Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Məlumat mövcud deyil
Ən yüksək: 1 mln € (14 okt 2020)
Yenilənib:
Christopher Rocchia – Valenciennes komandasının oyunçusu. Mövqe: Müdafiəçi, Vətəndaşlıq: Fransa, Yaş: 28, Boy: 172 sm, Bazar dəyəri: 200K €. Christopher Rocchia, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 6 oyun, 0 qol və 1 məhsuldar ötürmə.
Mövcud qeydlərdə Christopher Rocchia futbolçusunun iştirak etdiyi ən son oyun Versailles 78 - Valenciennes olub; futbolçu meydanda 84 dəqiqə keçirib. Oyunun tarixi: 3 oktyabr 2026.
Valenciennes: 6 oyun, 0 qol, 1 məhsuldar ötürmə
2026/27 mövsümü üzrə Valenciennes komandasının mövcud qeydlərində Christopher Rocchia futbolçusu 511 dəqiqə oynayıb və 6 oyuna start heyətində başlayıb.
Valenciennes: 6 oyun, 0 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Aubagne: 24 oyun, 1 qol, 1 məhsuldar ötürmə
Villefranche: 13 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Dijon: 33 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Marseille: 4 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Sochaux: 31 oyun, 1 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Valenciennes, Futbol canlı hesab
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| Aubagne | 28 yaş | 200K € | |
| Aubagne | 27 yaş | 200K € | |
| Villefranche | 27 yaş | 250K € | |
| Aubagne | 26 yaş | 350K € | |
| Free Player | 26 yaş | 400K € | |
| Free Player | 25 yaş | 500K € | |
| Dijon | 25 yaş | 600K € | |
| Dijon | 25 yaş | 700K € | |
| Dijon | 24 yaş | 800K € | |
| Dijon | 24 yaş | 900K € | |
| Dijon | 23 yaş | 1 mln € | |
| Marseille | 23 yaş | 1 mln € | |
| Marseille | 22 yaş | 1 mln € | |
| Marseille | 22 yaş | 800K € | |
| Sochaux | 22 yaş | 525K € | |
| Sochaux | 21 yaş | 600K € | |
| Sochaux | 21 yaş | 200K € | |
| Olympique de Marseille B | 20 yaş | 150K € | |
| Olympique de Marseille B | 20 yaş | 150K € |
Christopher Rocchia – yaş: 28. Doğum tarixi: 1 fevral 1998.
Mövqe: Müdafiəçi.
Christopher Rocchia – Klub: Valenciennes.
Christopher Rocchia – boy: 172 sm.
Əsas ayaq: Sol.
Vətəndaşlıq: Fransa.
Bazar dəyəri: 200K €.
Christopher Rocchia, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 6 oyun, 0 qol və 1 məhsuldar ötürmə.
Christopher Rocchia, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 6 oyun, 0 qol və 1 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 511. Orta reytinq: 6,1.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Championnat National (Fransa) | Valenciennes | 6 | 511 | 0 | 1 | 6,1 |
| 2025-2026 | Championnat National (Fransa) | Aubagne | 15 | 1.218 | 0 | 1 | 6,3 |
| 2024-2025 | Championnat National (Fransa) | Villefranche | 13 | 732 | 0 | 0 | 6,4 |
| Championnat National (Fransa) | Aubagne | 9 | 780 | 1 | 0 | 6,5 | |
| 2022-2023 | Liqa 2 | Dijon | 12 | 963 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Liqa 2 | Dijon | 20 |
| 1.405 |
| 0 |
| 0 |
| 6,2 |
| Coupe de France | Dijon | 1 | 11 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Liqa 1 | Marseille | 2 | 20 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Sochaux | 1 | 21 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Liqa 2 | Sochaux | 22 | 1.684 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2018-2019 | Liqa 2 | Sochaux | 8 | 390 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liqa 1 | Marseille | 1 | 2 | 0 | 0 | 6,1 | |
| UEFA Avropa Liqası | Marseille | 1 | 10 | 0 | 0 | 5,7 |