Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Məlumat mövcud deyil
Ən yüksək: 1,3 mln € (11 avq 2020)
Yenilənib:
Ché Nunnely – Radomiak Radom komandasının oyunçusu. Mövqe: Hücumçu, Vətəndaşlıq: Surinam, Yaş: 27, Boy: 170 sm, Bazar dəyəri: 400K €. Ché Nunnely, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 9 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Mövcud qeydlərdə Ché Nunnely futbolçusunun iştirak etdiyi ən son oyun Suriname - Guatemala olub; futbolçu meydanda 7 dəqiqə keçirib. Oyunun tarixi: 3 oktyabr 2026.
Radomiak Radom: 7 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
2026/27 mövsümü üzrə Radomiak Radom komandasının mövcud qeydlərində Ché Nunnely futbolçusu 299 dəqiqə oynayıb və 4 oyuna start heyətində başlayıb.
Radomiak Radom: 7 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
AE Kifisias: 12 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Panserraikos: 12 oyun, 1 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Heerenveen: 69 oyun, 3 qol, 4 məhsuldar ötürmə
Willem II: 95 oyun, 19 qol, 8 məhsuldar ötürmə
Ajax Amsterdam U21: 7 oyun, 2 qol, 2 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Radomiak Radom, Futbol canlı hesab
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Radomiak Radom | 27 yaş | 400K € | |
| AE Kifisias | 27 yaş | 500K € | |
| Panserraikos | 26 yaş | 500K € | |
| Heerenveen | 26 yaş | 500K € | |
| Heerenveen | 25 yaş | 650K € | |
| Heerenveen | 25 yaş | 700K € | |
| Heerenveen | 24 yaş | 700K € | |
| Heerenveen | 24 yaş | 700K € | |
| Free Player | 23 yaş | 700K € | |
| Willem II | 23 yaş | 850K € | |
| Willem II | 22 yaş | 900K € | |
| Willem II | 22 yaş | 900K € | |
| Willem II | 22 yaş | 900K € | |
| Willem II | 21 yaş | 1,2 mln € | |
| Willem II | 21 yaş | 1,3 mln € | |
| Willem II | 21 yaş | 1,3 mln € | |
| Willem II | 21 yaş | 900K € | |
| Willem II | 20 yaş | 1 mln € | |
| Willem II | 20 yaş | 500K € | |
| Ajax Amsterdam U21 | 19 yaş | 300K € | |
| Ajax Amsterdam U21 | 19 yaş | 300K € | |
| Ajax Amsterdam U21 | 19 yaş | 200K € | |
| Ajax U19 | 18 yaş | 50K € | |
| Ajax U19 | 17 yaş | 25K € |
Ché Nunnely – yaş: 27. Doğum tarixi: 4 fevral 1999.
Mövqe: Hücumçu.
Ché Nunnely – Klub: Radomiak Radom.
Ché Nunnely – boy: 170 sm.
Əsas ayaq: Sağ.
Vətəndaşlıq: Surinam.
Bazar dəyəri: 400K €.
Ché Nunnely, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 9 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Ché Nunnely, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 9 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 372.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ekstraklasa | Radomiak Radom | 7 | 299 | 0 | 0 | 6,3 |
| CONCACAF Millətlər Liqası | SurinamMilli komanda | 2 | 73 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | Yunanıstan Super Liqası | AE Kifisias | 12 | 717 | 0 | 0 | 6,3 |
| Yunanıstan Super Liqası | Panserraikos | 12 | 861 | 1 | 1 | 6,3 | |
| 2024-2025 | Eredivisie | Heerenveen | 16 | 244 | 0 | 2 | 6,5 |
| Netherlands KNVB Cup | Heerenveen | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2023-2024 |
|---|
| Eredivisie |
| Heerenveen |
| 32 |
| 1.717 |
| 2 |
| 2 |
| 6,4 |
| Netherlands KNVB Cup | Heerenveen | 2 | 133 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Eredivisie | Heerenveen | 15 | 601 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Heerenveen | 2 | 147 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2021-2022 | Eredivisie | Willem II | 31 | 2.457 | 6 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Willem II | 1 | 62 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2020-2021 | Eredivisie | Willem II | 32 | 2.181 | 7 | 4 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Avropa Liqası | Willem II | 2 | 150 | 1 | 0 | – | |
| Netherlands KNVB Cup | Willem II | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Klubların beynəlxalq yoldaşlıq oyunları | Willem II | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Eredivisie | Willem II | 25 | 2.035 | 4 | 3 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Willem II | 2 | 186 | 1 | 0 | 7,3 |
| 2018-2019 | Eerste Divisie | Ajax Amsterdam U21 | 6 | 194 | 2 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Youth League | Ajax Amsterdam U21 | 1 | 90 | 0 | 2 | – |