Reklam
Bálint Vécsei – Paks komandasının oyunçusu. Mövqe: Yarımmüdafiəçi, Vətəndaşlıq: Macarıstan, Yaş: 33, Boy: 185 sm, Bazar dəyəri: 400K €. 2026-2027: 6 oyun, 1 qol, 1 məhsuldar ötürmə. Son qeydə alınmış oyun: Ferencvarosi TC - Paksi (1 noyabr 2026).
Yenilənib:
Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Məlumat mövcud deyil
Ən yüksək: 1,2 mln € (21 fev 2023)
Paksi: 6 oyun, 1 qol, 1 məhsuldar ötürmə
2026/27 mövsümü üzrə Paksi komandasının mövcud qeydlərində Bálint Vécsei futbolçusu 540 dəqiqə oynayıb və 6 oyuna start heyətində başlayıb.
Paksi: 77 oyun, 3 qol, 3 məhsuldar ötürmə
Ferencvarosi TC: 82 oyun, 6 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Lugano: 80 oyun, 4 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Paks, Futbol canlı hesab
Bálint Vécsei – yaş: 33. Doğum tarixi: 13 iyul 1993.
Mövqe: Yarımmüdafiəçi.
Bálint Vécsei – Klub: Paks.
Bálint Vécsei – boy: 185 sm.
Əsas ayaq: Sol.
Vətəndaşlıq: Macarıstan.
Bazar dəyəri: 400K €.
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Paks | 33 yaş | 400K € | |
| Paks | 32 yaş | 450K € | |
| Paks | 32 yaş | 500K € | |
| Paks | 32 yaş | 600K € | |
| Paks | 31 yaş | 700K € | |
| Paks | 31 yaş | 700K € | |
| Paks | 30 yaş | 750K € | |
| Free Player | 30 yaş | 1 mln € | |
| Ferencvarosi TC | 29 yaş | 1,2 mln € | |
| Ferencvarosi TC | 29 yaş | 1,2 mln € | |
| Ferencvarosi TC | 28 yaş | 1 mln € | |
| Ferencvarosi TC | 28 yaş | 800K € | |
| Ferencvarosi TC | 28 yaş | 600K € | |
| Ferencvarosi TC | 27 yaş | 400K € | |
| Ferencvarosi TC | 27 yaş | 500K € | |
| Ferencvarosi TC | 27 yaş | 700K € | |
| Ferencvarosi TC | 27 yaş | 750K € | |
| Ferencvarosi TC | 26 yaş | 800K € | |
| Lugano | 25 yaş | 1 mln € | |
| Lugano | 25 yaş | 600K € | |
| Lugano | 25 yaş | 400K € | |
| Lugano | 24 yaş | 200K € | |
| Lugano | 24 yaş | 200K € | |
| Lugano | 23 yaş | 200K € | |
| Lugano | 23 yaş | 200K € | |
| Lecce | 22 yaş | 200K € | |
| Lecce | 22 yaş | 250K € | |
| Honved | 22 yaş | 300K € | |
| Honved | 21 yaş | 400K € | |
| Honved | 21 yaş | 700K € | |
| Honved | 20 yaş | 400K € | |
| Honved | 19 yaş | 300K € | |
| Honved | 19 yaş | 200K € | |
| Honved | 19 yaş | 75K € | |
| Honved | 18 yaş | 50K € |
Bálint Vécsei, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 6 oyun, 1 qol və 1 məhsuldar ötürmə.
Bálint Vécsei, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 6 oyun, 1 qol və 1 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 540. Orta reytinq: 6,5.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Macarıstan NB I | Paksi | 6 | 540 | 1 | 1 | 6,5 |
| 2025-2026 | Macarıstan NB I | Paksi | 24 | 2.025 | 1 | 0 | 6,5 |
| Avropa Konfrans Liqası | Paksi | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2024-2025 | Macarıstan NB I | Paksi | 29 | 2.072 | 1 | 2 | 6,4 |
| Avropa Konfrans Liqası | Paksi | 8 | 626 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Avropa Liqası | Paksi | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Millətlər Liqası |
| 1 |
| 74 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2024 | Avropa Çempionatı | MacarıstanMilli komanda | 1 | 87 | 1 | 0 | 8,2 |
|---|
| 2023-2024 | Macarıstan NB I | Paksi | 4 | 224 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avropa Liqası | Paksi | 2 | 92 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Yaponiya J1 Liqası | Ferencvarosi TC | 2 | 22 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Macarıstan NB I | Ferencvarosi TC | 11 | 517 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avropa Liqası | Ferencvarosi TC | 10 | 598 | 1 | 1 | 6,6 | |
| Çempionlar Liqası | Ferencvarosi TC | 2 | 61 | 0 | 0 | 5,6 | |
| Millətlər Liqası | MacarıstanMilli komanda | 2 | 5 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | MacarıstanMilli komanda | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2022 | Dünya Çempionatı seçmələri (Avropa) | MacarıstanMilli komanda | 4 | 121 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2021-2022 | Macarıstan NB I | Ferencvarosi TC | 17 | 893 | 3 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Çempionlar Liqası | Ferencvarosi TC | 6 | 115 | 0 | 0 | – | |
| Avropa Liqası | Ferencvarosi TC | 6 | 399 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Macarıstan Kuboku | Ferencvarosi TC | 1 | 8 | 0 | 0 | – | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | MacarıstanMilli komanda | 2 | 18 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | Macarıstan NB I | Ferencvarosi TC | 15 | 329 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Macarıstan NB I | Ferencvarosi TC | 12 | 325 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İsveçrə Super Liqası | Lugano | 13 | 1.056 | 2 | 0 | 7,0 | |
| Avropa Liqası | Lugano | 4 | 297 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018-2019 | İsveçrə Super Liqası | Lugano | 26 | 1.948 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Lugano | 1 | 67 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | İsveçrə Super Liqası | Lugano | 22 | 971 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avropa Liqası | Lugano | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2016-2017 | İsveçrə Super Liqası | Lugano | 12 | 575 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2015-2016 | İsveçrə Super Liqası | Lugano | 1 | 2 | 0 | 0 | – |
|---|