Reklam
Callum Montgomery – Detroit City komandasının oyunçusu. Mövqe: Müdafiəçi, Vətəndaşlıq: Kanada, Yaş: 29, Boy: 190 sm, Bazar dəyəri: 175K €. 2026: 35 oyun, 2 qol, 0 məhsuldar ötürmə. Son qeydə alınmış oyun: Detroit City - Hartford Athletic (31 oktyabr 2026).
Yenilənib:
Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Məlumat mövcud deyil
Ən yüksək: 250K € (24 noy 2021)
Detroit City: 30 oyun, 1 qol, 0 məhsuldar ötürmə
2026 mövsümü üzrə Detroit City komandasının mövcud qeydlərində Callum Montgomery futbolçusu 2439 dəqiqə oynayıb və 27 oyuna start heyətində başlayıb.
Detroit City: 36 oyun, 2 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Cavalry: 67 oyun, 2 qol, 1 məhsuldar ötürmə
San Diego Loyalty: 24 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
San Antonio: 8 oyun, 1 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Detroit City, Futbol canlı hesab
Callum Montgomery – yaş: 29. Doğum tarixi: 14 may 1997.
Mövqe: Müdafiəçi.
Callum Montgomery – Klub: Detroit City.
Callum Montgomery – boy: 190 sm.
Vətəndaşlıq: Kanada.
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Detroit City | 28 yaş | 175K € | |
| Cavalry | 28 yaş | 125K € | |
| Cavalry | 27 yaş | 125K € | |
| Cavalry | 27 yaş | 125K € | |
| Cavalry | 27 yaş | 125K € | |
| Cavalry | 26 yaş | 125K € | |
| Cavalry | 26 yaş | 200K € | |
| Minnesota United | 25 yaş | 200K € | |
| Minnesota United | 25 yaş | 200K € | |
| San Diego Loyalty | 24 yaş | 250K € | |
| Minnesota United | 23 yaş | 200K € | |
| North Texas | 22 yaş | 200K € | |
| North Texas | 22 yaş | 100K € | |
| Dallas | 21 yaş | 50K € |
Callum Montgomery, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 35 oyun, 2 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Callum Montgomery, 2026 mövsümü: bütün turnirlərdə 35 oyun, 2 qol və 0 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 2.796. Orta reytinq: 6,8.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | USL Championship | Detroit City | 29 | 2.349 | 1 | 0 | 6,7 |
| USL Kuboku | Detroit City | 3 | 270 | 1 | 0 | 7,3 | |
| ABŞ Açıq Kuboku | Detroit City | 3 | 177 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025-2026 | USL Championship | Detroit City | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 |
| Kanada Premyer Liqası | Cavalry | 7 | 624 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025 | Kanada Premyer Liqası | Cavalry | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
| Kanada Çempionatı |
| 1 |
| 45 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| 2024-2025 | Kanada Premyer Liqası | Cavalry | 24 | 1.671 | 2 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Çempionlar Kuboku | Cavalry | 2 | 157 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024 | Kanada Premyer Liqası | Cavalry | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kanada Çempionatı | Cavalry | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2023-2024 | Kanada Premyer Liqası | Cavalry | 22 | 1.112 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Çempionlar Kuboku | Cavalry | 2 | 115 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Kanada Çempionatı | Cavalry | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023 | Kanada Premyer Liqası | Cavalry | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2022-2023 | Kanada Çempionatı | Cavalry | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kanada Premyer Liqası | Cavalry | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| MLS NEXT Pro | San Diego Loyalty | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | MLS NEXT Pro | San Diego Loyalty | 5 | 287 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL Championship | San Diego Loyalty | 3 | 181 | 0 | 0 | – | |
| Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | San Diego Loyalty | 1 | 89 | 0 | 0 | – |
| 2021 | USL Championship | San Diego Loyalty | 14 | 822 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Olimpiya seçmə oyunları (CONCACAF) | KanadaMilli komanda | 1 | 82 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020-2021 | USL Championship | San Antonio | 3 | 273 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Olimpiya seçmə oyunları (CONCACAF) | KanadaMilli komanda | 1 | 46 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020 | USL Championship | San Antonio | 5 | 450 | 1 | 0 | – |
|---|