Reklam
Daisuke Suzuki – JEF United Ichihara Chiba komandasının oyunçusu. Mövqe: Müdafiəçi, Vətəndaşlıq: Yaponiya, Yaş: 36, Boy: 181 sm, Bazar dəyəri: 75K €. 2026-2027: 5 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə. Son qeydə alınmış oyun: JEF United Ichihara Chiba - Avispa Fukuoka (1 noyabr 2026).
Yenilənib:
Aylıq orta reytinq
Dəyərləri dəyişmək üçün qrafikə toxunun
Məlumat mövcud deyil
Ən yüksək: 800K € (11 fev 2015)
JEF United Ichihara Chiba: 5 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
2026/27 mövsümü üzrə JEF United Ichihara Chiba komandasının mövcud qeydlərində Daisuke Suzuki futbolçusu 293 dəqiqə oynayıb və 3 oyuna start heyətində başlayıb.
JEF United Ichihara Chiba: 119 oyun, 11 qol, 3 məhsuldar ötürmə
Urawa Red Diamonds: 30 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Kashiwa Reysol: 13 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Gimnastic de Tarragona: 66 oyun, 1 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Osasuna: 1 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: JEF United Ichihara Chiba, Futbol canlı hesab
Daisuke Suzuki – yaş: 36. Doğum tarixi: 29 yanvar 1990.
Mövqe: Müdafiəçi.
Daisuke Suzuki – Klub: JEF United Ichihara Chiba.
Daisuke Suzuki – boy: 181 sm.
Əsas ayaq: Sağ.
Vətəndaşlıq: Yaponiya.
Bazar dəyəri: 75K €.
Daisuke Suzuki, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 5 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Daisuke Suzuki, 2026-2027 mövsümü: bütün turnirlərdə 5 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 293. Orta reytinq: 6,1.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Yaponiya J1 Liqası | JEF United Ichihara Chiba | 5 | 293 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2026 | Yaponiya J1 Liqası | JEF United Ichihara Chiba | 6 | 465 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2025-2026 | J2 Liqası | JEF United Ichihara Chiba | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2025 | J2 Liqası | JEF United Ichihara Chiba | 27 | 2.249 | 2 | 0 | 6,8 |
| 2024-2025 | J2 Liqası | JEF United Ichihara Chiba | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024 | J2 Liqası | JEF United Ichihara Chiba |
| 13 |
| 1.036 |
| 3 |
| 0 |
| 7,1 |
| 2023-2024 | J2 Liqası | JEF United Ichihara Chiba | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2023 | J2 Liqası | JEF United Ichihara Chiba | 39 | 3.498 | 4 | 3 | 6,9 |
|---|
| 2022-2023 | J2 Liqası | JEF United Ichihara Chiba | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2022 | J2 Liqası | JEF United Ichihara Chiba | 17 | 1.463 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2021-2022 | J2 Liqası | JEF United Ichihara Chiba | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Yaponiya J1 Liqası | Urawa Red Diamonds | 2 | 46 | 0 | 0 | 5,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.League Kuboku | Urawa Red Diamonds | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Yaponiya J1 Liqası | Urawa Red Diamonds | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2019-2020 | Yaponiya J1 Liqası | Urawa Red Diamonds | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Çempionlar Liqası | Urawa Red Diamonds | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2019 | Yaponiya J1 Liqası | Urawa Red Diamonds | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Çempionlar Liqası | Urawa Red Diamonds | 3 | 181 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2018-2019 | Yaponiya J1 Liqası | Urawa Red Diamonds | 7 | 519 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Çempionlar Liqası | Urawa Red Diamonds | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Yaponiya J1 Liqası | Kashiwa Reysol | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2018 | Yaponiya J1 Liqası | Kashiwa Reysol | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2017-2018 | LaLiqa 2 | Gimnastic de Tarragona | 19 | 1.599 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | LaLiqa 2 | Gimnastic de Tarragona | 34 | 2.728 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LaLiga | Osasuna | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2015-2016 | LaLiqa 2 | Gimnastic de Tarragona | 13 | 1.170 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yaponiya J1 Liqası | Kashiwa Reysol | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2014-2015 | Yaponiya J1 Liqası | Kashiwa Reysol | 3 | 183 | 0 | 0 | – |
|---|