Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Zədəli
Məlumat mövcud deyil
Ən yüksək: 5 mln € (26 mar 2024)
Yenilənib:
Ángelo Preciado – Atlético Mineiro komandasının oyunçusu. Mövqe: Müdafiəçi, Vətəndaşlıq: Ekvador, Yaş: 28, Boy: 173 sm, Bazar dəyəri: 3,5 mln €. Ángelo Preciado, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 38 oyun, 0 qol və 1 məhsuldar ötürmə.
Mövcud qeydlərdə Ángelo Preciado futbolçusunun iştirak etdiyi ən son oyun Atlético Mineiro - MG - Santos - SP olub; futbolçu meydanda 20 dəqiqə keçirib. Oyunun tarixi: 11 oktyabr 2026.
Atlético Mineiro - MG: 12 oyun, 0 qol, 1 məhsuldar ötürmə
2026 mövsümü üzrə Atlético Mineiro - MG komandasının mövcud qeydlərində Ángelo Preciado futbolçusu 751 dəqiqə oynayıb və 8 oyuna start heyətində başlayıb.
Atlético Mineiro - MG: 24 oyun, 0 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Sparta Praha: 64 oyun, 4 qol, 12 məhsuldar ötürmə
Racing Genk: 69 oyun, 0 qol, 6 məhsuldar ötürmə
Guayaquil City: 14 oyun, 0 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Liga Dep Universitaria Quito: 15 oyun, 0 qol, 2 məhsuldar ötürmə
Independiente del Valle: 46 oyun, 5 qol, 3 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Atlético Mineiro,
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Atlético Mineiro | 28 yaş | 3,5 mln € | |
| Sparta | 27 yaş | 3,8 mln € | |
| Sparta | 27 yaş | 3,8 mln € | |
| Sparta | 27 yaş | 4 mln € | |
| Sparta | 26 yaş | 4,5 mln € | |
| Sparta | 26 yaş | 5 mln € | |
| Sparta | 26 yaş | 5 mln € | |
| Sparta | 25 yaş | 3,3 mln € | |
| Racing Genk | 25 yaş | 3,3 mln € | |
| Racing Genk | 24 yaş | 4 mln € | |
| Racing Genk | 24 yaş | 3,2 mln € | |
| Racing Genk | 24 yaş | 2,5 mln € | |
| Racing Genk | 23 yaş | 2,8 mln € | |
| Racing Genk | 23 yaş | 3 mln € | |
| Independiente del Valle | 22 yaş | 3 mln € | |
| Independiente del Valle | 22 yaş | 1,2 mln € | |
| Independiente del Valle | 22 yaş | 900K € | |
| Independiente del Valle | 21 yaş | 1 mln € | |
| Independiente del Valle | 21 yaş | 600K € | |
| Independiente del Valle | 20 yaş | 500K € | |
| Independiente del Valle | 20 yaş | 100K € | |
| Independiente del Valle U19 | 18 yaş | 50K € |
Ángelo Preciado – yaş: 28. Doğum tarixi: 18 fevral 1998.
Mövqe: Müdafiəçi.
Ángelo Preciado – Klub: Atlético Mineiro.
Ángelo Preciado – boy: 173 sm.
Əsas ayaq: Sağ.
Vətəndaşlıq: Ekvador.
Bazar dəyəri: 3,5 mln €.
Ángelo Preciado, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 38 oyun, 0 qol və 1 məhsuldar ötürmə.
