Reklam
Casper Terho – Sparta Rotterdam komandasının oyunçusu. Mövqe: Hücumçu, Vətəndaşlıq: Finlandiya, Yaş: 23, Boy: 184 sm, Bazar dəyəri: 1 mln €. 2026-2027: 10 oyun, 1 qol, 0 məhsuldar ötürmə. Son qeydə alınmış oyun: Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard (28 oktyabr 2026).
Yenilənib:

Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Məlumat mövcud deyil
Ən yüksək: 2,5 mln € (21 mar 2024)
Sparta Rotterdam: 9 oyun, 1 qol, 0 məhsuldar ötürmə
2026/27 mövsümü üzrə Sparta Rotterdam komandasının mövcud qeydlərində Casper Terho futbolçusu 430 dəqiqə oynayıb və 5 oyuna start heyətində başlayıb.
Sparta Rotterdam: 19 oyun, 2 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Jong Sparta Rotterdam Youth: 1 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Oud-Heverlee Leuven: 13 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Paderborn 07: 11 oyun, 0 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Royale Union Saint-Gilloise: 52 oyun, 7 qol, 1 məhsuldar ötürmə
HJK Helsinki: 39 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Sparta Rotterdam, Futbol canlı hesab
Casper Terho – yaş: 23. Doğum tarixi: 24 iyun 2003.
Mövqe: Hücumçu.
Casper Terho – Klub: Sparta Rotterdam.
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Sparta Rotterdam | 22 yaş | 1 mln € | |
| Oud Heverlee Leuven | 22 yaş | 1,5 mln € | |
| Paderborn 07 | 21 yaş | 1,8 mln € | |
| Union Saint-Gilloise | 21 yaş | 1,8 mln € | |
| Union Saint-Gilloise | 20 yaş | 2,2 mln € | |
| Union Saint-Gilloise | 20 yaş | 2,5 mln € | |
| Union Saint-Gilloise | 20 yaş | 1,8 mln € | |
| Union Saint-Gilloise | 20 yaş | 1,2 mln € | |
| Union Saint-Gilloise | 19 yaş | 750K € | |
| HJK Helsinki | 19 yaş | 400K € | |
| HJK Helsinki | 19 yaş | 250K € | |
| HJK Helsinki | 18 yaş | 150K € | |
| HJK Helsinki | 18 yaş | 100K € | |
| HJK Helsinki | 18 yaş | 100K € | |
| HJK Helsinki | 17 yaş | 25K € | |
| Klubi 04 Helsinki | 17 yaş | 25K € |
Casper Terho – boy: 184 sm.
Əsas ayaq: Sol.
Vətəndaşlıq: Finlandiya.
Bazar dəyəri: 1 mln €.
Casper Terho, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 10 oyun, 1 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Casper Terho, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 10 oyun, 1 qol və 0 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 505. Orta reytinq: 6,6.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Eredivisie | Sparta Rotterdam | 9 | 430 | 1 | 0 | 6,6 |
| Niderland KNVB Kuboku | Sparta Rotterdam | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2026 | Dünya Çempionatı seçmələri (Avropa) | FinlandiyaMilli komanda | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2025-2026 | Tweede Divisie | Jong Sparta Rotterdam Youth | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 |
| Eredivisie | Sparta Rotterdam | 9 | 228 | 1 | 1 | 6,7 | |
| Belçika Pro Liqası | Oud-Heverlee Leuven | 12 | 552 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Belçika Kuboku |
| Oud-Heverlee Leuven |
| 1 |
| 10 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| 2025 | U21 Avropa Çempionatı | FinlandiyaMilli komanda | 3 | 180 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2024-2025 | 2. Bundesliqa | Paderborn 07 | 11 | 513 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belçika Pro Liqası | Royale Union Saint-Gilloise | 9 | 431 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Çempionlar Liqası | Royale Union Saint-Gilloise | 1 | 21 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024 | Belçika Super Kuboku | Royale Union Saint-Gilloise | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2023-2024 | Belçika Pro Liqası | Royale Union Saint-Gilloise | 21 | 995 | 3 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avropa Liqası | Royale Union Saint-Gilloise | 7 | 322 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Belçika Kuboku | Royale Union Saint-Gilloise | 3 | 182 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Royale Union Saint-Gilloise | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Avropa Konfrans Liqası | Royale Union Saint-Gilloise | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| U21 Avropa Çempionatı seçmələri | FinlandiyaMilli komanda | 10 | 817 | 4 | 3 | 6,9 |
| 2022-2023 | Belçika Pro Liqası | Royale Union Saint-Gilloise | 6 | 159 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avropa Liqası | Royale Union Saint-Gilloise | 2 | 46 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Veikkausliiga | HJK Helsinki | 4 | 195 | 0 | 0 | – | |
| Avropa Liqası | HJK Helsinki | 3 | 54 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Çempionlar Liqası | HJK Helsinki | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | Veikkausliiga | HJK Helsinki | 14 | 788 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Finlandiya Liqa Kuboku | HJK Helsinki | 3 | 80 | 0 | 0 | – | |
| Çempionlar Liqası | HJK Helsinki | 2 | 26 | 0 | 0 | – | |
| Avropa Konfrans Liqası | HJK Helsinki | 2 | 54 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Avropa Liqası | HJK Helsinki | 1 | 29 | 0 | 0 | – | |
| U19 Avropa Çempionatı | Klubi 04 Helsinki | 4 | 294 | 1 | 0 | – | |
| Ykkösliiga (Finlandiya) | Klubi 04 Helsinki | 1 | 46 | 0 | 0 | – | |
| U21 Avropa Çempionatı seçmələri | FinlandiyaMilli komanda | 4 | 38 | 0 | 0 | 6,5 | |
| U19 Avropa Çempionatı | FinlandiyaMilli komanda | 1 | 89 | 1 | 0 | – |
| 2021 | Beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | FinlandiyaMilli komanda | 1 | 45 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Ykkösliiga (Finlandiya) | Klubi 04 Helsinki | 3 | 189 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ykkönen (Finlandiya) | Klubi 04 Helsinki | 1 | 62 | 0 | 0 | – | |
| Veikkausliiga | HJK Helsinki | 8 | 252 | 0 | 0 | – | |
| Finlandiya Kuboku | HJK Helsinki | 1 | 31 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Ykkönen (Finlandiya) | Klubi 04 Helsinki | 1 | 32 | 0 | 0 | – |
|---|