos Piraeus | 9 | 613 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Greek Cup | Olympiacos Piraeus | 2 | 91 | 0 | 0 | – | |
| UEFA Millətlər Liqası | YunanıstanMilli komanda | 4 | 240 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | YunanıstanMilli komanda | 1 | 36 | 0 | 0 | 6,7 | |
| UEFA Avropa Çempionatı | YunanıstanMilli komanda | 1 | 46 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2017-2018 | Çempionşip | Nottingham Forest | 21 | 734 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | Yunanıstan Super Liqası | Olympiacos Piraeus | 8 | 216 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2015-2016 | Yunanıstan Super Liqası | Olympiacos Piraeus | 5 | 175 | 1 | 0 | 8,1 |
|---|
| 2014-2015 | Yunanıstan Super Liqası | Olympiacos Piraeus | 5 | 94 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Yunanıstan Super Liqası | Ergotelis | 23 | 983 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Yunanıstan Super Liqası | Ergotelis | 1 | 60 | 0 | 0 | – |
|---|