Ángelo Preciado, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 38 oyun, 0 qol və 1 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 2.183.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Braziliya Seriya A | Atlético Mineiro - MG | 10 | 651 | 0 | 1 | 6,7 |
| CONMEBOL Cənubi Amerika Kuboku | Atlético Mineiro - MG | 3 | 207 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Brazilian Cup | Atlético Mineiro - MG | 3 | 112 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Campeonato Mineiro Division 1 (Braziliya) | Atlético Mineiro - MG | 3 | 149 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Dünya Çempionatı seçmələri (CONMEBOL) | EkvadorMilli komanda | 11 | 713 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Dünya Çempionatı | EkvadorMilli komanda | 4 | 106 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları |
| EkvadorMilli komanda |
| 3 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| Japanese Kirin Cup | EkvadorMilli komanda | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2025-2026 | Campeonato Mineiro Division 1 (Braziliya) | Atlético Mineiro - MG | 3 | 155 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Braziliya Seriya A | Atlético Mineiro - MG | 2 | 100 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 1. liga | Sparta Praha | 14 | 962 | 0 | 1 | 6,3 | |
| UEFA Avropa Konfrans Liqası | Sparta Praha | 9 | 625 | 1 | 4 | 6,7 | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | EkvadorMilli komanda | 4 | 152 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | 1. liga | Sparta Praha | 10 | 603 | 0 | 2 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Çempionlar Liqası | Sparta Praha | 7 | 495 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Dünya Çempionatı seçmələri (CONMEBOL) | EkvadorMilli komanda | 1 | 13 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | CONMEBOL Amerika Kuboku | EkvadorMilli komanda | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2023-2024 | 1. liga | Sparta Praha | 13 | 917 | 1 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Avropa Liqası | Sparta Praha | 10 | 707 | 2 | 3 | 6,7 | |
| Czech Cup | Sparta Praha | 1 | 71 | 0 | 0 | – | |
| Belçika Pro Liqası | Racing Genk | 2 | 62 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | EkvadorMilli komanda | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 | |
| CONMEBOL Amerika Kuboku | EkvadorMilli komanda | 1 | 89 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Dünya Çempionatı seçmələri (CONMEBOL) | EkvadorMilli komanda | 1 | 84 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | Belçika Pro Liqası | Racing Genk | 24 | 1.026 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Cup | Racing Genk | 3 | 175 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | EkvadorMilli komanda | 4 | 287 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Dünya Çempionatı | EkvadorMilli komanda | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2022 | Dünya Çempionatı seçmələri (CONMEBOL) | EkvadorMilli komanda | 9 | 465 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dünya Çempionatı | EkvadorMilli komanda | 1 | 85 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2021-2022 | Belçika Pro Liqası | Racing Genk | 23 | 1.336 | 0 | 4 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Avropa Liqası | Racing Genk | 5 | 281 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Belgian Cup | Racing Genk | 1 | 35 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | EkvadorMilli komanda | 2 | 74 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Dünya Çempionatı seçmələri (CONMEBOL) | EkvadorMilli komanda | 1 | 66 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2021 | Belgian Super Cup | Racing Genk | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Amerika Kuboku | EkvadorMilli komanda | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2020-2021 | LigaPro Serie A (Ekvador) | Guayaquil City | 12 | 743 | 0 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Cənubi Amerika Kuboku | Guayaquil City | 2 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Belçika Pro Liqası | Racing Genk | 10 | 580 | 0 | 1 | – | |
| LigaPro Serie A (Ekvador) | Liga Dep Universitaria Quito | 12 | 522 | 0 | 2 | – | |
| CONMEBOL Libertadores Kuboku | Liga Dep Universitaria Quito | 3 | 61 | 0 | 0 | 6,4 | |
| LigaPro Serie A (Ekvador) | Independiente del Valle | 11 | 943 | 0 | 2 | – | |
| CONMEBOL Libertadores Kuboku | Independiente del Valle | 5 | 449 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Dünya Çempionatı seçmələri (CONMEBOL) | EkvadorMilli komanda | 3 | 225 | 0 | 0 | 5,3 | |
| CONMEBOL Amerika Kuboku | EkvadorMilli komanda | 2 | 173 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020 | LigaPro Serie A (Ekvador) | Independiente del Valle | 9 | 753 | 3 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Recopa Sudamericana | Independiente del Valle | 2 | 108 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2019-2020 | CONMEBOL Libertadores Kuboku | Independiente del Valle | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LigaPro Serie A (Ekvador) | Independiente del Valle | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| CONMEBOL Cənubi Amerika Kuboku | Independiente del Valle | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2019 | CONMEBOL Cənubi Amerika Kuboku | Independiente del Valle | 6 | 440 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LigaPro Serie A (Ekvador) | Independiente del Valle | 3 | 201 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2018-2019 | LigaPro Serie A (Ekvador) | Independiente del Valle | 5 | 400 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Cənubi Amerika Kuboku | Independiente del Valle | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,5 |