Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Zədəli
Məlumat mövcud deyil
Ən yüksək: 4 mln € (16 sen 2013)
Yenilənib:
Bryan Rabello – O.Higgins komandasının oyunçusu. Mövqe: Yarımmüdafiəçi, Vətəndaşlıq: Çili, Yaş: 32, Boy: 168 sm, Bazar dəyəri: 450K €. Bryan Rabello, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 30 oyun, 1 qol və 4 məhsuldar ötürmə.
Mövcud qeydlərdə Bryan Rabello futbolçusunun iştirak etdiyi ən son oyun Huachipato - O.Higgins olub; futbolçu meydanda 20 dəqiqə keçirib. Oyunun tarixi: 11 oktyabr 2026.
O.Higgins: 12 oyun, 1 qol, 3 məhsuldar ötürmə
2026 mövsümü üzrə O.Higgins komandasının mövcud qeydlərində Bryan Rabello futbolçusu 780 dəqiqə oynayıb və 10 oyuna start heyətində başlayıb.
O.Higgins: 106 oyun, 16 qol, 13 məhsuldar ötürmə
Union Espanola: 36 oyun, 2 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Atromitos Athens: 29 oyun, 1 qol, 3 məhsuldar ötürmə
Universidad de Concepcion: 5 oyun, 3 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Everton: 1 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Lobos BUAP: 33 oyun, 2 qol, 5 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: O.Higgins, Futbol canlı hesab
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| O.Higgins | 32 yaş | 450K € | |
| O.Higgins | 31 yaş | 500K € | |
| O.Higgins | 31 yaş | 500K € | |
| O.Higgins | 30 yaş | 500K € | |
| O.Higgins | 30 yaş | 600K € | |
| O.Higgins | 29 yaş | 600K € | |
| O.Higgins | 29 yaş | 400K € | |
| O.Higgins | 29 yaş | 450K € | |
| Union Espanola | 28 yaş | 450K € | |
| Union Espanola | 28 yaş | 475K € | |
| Union Espanola | 27 yaş | 550K € | |
| Union Espanola | 27 yaş | 450K € | |
| Atromitos Athens | 26 yaş | 450K € | |
| Atromitos Athens | 26 yaş | 600K € | |
| Atromitos Athens | 25 yaş | 950K € | |
| Universidad de Concepcion | 25 yaş | 1,2 mln € | |
| Santos Laguna | 25 yaş | 1,5 mln € | |
| Lobos BUAP | 24 yaş | 1,5 mln € | |
| Lobos BUAP | 24 yaş | 1,2 mln € | |
| Santos Laguna | 23 yaş | 1,2 mln € | |
| Pumas | 23 yaş | 2 mln € | |
| Santos Laguna | 22 yaş | 1,5 mln € | |
| Santos Laguna | 22 yaş | 1,5 mln € | |
| Santos Laguna | 21 yaş | 1 mln € | |
| Sevilla | 21 yaş | 1 mln € | |
| Leganes | 20 yaş | 1 mln € | |
| Luzern | 20 yaş | 1,5 mln € | |
| Luzern | 20 yaş | 2 mln € | |
| Sevilla | 20 yaş | 2,5 mln € | |
| Sevilla | 19 yaş | 3 mln € | |
| Sevilla | 19 yaş | 4 mln € | |
| Sevilla | 19 yaş | 1 mln € | |
| Sevilla Atletico | 19 yaş | 1 mln € | |
| Sevilla Atletico | 18 yaş | 1 mln € | |
| Sevilla Atletico | 18 yaş | 1 mln € |
Bryan Rabello – yaş: 32. Doğum tarixi: 16 may 1994.
Mövqe: Yarımmüdafiəçi.
Bryan Rabello – Klub: O.Higgins.
Bryan Rabello – boy: 168 sm.
Əsas ayaq: Hər ikisi.
Vətəndaşlıq: Çili.
Bazar dəyəri: 450K €.
Bryan Rabello, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 30 oyun, 1 qol və 4 məhsuldar ötürmə.
Bryan Rabello, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 30 oyun, 1 qol və 4 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 1.583. Orta reytinq: 6,5.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Çili Birinci Divizionu | O.Higgins | 12 | 780 | 1 | 3 | 6,7 |
| CONMEBOL Cənubi Amerika Kuboku | O.Higgins | 6 | 351 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Chilean Cup | O.Higgins | 5 | 67 | 0 | 1 | 6,2 | |
| CONMEBOL Libertadores Kuboku | O.Higgins | 4 | 265 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Copa de la Liga | O.Higgins | 3 | 120 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2025 | Çili Birinci Divizionu | O.Higgins | 27 | 2.360 | 8 | 4 | 6,8 |
| Chilean Cup |
| 5 |
| 331 |
| 1 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2024 | Çili Birinci Divizionu | O.Higgins | 27 | 2.028 | 5 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | O.Higgins | 2 | 169 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Çili Birinci Divizionu | O.Higgins | 13 | 817 | 1 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | O.Higgins | 2 | 87 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022 | Çili Birinci Divizionu | Union Espanola | 17 | 1.228 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Union Espanola | 5 | 235 | 0 | 1 | 6,9 | |
| CONMEBOL Cənubi Amerika Kuboku | Union Espanola | 2 | 169 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021 | Çili Birinci Divizionu | Union Espanola | 12 | 720 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2020-2021 | Yunanıstan Super Liqası | Atromitos Athens | 19 | 939 | 1 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Greek Cup | Atromitos Athens | 2 | 64 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Yunanıstan Super Liqası | Atromitos Athens | 8 | 412 | 0 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Çili Birinci Divizionu | Everton | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2019 | Çili Birinci Divizionu | Universidad de Concepcion | 5 | 377 | 3 | 1 | 7,2 |
|---|
| 2018-2019 | Liga MX | Lobos BUAP | 31 | 2.596 | 1 | 5 | 6,7 |
|---|
| 2017-2018 | Liga MX | Lobos BUAP | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Pumas UNAM | 12 | 495 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2016-2017 | Liga MX | Pumas UNAM | 19 | 1.591 | 2 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Santos Laguna | 11 | 623 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2015-2016 | Liga MX | Santos Laguna | 32 | 1.194 | 0 | 2 | 6,8 |
|---|
| 2014-2015 | Liga MX | Santos Laguna | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Segunda División | Leganes | 2 | 31 | 0 | 0 | – | |
| Segunda División | Deportivo | 2 | 73 | 0 | 0 | – | |
| İsveçrə Super Liqası | Luzern | 9 | 415 | 0 | 0 | – |
| 2013-2014 | Segunda División | Deportivo | 5 | 272 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LaLiga | Sevilla | 5 | 115 | 0 | 0 | – |
| 2012-2013 | LaLiga | Sevilla | 3 | 104 | 0 | 0 | – |
|---|