Ən yüksək: 2,5 mln € (30 iyn 2015)
Yenilənib:
Mövqe: Müdafiəçi, Vətəndaşlıq: Braziliya, Yaş: 37, Boy: 184 sm. Danilo Avelar, 2023-2024 mövsümü: bütün turnirlərdə 11 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Mövcud qeydlərdə Danilo Avelar futbolçusunun iştirak etdiyi ən son oyun Athletico Paranaense - PR - America MG olub; futbolçu meydanda 87 dəqiqə keçirib. Oyunun tarixi: 26 oktyabr 2023.
America MG: 64 oyun, 5 qol, 3 məhsuldar ötürmə
Corinthians - SP: 101 oyun, 12 qol, 3 məhsuldar ötürmə
Amiens: 21 oyun, 1 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Torino: 9 oyun, 0 qol, 2 məhsuldar ötürmə
Cagliari: 41 oyun, 4 qol, 4 məhsuldar ötürmə
Köln: 1 oyun, 0 qol, 0 məhsuldar ötürmə
Əlaqəli səhifələr: Futbol canlı hesab
Danilo Avelar – yaş: 37. Doğum tarixi: 9 iyun 1989.
Mövqe: Müdafiəçi.
Danilo Avelar – boy: 184 sm.
| Tarix | Komanda | Yaş | Dəyər |
|---|---|---|---|
| America MG | 34 yaş | 250K € | |
| America MG | 34 yaş | 250K € | |
| America MG | 33 yaş | 300K € | |
| America MG | 33 yaş | 300K € | |
| America MG | 33 yaş | 400K € | |
| Corinthians | 32 yaş | 800K € | |
| Corinthians | 32 yaş | 1,2 mln € | |
| Corinthians | 31 yaş | 1,8 mln € | |
| Corinthians | 31 yaş | 1,8 mln € | |
| Corinthians | 31 yaş | 2 mln € | |
| Corinthians | 30 yaş | 2 mln € | |
| Corinthians | 30 yaş | 2,5 mln € | |
| Corinthians | 30 yaş | 2,5 mln € | |
| Corinthians | 29 yaş | 1,5 mln € | |
| Amiens | 28 yaş | 1,5 mln € | |
| Amiens | 28 yaş | 1,5 mln € | |
| Torino | 27 yaş | 1,5 mln € | |
| Torino | 27 yaş | 2 mln € | |
| Torino | 27 yaş | 2,3 mln € | |
| Torino | 26 yaş | 2,5 mln € | |
| Torino | 26 yaş | 2,5 mln € | |
| Cagliari | 25 yaş | 2,2 mln € | |
| Cagliari | 25 yaş | 1 mln € | |
| Cagliari | 24 yaş | 1 mln € | |
| Cagliari | 24 yaş | 1,2 mln € | |
| Cagliari | 23 yaş | 800K € | |
| Schalke 04 | 22 yaş | 600K € | |
| Schalke 04 | 21 yaş | 700K € |
Əsas ayaq: Sol.
Vətəndaşlıq: Braziliya.
Danilo Avelar, 2023-2024 mövsümü: bütün turnirlərdə 11 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə.
Danilo Avelar, 2023-2024 mövsümü: bütün turnirlərdə 11 oyun, 0 qol və 0 məhsuldar ötürmə. Oynanılan dəqiqələr: 875. Orta reytinq: 6,0.
| Mövsüm | Turnir | Komanda | Oyunlar | Oynanılan dəqiqə | Qollar | Məhsuldar ötürmələr | Reytinq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | Braziliya Seriya A | America MG | 11 | 875 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2023 | Braziliya Seriya A | America MG | 6 | 489 | 0 | 0 | 5,9 |
| CONMEBOL Cənubi Amerika Kuboku | America MG | 3 | 116 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Campeonato Mineiro Division 1 (Braziliya) | America MG | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2022-2023 | Braziliya Seriya A | America MG | 15 | 954 | 3 | 2 | 6,5 |
| Brazilian Cup | America MG | 6 | 421 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Campeonato Mineiro Division 1 (Braziliya) |
| America MG |
| 5 |
| 170 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| 2022 | Braziliya Seriya A | America MG | 9 | 357 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | America MG | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | Braziliya Seriya A | America MG | 4 | 174 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | America MG | 2 | 120 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2020-2021 | Braziliya Seriya A | Corinthians - SP | 8 | 715 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2020 | Braziliya Seriya A | Corinthians - SP | 5 | 450 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 3 | 270 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | Braziliya Seriya A | Corinthians - SP | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2019 | Braziliya Seriya A | Corinthians - SP | 19 | 1.637 | 2 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 13 | 1.155 | 2 | 0 | 6,9 | |
| CONMEBOL Cənubi Amerika Kuboku | Corinthians - SP | 7 | 630 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Brazilian Cup | Corinthians - SP | 4 | 360 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2018-2019 | Braziliya Seriya A | Corinthians - SP | 17 | 1.530 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Corinthians - SP | 8 | 720 | 1 | 1 | 6,5 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 3 | 270 | 2 | 0 | 7,9 | |
| CONMEBOL Libertadores Kuboku | Corinthians - SP | 2 | 179 | 0 | 0 | 6,0 | |
| CONMEBOL Cənubi Amerika Kuboku | Corinthians - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2018 | Braziliya Seriya A | Corinthians - SP | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2017-2018 | Braziliya Seriya A | Corinthians - SP | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liqa 1 | Amiens | 21 | 1.728 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2016-2017 | Seriya A | Torino | 3 | 263 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Seriya A | Torino | 6 | 343 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|
| 2014-2015 | Seriya A | Cagliari | 31 | 2.638 | 4 | 3 | 6,3 |
|---|
| 2013-2014 | Seriya A | Cagliari | 6 | 209 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Seriya A | Cagliari | 4 | 228 | 0 | 1 | – |
|---|
| 2010-2011 | Bundesliqa | Köln | 1 | 24 | 0 | 0 | – |
|---|